راهنمای تاسیس مهد کودک

مهد و پیش دبستانی دنیای رنگین

مهد کودک دنیای رنگین در سال 1380 تاسیس شد و در حال حاضر در منطقه سه تهران واقع شده است و مدیریت آن بر عهده بنفشه ذبیح اللهی می باشد. شماره تماس مهد کودک دنیای رنگین 02122900426 است. اگر به اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد این مهد کودک نیاز دارید می‌توانید مطالب پایین را مطالعه کنید.

مدیر مهد کودک نام مدیر: بنفشه ذبیح اللهی

مجوز مهد کودک مجوز: بهزیستی

سال تاسیس مهد کودک سال تاسیس: 1380

گروه سنی مهد کودک گروه سنی: شیرخوار تا دبستان

ساعت کاری مهد کودک ساعت کار: 07:00 صبح الی 18:00 غروب   (اگر این ساعت‌ها برایتان مناسب نیست، برای یافتن مهد کودکی دیگر اینجا کلیک کنید)

پذیرش ساعتیپذیرش ساعتی: ندارد (اگر پذیرش ساعتی برایتان مهم است اینجا کلیک کنید)

پذیرش شیرخوارپذیرش شیرخوار: دارد

تلفن مهد کودک تلفن : 02122900426   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

استان/شهر مهد کودک استان/شهر: تهران / تهران / منطقه سه

آدرس مهد کودک آدرس مهد کودک : میرداماد-نفت شمالی-خیابان یکم-پلاک 17

آخرین به روزرسانیآخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

مهد کودک دنیای رنگین دنیای کودک شما را زیباتر و رنگین تر میکند...

بنفشه ذبیح اللهی
جستجو مهد کودک خانه بازی

موقعیت مکانی روی نقشه

کانال تلگرام مهدیاب


اگر در اطلاعات این صفحه مشکلی را مشاهده کردید، لطفا از فرم زیر به ما اطلاع دهید و یا از بخش تماس با ما این موضوع را با ما در میان بگذارید.


تا کنون 244 نظر ثبت شده است (شما هم نظر خود را ثبت کنید)

 1. برای ما خیلی جالب است که همه از نظافت مهد و غذای خوب مهد و محیط شاد مهد تعریف می کنند.
  ما می گوییم غذای مهد خوب است ولی کم است. به بچه ها غذای کمی می دهند. ما می گوییم نظافت مهد خوب است ولی پسر ما هر روز از تعداد سوسک هایی که در کلاس دیده تعریف می کند و آنها را میشمارد. ما می گوییم محیط مهد شاد است ولی هر روز فرزند ما یا کتک خورده و با سر و صورت کبود به خانه می آید یا کتک زده و از کلاس بیرون شده.
  خاله بنفشه اگر نمی توانند دو مهد را اداره کنند به نظرم یکی را تعطیل کنند و فقط یک مهد داشته باشند. مسئولیت بچه های مردم به عهده ایشان است. همه چیز پول و سود نیست به قرآن مجید. پول باید حلال باشد.

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. من با دقت همه کامنت ها رو خوندم چه مثبت و چه منفی
  چیزی که به نظرم جلب توجه کرد کامنت خانم یا آقای بایرامزاده بود که در جمله آخر خودشان ندشتند خاله بنفشه تبعیض بسیاری بین کودکان می گذارد و من هم به شدت موافق این قضیه هستم. متاسفانه الان همه چیز شده ظاهر و پول. اگر ماشین مدل بالایی نداشته باشید اگر راه به راه کادو و کارت هدیه نبرید اگر قربان صدقه پرسنل مهد نروید اگر دقیقه به دقیقه از برنامه ها و اردوها و نظافت و غذا و کلاس ها تعریف نکنید کلاهتان پس معرکه است. چون افرادی هستند که بسیاااار چای شیرین و شیرین عسل تشریف دارند و این کار را برای خوشایند خاله بنفشه می کنند و بنابراین بچه آنها میشود عزیزکرده. و من که اصلا نمی توانم تعریف الکی بکنم و خودشیرینی در ذاتم نیست بچه ام زیاد تحویل گرفته نمی شود.
  پس تبعیض بین بچه ها یکی از خصوصیات بارز خاله بنفشه می باشد. اگر زبان تعریف کردن و ستایش الکی را دارید این مهد بهترین گزینه است و خاله بنفشه بهترین رفیق. در غیر این صورت مهد دیگری را انتخاب کنید .

