در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

پیش دبستانی و مهدکودک دوزبانه باغ آلبالو

  • پیش دبستانی و مهدکودک دوزبانه باغ آلبالو
  • پیش دبستانی و مهدکودک دوزبانه باغ آلبالو
  • پیش دبستانی و مهدکودک دوزبانه باغ آلبالو
  • پیش دبستانی و مهدکودک دوزبانه باغ آلبالو
  • پیش دبستانی و مهدکودک دوزبانه باغ آلبالو

نام مدیر : الهه یزدانی نجم

مجوز : خصوصی با مجوز از بهزیستی

سال تاسیس : 1392

مساحت : 5 کلاس + سالن غذاخوری مجزا اتاق

کارکنان : با مدرک کاردانی

گروه سنی: 2 تا 6 سال

ساعت کار : 06:30 صبح الی 17:00 غروب

پذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوار: ندارد

شهریه/هزینه : تعرفه بهزیستی

سایت : www.baghealbaloo.ir

تلفن : 77872280،77721489   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس :

استان/شهر: تهران / تهران / منطقه چهار

آدرس : خیابان فرجام (نزدیک اتوبان باقری) خیابان هنرستان خیابان مبینی پلاک 41 پیش دبستانی و مهدکودک دوزبانه باغ آلبالو

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

در این مهدکودک توجه خاص به رشد و مهارتهای اجتماعی ، شناختی ، زبانی و خودیاری کودکان می شود و با اجرای آزمونهای استاندارد، نتیجه آن به اطلاع و

الهه یزدانی نجم

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (1)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

  1. سلام دختر من سه سالش بود که به مهد آوردم. خیلی خجالتی و کوشه گیر بود اما بعد از یک مدت خیلی خوب شد با همه حرف میزنه و شعر میخونه. خیلی مهربون و با احساس شده. به من و پدرش میگه دوستت دارم و ما خیلی خوشحاالیم. میخواستم از مربیهای مهد و حاله مینا و خانم یزدانی تشکر کنم.

افزودن نظر

افزودن نظر