در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

مهدو پیش دبستانی قرآنی رقیه خاتون(س)

  • مهدو پیش دبستانی قرآنی  رقیه خاتون(س)
  • مهدو پیش دبستانی قرآنی  رقیه خاتون(س)
  • مهدو پیش دبستانی قرآنی  رقیه خاتون(س)

نام مدیر : خانم آزرمی

مجوز : خصوصی با مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی، بهزیستی

سال تاسیس : 1387

مساحت : 90 یک طبقه

کارکنان : 5 نفر لیسانس

گروه سنی: 3 الی6سال

ساعت کار : 07:00 صبح الی 18:30 غروب

پذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوار: ندارد

شهریه/هزینه : 1800000 ريال

سایت : www.roghaye.com

تلفن مهد کودک: 02155953420-09354590961   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس :

استان/شهر: تهران / ري

آدرس مهد کودک: شهر ری، میدان غیبی، خیابان کمیل، نبش کلم فروش، پلاک 113

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

کودکان ما لایق بهترینها هستند

خانم آزرمی

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (1)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

  1. سلام،از خوبی های این مهد میتوان گفت آموزش قرآن و کلاس های خوب و مکانی مناسب و امکانات لازم و صبوری با خردسالان و کودکلان و اخلاق خوب و تجربه کافی مدیریت مهد و الخصوص رعایت شئونات اخلاقی میتوان از بهترین خصوصیات این مهد باشد.

افزودن نظر

افزودن نظر