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. من از مهدي در پاسداران ديروز پسرم رو به مهد دنياي رنگين انتقال دادم
  اين كامنت رو هم زماني دارم ميزارم كه الان داخل مهد نشسته ام از صبح ساعت هشت و نيم هم پسرم رو آوردم كامنتها خيلي براي انتخاب من موثر بود و الان كه تو محيط هستم و كاملا فضا براي حضور مادر آزاد و اينكه كاملا ميتونم به همه جاي مهد سر بكشم خيلي برام جالبه و اينكه چقدر در حال فعاليتند چه فضا و نظافت و غذا عاليه واقعا عاليه من انتظار مكان خوب رو داشتم ولي الان فراتر از انتظارم هست و الان متوجه شدم يا واقعا اين اوليا در اين مهد حضور ندارند يا دلشون ميخواست باشن ولي به دلايلي نيستند يا اصلا اولياي اين مهد نبوده و نيستند چون چه مدير مهد چه مديرداخلي عالين مهربون و در ضمن چرا من مادر در كل محيط آزادم هرجا دلم ميخواد برم با هر مربي صحبت كنم ولي مادر ديگه نميتونه حتما ايراد يا از اون والدينه يا اصلا كلا دروغه
  شايد چند ساعتيه وارد مهد شدم ولي انقدر كامنتاي عجيب و غريب خوندم و الان به دروغ اونها پي بردم خاله بنفشه هم انقدر شخصيتشون والاست من فكر ميكنم واقعا براي من فرصتي بوده كه فرزندم در اينجا باشه البته مهدهاي ديگه هم بد نبودند ولي سليقه افراد متفاوته من فكر ميكنم خانواده ها هر مكاني رو در سطح تفكرات خودشون انتخاب ميكنند در هر صورت ممنون از همه مديران زحمتكش

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. من هم مثل خیلی های دیگر تجربه خوبی از این مهد ندارم. من هم گول ظاهر و زبان چرب و نرم را خوردم و دخترم را به این مهد سپردم. مهد کلا جای خوب و ایده آلی نیست ولی زمانیکه خیلی تعریف کنند و طبل توخالی باشند ما بیشتر بهمان برمی خورد. اگر آن همه تعریف از خود نمی کردند شاید توقع ما هم پایین می آمد. وسایل دخترم مدام گم میشد. و هیچ کس پاسخگو نبود. شهریه بسیار زیادتر از مهدهای منطقه است و مهمترین علت را دوربین مداربسته اعلام می کنند و سه ستاره بودن مهد. دوربین که همیشه خراب است. گزارشی از غذا خوردن یا نخوردن بچه به مادر نمی دهند. یک مادر فولاد زره جلوی در ایستاده که حتی اجازه نمیدهد اولیا با مربی هاصحبت کنند. چند باری خواستم مربی دخترم را ببینم و از او سوالاتی بپرسم که آن خانم اجازه ندادند و بهانه های مختلف آوردند.
  مدیر مهد بیشتر مواقع نیست و مدیر داخلی مهد هم خودشان مشکل ساز هستند و اصلا با اولیا کنار نمیایند.

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. خواستم تشكر كنم ازتون بابت اين همه زحماتي كه براي بچه ها ميكشيد و توجهي كه بهشون داريد.جشناتونم مانند ساير جشن هاي قبل تجربه خيلي خوبي رو به بچه ها ميده و با لبهايي پر از خنده در پايان روز از ما استقبال ميكنند.واقعا ممنون و واقعا خسته نباشيد به شما بنفشه عزيز و مريم عزيز و تمام عزيزاني كه ياور شما هستند چه از پرسنل چه از والدين .
  ايشالا تنتون هميشه سلامت باشه

