در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

پيش دبستاني كاغذسفيد

نام مدیر : خانم جعفري

مجوز : خصوصی با مجوز از آموزش و پرورش

سال تاسیس : 1392

مساحت :

کارکنان :

گروه سنی: 5 و 6 سال

ساعت کار : 08:00 صبح الی 17:00 غروب

پذیرش ساعتی: ندارد

پذیرش شیرخوار: ندارد

شهریه/هزینه :

سایت :

تلفن : 02155954762   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس :

استان/شهر: تهران / ري

آدرس : شهرري - ضلع غربي حرم - خيابان شهيد فدايي - كوچه شهيد خاني - پلاك 20

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

شناخت و زمينه سازي رشد استعدادهاي نوگلان زندگي شما را مأموريت خود مي دانيم.

خانم جعفري

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (2)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

  1. با سلامواقعا از لحاظ مكان جاي ضعيفي قرار دارد و با توجه به اين كه شير خوار هم ندارد بسيار بدتر ميشود

    • سلام کاغذسفید فقط پیش دبستانی است و اصلا مهد نیست. عزیزم، شما اصلا اونجا رفتی که این نظر رو میدی؟! به نظرم بهتره کارهای تخریبی نکنیم...

افزودن نظر

افزودن نظر