در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

مهدکودک و آمادگی و پیش دبستانی سه ستاره و دو زبانه گلستانه

نام مدیر :

مجوز : خصوصی

سال تاسیس :

مساحت :

کارکنان :

گروه سنی: 2 تا 6 سال

ساعت کار : 07:30 صبح الی 15:30 بعدازظهر

پذیرش ساعتی: ندارد

پذیرش شیرخوار: ندارد

شهریه/هزینه :

سایت : http://www.mahdegolestaneh.com

تلفن مهد کودک: 88555129   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس : 88711439

استان/شهر: تهران / تهران / منطقه سه

آدرس مهد کودک: یوسف آباد - خیابان 23 پلاک 29

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵که والدین شاغل دارند.

این دوره جزئی از ساختار رسمی آموزش و پرورش و

پراهمیت ترین دوران در تکوین

مدیریت مجموعه

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (2)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

  1. من برای مدتی در خارج از کشور زندگی می کردم و برای پیدا کردن مهد کودک خیلی وسواس به خرج دادم .. بنا به نظر یکی از دوستانم بچم رو در مهد گلستانه ثبت نام کردم و از این بابت خیلی خوشحالم چون حس می کنم بر خلاف سایر مهد کودک ها که به ظاهر توجه می کنند کیفیت کار این مهد کودک بالاست.

  1. دختر من از دو سالگی این مهد میره. اوایل خیلی خوب بود . مدیریتش واقعا عالی بود. اما امسال می خوام مهد دخترم رو که 5 سالشه عوض کنم. کیفیت آموزش ها آمده پایین . مدیرش دیگه اون دقت نظر اوایل رو نداره.شاید به خاطر اینکه سنش بالاست . بچه ها بعد از ظهرها همش پای تلویزیونند. کلاس های زبان نقاشی شطرنج موسیقی رقص داره ولی توی برنامه مهد نیست و باید جدا ثبت نام بشوند. بنابراین بچه 5 ساله همون پلی کپی هایی رو انجام می دهد که تو 2 ، 3 سالگی انجام می داد.

افزودن نظر

افزودن نظر