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. تا وقتی اعتراضی به سیستم و مربی ها نکرده اید همه چیز به نظر خوب می رسد. رفتارها و برخوردها عالی است. مشکل اینجاست که اصلا انتقاد پذیر نیستند و اصلا تحمل ناملایمات را ندارند.
  من اگر چیزی به نظرم خوب بیاید تعریف می کنم و اگر چیزی خوب نباشد نقد می کنم.
  زمانی که تعریف می کنید عالی برخورد می کنند ولی زمانی که نقد می کنید با لحن بد و برخورد نامناسب جواب می دهند. فرزندم چندین بار با صورت کبود و چنگ خورده از مهد آمد و زمانی که پرسیدم چه اتفاقی افتاده فردی که جلوی در است و مثلا مدیر داخلی است خودش را به ندانستن و نفهمیدن زد و گفت که مربی رفته و کسی پاسخگو نیست.
  بلافاصله فردا تا بچه را تحویل دادند برای اینکه اعتراض دیروز را پیگیری نکنم گفتند که امروز دوستش را کتک زده و کبود کرده و مادر دوستش اعتراض کرده.
  چطوری است زمانی که فرزند من کتک می خورد نمی دانید چرا و چطور این اتفاق افتاده ولی زمانی که کتک می زند منتقل می کنید؟
  اینطور که من فهمیدم تا اعتراض کنید تهمتی به بچه می زنند تا دیگر اعتراض خود را پیگیری نکنید.

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. متاسفانه پول زور گرفتن یکی از خصوصیات این مهد می باشد. هر هفته به هر بهانه ای ما باید پولی غیر از شهریه بدهیم. راه به راه برنامه های مختلف و جشن های من دراری
  جشن لباس شخصیت های کارتونی برید لباس پرنسس و مرد عنکبوتی بخرید بپوشید
  جشن آبی برید لباس آبی بخرید بپوشید
  جشن میوه میوه فصل رو بردارید تزیین کنید بیارید
  جشن شب یلدا آجیل و شیرینی و هندونه بیارید
  و متاسفانه بعضی از اولیا خیلی هزینه می کنند و عکس ها رو می فرستند تو کانال تلگرام یه سبد پر از چیزای مختلف تزئین شده و .... و بچه ها از این سن با هم در چشم و هم چشمی می افتند
  انواع اردوها که هزینه اخذ شده با هزینه واقعی خیلی متفاوت است و خوراکی هم با مهده ولی بچه تشنه و گرسنه برمیگرده
  هزینه عکاسی که نسبت به بیرون خیلی زیاده
  البته فکر می کنم این مشکل تمام مهدهاست ولی مدیر این مهد دنبال سود بیشتریه برای همین پولی که میگیره خیلی بیشتره و خیلی از اولیا هم ممکنه براشون سخت باشه ولی مجبورند این هزینه ها رو برای بچه هاشون انجام بدن

  به این نظر پاسخ بدهید

  • من واقعا اين نظرتون رو دوست گرامي قبول ندارم فرزندمن هم در همون مجموعه زير نظر خانم ذبيح الهي هستند ولي واقعا همه جوره براي بچه ها تلاش ميكنند بابت اردوها بچه ها همه عكساشون هست كه بهشون هر خوراكي كه ميدهند با عكس فرستاده ميشه بابت جشنها البته من بعنوان مادر راضيم اگر ما براي بچه هامون تلاش نكنيم و خرج نكنيم پس از اونا اصلا نبايد به عير از نگهداري انتظار ديگري داشت خوبيه اين مهد اينه هيچ چيز اجبار نيست اين عاليه و از همه مهمتر شادي بچه ها البته من ديدم يه سري والدين بچه هاشون خيلي شاد نيستند ولي خانواده هاشونم حس ميكنم مثل بچه هان يعني دقيقا همون هر بچه آيينه خانواده است رو واقعا قبول دارم در رابطه با جشن ميوه ها من خودم حقيقتش دخترم يك كيلو گيلاس خريدم خيلي هم خودش خوشحال بود ولا گدا هم نشديم با اون يك كيلو انقدر بنفشه جون كارهاي جالب تو مهد دارند كه ما هر كاري كنيم گوشه اي از زحماتشون نميشه ولي بچه هامونو شاد كرديم منم از بنفشه جون و پرسنلشون سپاسگزارم

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. سلام من بعنوان مادر حساس و بسيار دقيق بسيار بسيار از مهد دنياي رنگين راضي هستم
  البته صد در صد جايي رو كه بخوايم بدون ايراد باشه به نظر من وجود نداره ولي من واقعا از نظافت محيط مهد و مربيهاي مهربون و رسيدگي خانم ذبيح الهي به كودكان واقعا راضيم براشون آرزوي موفقيتهاي بيشتر دارم

