در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

مهد وپیش دبستانی دوزبانه راور (تعطیل)

نام مدیر : سرکار خانم احدی

مجوز : خودکفا با مجوز از آموزش و پرورش

سال تاسیس : 1385

مساحت :

کارکنان : 5 مربی با مدرک کاردانی

گروه سنی: 2/5تا 6 سال

ساعت کار : 08:30 صبح الی 12:30 ظهر

پذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوار: ندارد

شهریه/هزینه : ماهانه 75000 تومان

سایت :

تلفن : این مجموعه تعطیل شده است!

فکس :

استان/شهر: تهران / تهران / منطقه نه

آدرس : این مجموعه تعطیل شده است!

آخرین به روزرسانی اطلاعات: سه شنبه، ۳۰ خرداد ۹۶

این مرکز کاملا انگلیسی زبان بوده کلیه کادر اموزشی مسلط به انگلیسی هستند مکالمه و اصول یادگیری زبان اموزش داده می شود به علاوه مفاهیم پایه ای

سرکار خانم احدی

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (0)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

هنوز نظری ثبت نشده است

افزودن نظر

افزودن نظر