در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

مرکز پیش دبستانی و مهد کودک دو زبانه آذین

نام مدیر : خانم اعظم گنجي زاده

مجوز : خصوصی با مجوز از بهزیستی

سال تاسیس : ۱۳۹۲

مساحت : ۶۵۰ مترمربع

کارکنان :

گروه سنی: ۶ ماه تا ۶ سال

ساعت کار : 08:00 صبح الی 17:00 غروب

پذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوار: دارد

شهریه/هزینه :

سایت : www.azinkindergarten.com

تلفن مهد کودک: ۲۲۴۰۰۴۸۸- ۲۲۴۱۹۲۸۰   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس : ۲۲۴۰۰۴۸۸

استان/شهر: تهران / تهران / منطقه یک

آدرس مهد کودک: مسیر۱: درکه - خیابان شهید احمد پور - پلاک۳۴ مسیر۲: اوین - خیابان شهید اعرابی - خیابان شهید احمد پور - پلاک ۳۴

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

کلمه کلیدی مهد ما ُ همه ُ می باشد . بشر با فراوانی عظیمی روبه رو است و ُ همه ُ می توانند با توجه به استعدادشان از این فراوانی بهره بگیرند .

خانم اعظم گنجي زاده

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (0)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

  1. مهد خوبی است.از عملکرد مربیان و مدیر خیلی راضی هستم. فضای بزرگ و زیبایی هم داره.

افزودن نظر

افزودن نظر