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. سلام خدمت همه کسانی که نگران فرزند خود هستند
  و تشکر از مهدیاب برای ایجاد چنین فضایی که قطعا در تصمیم گیری ما والدین موثره
  من هم تجربه خودم رو در مدت زمان کوتاهی که فرزندم در مهد دنیای رنگین بود در اختیار شما قرار میدهم

  با توجه به اینکه این مهد در منطقه 3 واقع شده و ان منطقه حالت اداری تجاری دارد بیشتر کارمندانی که در آن محدوده شاغل هستند فرزندان خود را به مهد میسپارند
  و این مسئله باعث شده که مدیر مهد کمی سوء استفاده کند
  ایشان تمام مهدهای دیگر منطقه را بد و نامناسب جلوه داده و فقط به تعریف از خود و مهد خود و پرسنل خود پرداخته و از حساسیت والدین نسبت به فرزندانشان کاملا سوء استفاده می کنند.
  در مدت زمان کوتاه چندین بار مربی های فرزندم عوض شدند و وقتی به ایشان اعتراض کردم ایشان گفتند که آن افراد نامناسب بودند. آیا نامناسب بودن مربی باید زمانی مشخص شود که دو ماه بالای سر چندین بچه هستند؟ یا این بررسی ها باید قبل از استخدام آن فرد به عنوان مربی انجام گیرد؟
  به نظرم ایشان واقعا توانایی اداره دو شعبه را ندارند. و باید خیلی راحت این قضیه را بپذیرند. چون مدیریت مهدکودک کاری بسیار پرمسئولیت است و اگر خدای نکرده اتفاقی برای یکی از کودکان بیفتد یا حتی آسیب روحی روانی ببیند ایشان همیشه مسئول خواهند بود.
  هر کس باید توانایی خود را بسنجد و بعد قدم بردارد. اگر توانایی اداره دو شعبه را ندارند یکی را تعطیل کنند.

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. من هم شدیدا با شما موافقم. دختربچه ها ذاتا آرام هستند . پسر بچه ها شیطون. مدیر و پرسنل توانایی کنار آمدن با پسربچه های شیطون رو ندارند. دقت هم کرده باشید اینایی که کامنت مثبت می ذارن همه دختر دارند.

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. راستش پسر دردانه و زیبا و خوش تیپ من هم همیشه تا از مهد درمیاد یا تشنه است یا جیش داره. اینطور که من فهمیدم مسئول دستشویی دیگه ساعت 4 به بعد میره و کسی نیست تا بچه ها رو به دستشویی ببره. برای همین مادرایی که بچه هاشونو ساعت 4 به بعد تحویل میگیرن بدانند و آگاه باشند که جیش بچه لب مرزه و هر آن ممکنه بچه نازپرورده و دردانه شان خودش را خیس بنماید. لذا حتما قبل از خروج از در حیاط از فرزند زیبا و گل گلدون خود بپرسند که آیا جیش داری یا نه

  به این نظر پاسخ بدهید

  • با سلام
   من دخترم تا پنج و نيم ميمونه و مسئول سرويسشون هميشه زماني كه من ميام در حال رفتن هستند يعني آخرين كودك و اينكه خدارو شكر دختر من تا به حال به غير از يكي دو بار كه واسه همه بچه ها طبيعيه اين مورد رو نداشته
   اينم شد ايراد
   خوب چقدر خوبه كه اين مورد رو متذكر شيد واقعا پرسنلاسون زحمت كشند مخصوصا خاله سهيلا خاله نيرين سماجون مهربون و ...

   به این نظر پاسخ بدهید

   • ایراده دیگه. تحویل دادن بچه گرسنه و تشنه و جیش دم مثانه با صورت کثیف و لباسای چرک واقعا ایراده. بعد از مهد بچه رو فقط باید برد حمام. حتی اگه بخواهی ببریش سوپر فکر می کنن بچه ات از صبح تو سطل آشغالای شهر رو می گشته دنبال اسباب بازی.

