در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

مهدوپیش دبستانی فرشته آسمانی

نام مدیر : سیمانصرت پور

مجوز : خصوصی با مجوز از بهزیستی

سال تاسیس : 1392

مساحت : 580

کارکنان : 18

گروه سنی: شیرخوار تا6 سال

ساعت کار : 07:00 صبح الی 17:30 غروب

پذیرش ساعتی: ندارد

پذیرش شیرخوار: دارد

شهریه/هزینه :

سایت : www.fereshteh-asemani.com

تلفن مهد کودک: 02122777534-02122543566   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس :

استان/شهر: تهران / تهران / منطقه سه

آدرس مهد کودک: تهران-خیابان دولت-خیابان دیباجی جنوبی-انتهای کوچه کاووس شرقی-بن بست گلنار پ5

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

کودکی شیرین ترین خاطره بزرگ سالی
ما با ایجاد حس امنیت وآرامش در کودکانمان وسپس آموزش ،کودک را به سوی جاده زندگی سوق می دهیم

سیمانصرت پور

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (4)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

  1. توی دو سالی که فرزندمو به این مهد فرستادم میتونم بگم خیلی پشیمونم چون تازه فهمیدم که بچه ها رو برای آب خوردن به روشویی میفرستند و با لیوان های معمولی غیر یکبار مصرف آب میخورن. بهداشت بچه ها بعد از دستشویی هم در حد خیلی پایینه. مدیران مهد هم هر انتقادی را که ازشون میکنی را یه جوری میپیچونن.

  1. من از ابتدای کار این مهد باهاشون هستم یعنی از لحاظ امنیت روانی و جسمی و شادی محیط و پرسنل فوق العاده هستند .2پسر من مهدهای مختلفی را امتحان کردن و هروقت پرسیدیم کدام مهد رو بیشتر دوست داشتین بی بروبرگرد میگن فرشته آسمانی، البته با شهریه ای که میگیرن کیفیت غذاشون هم عالیه .....خداییش اینجا به همه مهدها می ارزه

  1. من مدتی هست که میرم رو مهد فرشته آسمانی می ذکرم واقعا از همه چیزشون ( آموزش،تغذیه،رفتار با کودک )راضی هستم مخصوصا که با برنامه های متنوع شون اوقات فراغت خوبی رو برای بچه ها فراهم می کنند.

  1. به نظر من اموزش در فضای صمیمی و دوستانه مثل خانه روی بچه ها خیلی بهتر جواب میده من واقعا از اموزش عالی و محیط ارام مهد فرشته اسمانی راضی هستم البته تغذیه هم برای من خیلی مهم بود که در این مورد هم خیلی خوب هست امیدوارم همیشه همینطور بماند....

افزودن نظر

افزودن نظر