در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

مهد قرآني گلهاي بهشت

نام مدیر : الهه اسماعیلی

مجوز : خصوصی با مجوز از بهزیستی

سال تاسیس : 1391

مساحت :

کارکنان : 4 مربی با مدرک لیسانس و فوق لیسانس

گروه سنی: 3 سال تا 6

ساعت کار : 07:30 صبح الی 16:30 غروب

پذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوار: ندارد

شهریه/هزینه :

سایت :

تلفن مهد کودک: 08645282325   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس :

استان/شهر: مرکزی / زرندیه

آدرس مهد کودک: مركزي - شهرستان زرنديه - شهر پرندك - انتهای بلوار وليعصر ، رو به روی پایگاه بسیج

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (1)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

  1. من سال پيش دخترم رو در اين مهد ثبت نام كردم.اوايل با لفظهاي مودبانه و محترمانه من را تشويق به ثبت نام كردند ولي در طول سال از عدم كيفيت اموزش ناراضي شدم و شكايت كردم ولي متاسفانه به علت عدم حضور مدير در مهد كسي پاسخگوي من نبود. مطلع شدم كه مدير اين مهد به علت اينكه عضو شوراي شهر است هيچگاه به طور مستمر و مفيد در مهد حاضر نشده است و اين باعث بروز بسياري از مشكلات شد ولي مدير اين موسسه تغييري ايجاد نكرد

افزودن نظر

افزودن نظر