    به این نظر پاسخ بدهید

 1. منم دخترم و از مرداد تو اين مجموعه گذاشتم واقعا راضيم سيستم دوربين آنلاينه و همه چي عاليه
  ممنون از همه زحمات مجموعه

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. مديريت و مسئولين و پرسنل دنياي رنگين و دنياي رنگارنگ از شما متشكريم
  مادر و پدر ساقي

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. منم پسرم چندين سال در مهد دنياي رنگين تحت آموزش و پرورش و مراقبت بوده خدارو شكر خيلي راضي بودم الانم كه فارغ التحصيل اين مهد انقدر به اين مكان وابسته شديم كه هر از چندگاهي اخبار مهد رو دنبال ميكنم هنوز عضو كانالشون هستم واقعا شادي كه بچه ها تو اون محيط داشتند صميميتي كه اونجا برقرار بود رو واقعا دلتنگشونم بسيار پر تلاش و دحمتكش هستند و براي ما عزيز خدا سلامتي به همشون بدن مخصوصا خانم ذبيح الهي

  به این نظر پاسخ بدهید

  • منم با شما موافقم واقعا زحمت بچه هامونو ميكشن و بسيار مهربونند

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. سلام بر همه والدین عزیز
  فرزند من از چهارسالگی در مهد دنیای رنگین بوده الان 11 سال دارد و تابستانها به پانسیون دبستانی های مهد دنیای رنگارنگ می رود و الان هم بعد از مدرسه به مهد می آید .
  7 سال است که فرزندم در این مجموعه میباشد و من بارها و باررها شده در مهد حضور داشته ام موقع ناهار ، میان وعده و صبحانه بچه ها را دیده ام به قدری زیبا با نظرم اول ورزش صبحگاهی بعد دعای قبل از غذا را با هم میخوانند و تمام مواد غذایی تازه و به روز است . خودم دیده ام شوید پلو که دارند همان روز شوید تازه تهیه می شود و مربیان را دیده ام که بعد از تمام شدن غذا از بچه ها می پرسند که باز هم غذا می خواهندیا نه و تا زمانی که بچه ها بخواهند و گرسنه باشند بهشان غذا داده می شود خودم چندین بار از فرزندم پرسیدم مثلا گفته امروز 2 بار غذا خوردم یا دوباره میان وعده بستنی و ژله خوردم .
  از خاله بنفشه عزیز بعضی از والدین انتقاد می کنند که چرا مربی عوض می کند بخاطر این است که او عاشق بچه ها اشت و مربی میخواهد که او هم عاشق و دلسوز بچه ها باشد . او نسبت به مربی خیلی سخت گیر و نسبت به بچه ها خیلی خیلی خودش را مسئول می داند و آنها را مثل فرزندان خودش دوست دارد .
  وقتی خواستم نظرم را بنویسم از خداوند خواستم آنچه را که دیدم و آنچه که حق و حقیقت است برای شما بنویسم . والدین عزیز خداوند نعمت کلام به ما داده و ما مسئول هستیم این دنیا که گذاراست بیاید بار خودمان را سنگین نکنیم ، بیشتر والدین در پیامهایشان می گویند من شنیده ام حالا راست و دورغش را خدا می داند و چهار تا هم روش میزارند و نظر میدهند .
  در اینجا جا دارد از خانم ذبیح الهی مدیر لایغ و مهربان و دلسوز مجموعه دنیای رنگین و دنیای رنگارنگ تشکر کنم انشاالله خداوند توفیق موقیت های بیشتر و بیشتر و بیشتر به شما فرماید
  اجر زحماتتان با خدای منان

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. من نيز از دنياي رنگارنگ واقعا راضيم
  من هم براي انتخاب مهد وقتي ميرفتم يكي از مديران مهد گفت ميخوان مهد رو ببندد كه من خودم از خانم ذبيح الهي پريدم گفتند شايعه است
  الانم كه دوسال ميگذره خدا رو شكر اتفاقي نبود
  ولي بابت تمام سعي و تلاش خانم ذبيح الهي و پرسنلشون متشكرم

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. سلام و خسته نباشین من شنیدم مهد دنیای رنگارنگ‌ در حال بسته شدنه دنیای رنگین چطوره محیطش؟ میشه اونجا برد بچه ها رو؟

