در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

مهدکودک ترانه زندگی (تعطیل)

نام مدیر : خدیجه قاسمی

مجوز : خصوصی با مجوز از آموزش و پرورش، بهزیستی

سال تاسیس : ۱۳۸۶

مساحت : ۵ ک اتاق

کارکنان : ۵ مربی با مدرک کاردانی

گروه سنی: ۶ ماه تا ۶ سال

ساعت کار : 06:00 صبح الی 18:00 غروب

پذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوار: دارد

شهریه/هزینه : طبق تعرفه سازمان بهزیستی

سایت :

تلفن : این مجموعه تعطیل شده است!

فکس :

استان/شهر: تهران / اسلامشهر

آدرس : این مجموعه تعطیل شده است!

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (2)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

  1. مهد کودک جای مهر مادری و پدری را نمیگیرد امیدوارم هیچ فرزندی به این مراکز نیاید

    • جناب نوری فرمایشات شما درست است اما در زندگی امروز و مشغله زیاد والدین چاره ای نیست. ولی می توان با درایت مهدی را انتخاب کرد که تا حد زیادی جای والدین را پر کند.

افزودن نظر

افزودن نظر