  به این نظر پاسخ بدهید

  • عزيز دلم اضطراب خودت رو واسه خودت نگه دار اتفاقا امروز جشن تولد دنياي رنگارنگ بود خيلي هم عالي همه آرزو كرديم صد ساله شه
   منم اومدم كه به خاطر اين روز قشنگ از بنفشه جون تشكر كنم
   واقعا تحسين ميكنم خانم ذبيح الهي رو كه اين همه موفق و خلاقند و مهربان كه هر روز يك نفر مضطرب اضطراب خودش رو به ديگران وارد ميكنه

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. من نيز پسرم رسا رو براي مهر ثبت نام كردم تمام اين كامنتها رو نيز از قبل خوندم ولي دو هفته اي كه تو شهريور رفتم تا پسرم عادت كنه واقعا همه چي عالي بود الانم كه پسرم خدارو شكر مربيش و دوست داره و حضور مداوم خاله بنفشه هم به ما امنيت و آرامش خاطر ميده
  ممنون از همه پرسنل زحمت كش دنياي رنگارنگ

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. من هم دخترم و در دنياي رنگين ثبت نام كردم
  يه يكماهي هم بابت عادت كردنش به مهد در مهد بودم البته ساعات دو سه ساعت
  خدارو شكر واقعا موردي نبوده كه من ناراضي باشم و بخوام ترديدي تو انتخابم داشته باشم
  مادر يا پدر عزيزي هم كه بابت غذا اشاره كردند من واقعا اونجا ميديدم بچه ها به صورت كامل يا بعضي بچه ها كمتر يا بيشتر غذاشونو ميخورند و پرسنل قصوري ندارند اما الان كه ساعت پنج دنبال بچه ام ميرم بچه ام ساعت دوازده غذاشو خورده ساعت دو و نيم سه هم ميان وعده عصر خوب تا پنج مسلما بچه من هم گشنه اش ميشه
  ولي من از اين موضوع در جهت اعتراض به مهد نگاه نميكنم
  وظيفه مادرانه خودم رو درست انجام ميدم
  ولي بابت آموزش نظافت شادي
  تلاش مجموعه واقعا راضيم
  واقعا همشون زحمت ميكشن
  اتفاقا مديريت بسيار خوب و پرتلاش مجموعه خانم ذبيح الهي يا به عبارتي خاله بنفشه عزيز هميشه به من كمك نموده و سپاس و صد سپاس از شما مهربانان

  به این نظر پاسخ بدهید

  • شما معلومه از طرف خانوم ذبيح الهي اومدي كامنت مثبت بدي كه بپوشوني عيبو ايرادات مهدش و جالب اينجاس همه دختر دارا ميان و نظر مثبت ميدن و خيلي راضي هستن ولي بازم ميگم مهدكودك نيست اونجا محلي براي پول زور گرفتن از مامان باباهاي ناآگاه در هر حال اينجور پولا خوردن نداره به كسي وفا نكرده من صبرم زياده .....

   به این نظر پاسخ بدهید

   • منم دیگه مطمئن شدم که بیشتر کامنتای مثبت و موافق از طرف خود خانم ذبیح اللهیه. اگه واقعا افرادی هستند که راضی هستند دیدین که همشون از تیر و مرداد بچه هاشون رو به این مهد سپردند. حالا حالا ها مونده بفهمند کجا گیر افتادند. حالاحالاها مونده خانم ذبیح اللهی رو بشناسند. صبور باشید. دو سال دیگه همشون میان نظراتشونو تغییر میدن. خانم ذبیح اللهی بسیار زبون بازه. با اون زبون چرب و نرمش مخ والدین رو خوب می زنه. هر کدوم از شماها به محض اینکه کوچکترین شکایت یا اعتراضی به چیزی بکنید این خانم رو خواهید شناخت. البته ممکنه الان دیگه با خوندن این کامنتا اصلاح شده باشه که امیدوارم همینطور باشه.

    به این نظر پاسخ بدهید

    • سلام سپيد عزيز كاملا با شما موافق هستم همه از طرف خود خانوم زبيح لهي هستن ومورد بعدي اينكه همچين ادمي هرگز تغيير نخواهد كرد حرص و طمع پول چشماي آدم هارو كور ميكنه و اميدوارم بزودي اين مهد تعطيل بشه اونجا مهد نيست اونجا محل درامد اوشون فقط هرچيزي هست بجز مهد كودك بازهم با نظرتون موافقم اين خانوم فقط زبون دارن من بهشون ميگم بچه بايد ببرن دستشويي خودش نميگه ميگه تو مقصري يادش ندادي!!!!!!!!!! بچه ٤ ساله !!!!!!!!!! متاسفم براي اينهمه بي مسئوليتي در قبال تعهدي كه دارن در هر حال من اونهمه پول يك سال دادم حلال نميكنم پول زور و با نارضايتي و اذيت براي اينجور ادم ها بايد تاسف خورد!!!!!!

     به این نظر پاسخ بدهید

  • خانم محترم. اگر شما بچه ات رو ساعت 6 بر می داری و گشنخ است بچه ات دلیل نمیشه حرف دیگرانی که بچه هایشون رو می روند و ساعت 2 تا 3 بر می دارند و می بینند همگی از کم بودن غذا وگشنگی گله دارند رو قبول نکنی!!!
   تو راضی هستی از مهد خب باش اما اجازه بده دیگران هم نارضایتی خودشون رو اعلام کنند نه اینکه به مهر مادری و وظیفه نشناسی اونها متلک بندازی.
   ناهار در حد 5 قاشق برای یه بچه 4 ساله در حال رشد از نظر شما کافیه؟؟؟ اگر کافی هست به نشر شما پس برای شما باید تاسف خورد

   به این نظر پاسخ بدهید

   • من یه بار نزدیک ظهر رفتم مهد و دیدم که بچه ها قبل از ناهار خوراکی هاشونو مربی داده بهشون و همشون دارن بیسکوییت و کیک می خورن. همون خوراکی هایی که مامانا برای ساعت 2 و 3 براشون گذاشتن. قبل از ناهار میدن به بچه ها که بچه ها سیر شن غذا کمتر بخورن. واسه همینه که وقتی ساعت 4 و 5 بچه ها رو تحویل میگیرین هار و هور و گشنه اند.

    به این نظر پاسخ بدهید

 1. سلام من هم خيلي از اين مهد ناراضي هستم خانوم زبيح الهي فقط سفسطه گر فوق لعاده اي هستن فقط استاد توجيح كردن هستن بچه هميشه گشنه و دستشويي نرفته از مهد بر ميگشت وقتي معترض شدم به من گفتن خوشحال باش بچه گشنه مياد خونه غذاي خونه و با اشتها ميخوره!!!!!!! پس اونهمه پول براي چي ميگيرين شما ؟ وظيفتون هست به بچه كامل غذا بدين ويا هزاران چيز ديگر ... در هر حال هنوز اين خانوم زمان زيادي نياز دارن تا پخته بشن و ياد بگيرن كار كردن درست يعني چي ...

  به این نظر پاسخ بدهید

  • واقعا اینو گفت: وقتي معترض شدم به من گفتن خوشحال باش بچه گشنه مياد خونه غذاي خونه و با اشتها ميخوره!!!!!!!
   ماشاالله جواب سر آستینشه. جوری هم جلوی مادرای دیگه برخورد می کنه و نگاه های معنی داری می کنه که انگار شما که اعتراض کردی دشمن خونی خاله بنفشه ای و با نگاه هاش از بقیه مادرا کمک می خواد. بعضی ها هم که تازه کودکان خودشونو به مهد سپردند اطلاعاتی درستی از روحیات و شخصیت خاله بنفشه ندارند و ازش تعریف می کنن.
   البته قطعا یه روزی خودشون میشناسن مدیریت مهد رو.

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. سلام من هم در اينجا جا داره نظر خودمم رو به عنوان والديني كه نظرات رو در مهدياب خوند و بعد تصميم گرفتم دنياي رنگين رو انتخاب كنم ،به اشتراك بزارم
  حضور تقريبا مداوم مديريت ،پرسنل مهربان و صبور و خوش اخلاق،نظافت عالي،غذاي با كيفيت بالا ولي تنوع غذايي تقريبا كم،شاد بودن بچه ها و آموزش خوب از مواردي بود كه من رو به ثبت نام دخترم در دنياي رنگين ترغيب كرد
  و واقعا ديدم كه خيلي از نظرات واقعا از روي غرض ورزي بوده و من خوشحالم كه خودم اين مورد رو آگاهانه انتخاب كردم و بهترين هديه رو فكر ميكنم به دخترم دادم
  مخصوصا دوستاي خوبي كه تو اين مهد با دخترم همكلاسند
  سپاس از خانم ذبيح الهي

  به این نظر پاسخ بدهید

  • حضور تقریبا مداوم رو قبول ندارم. ایشون گاهی چند روزی اصلا پیداشون نیست. از وقتی دو تا شعبه زدند مشغله شان زیاد شده و کلا کمتر حضور دارند. و گاهی میشه یه هفته هم دیده نمیشن. البته چون من هم از اون مادرهایی هستم که حقوق خودم و بچه ام رو مطالبه می کنم و گاهی اعتراض هم می کنم احساس می کنم گاهی حضور دارند ولی با دیدن من تشریف می برند اون پشت مشتا قایم می شن تا با من روبرو نشن. در هر حال خدا آگاهه.

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. جالبه بيشتر بچه هاي مهد كه رفتم ديدم از هر دو شعبه پسر بودند

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. سلام به والدين عزيز منم پسرم در قسمت پيش دبستان يك مهد دنياي رنگين يك ماهي ميشه ثبت نام كرده با اينكه واقعا وابسته بوده و مهد اولي كه انتخاب كردم بعد دوهفته عذر پسرم رو خواستند و گفتند وابستگيش زياده ولي خاله نسرين عزيز بسيار خوب پسرم رو جذب كردند و من از كليه كادر ممنون و سپاسگزارم
  خيلي خوشحال و راضيه و همچنين ماهم خوشحاليم

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. قضاوت كردن كار درستي نيست
  به نظر من هر كسي به ديد خودش و به نسبت درون خودش و ذات خودش ديگران رو قضاوت ميكنه
  يك دريا ميتونه براي صياد درياي پربركت باشه براي يك مادر كه بچه اش غرق شد درياي قاتل باشه و براي يك كودك كه كفشش رو دريا برد درياي دزد باشه هركسي به ديد خودشه درصورتي كه همون دريا يك نعمت و بركت خداست مهم اينه ما خودمون چه جورباشيم
  از نگاه من مهد دنياي رنگين براي من نه تنها نعمت بود بلكه سرشار از خوبي و محبت هم بود

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام من دخترم رو خيلى وقته كه به دست خاله بنفشه مهربون سپردم و ميتونم با جرئت بگم كه يكى از بهترين مهد هاى منطقرو رو دارن و من به شخصه ازشون كمال تشكر و سپاس رو دارم براى زحمت هايى كه براى بچه هامون مى كشند

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. ما هم مانند بسياري از والدين از مجموعه دنياي رنگين و رنگارنگ و مدير خوب و مهربونش
  خاله مريم عزيز خاله الناز دوست داشتني راضي هستيم و قدردان

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. سلام مجدد
  نکته دیگه ای هم که لازمه شما مادرها حتما مدنظر قرار بدید غذای این مهده. میزان غذای داده شده به بچه ها اینقدر کمه که بچه ها در طول روز از گرسنگی عصبی میشن.
  لقمه صبحانه بچه ها یک تکه نان لواش نهایت در ابعاد 10 در 10 هست با ذره ای پنیر یا چیزهای دیگه
  مثلا غذای ظهر مثل لوبیا پلو فقط دو قاشق غذاخوری است. اینها رو می تونید خودتون برید و ببینید

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام به همه مامانها که بچه ها الویت اول و آخر زندگیشونند
  من وارد این مباحث حاشیه ای نمی شم فقط به عنوان مادر که تمام مهدهای اون منطقه رو دقیق بررسی کردم و دیدم بهتون توصیه می کنم اگر روح و روان بچه هاتون براتون مهمه بچتون رو به این مهد نسپارید. چون این مهد فقط ظاهرشه و تبلیغش اما روح و روان بچه ها براشون هیچ اهمیتی نداره. هر مادری هم میخواد این مهد رو انتخاب کنه حتما دقت و بررسی بیشتری بکنه
  موفق باشید

  به این نظر پاسخ بدهید

  • منم کاملا باهاتون موافقم تنها چیزی که براشون مهم نیست روح و روان بچه هاست. البته تازه این مهد مثلا خوبه است تو منطقه. وای به حال بقیه. البته خانم ذبیح اللهی خیلی خیلی زرنگه و فعلا که تونسته نون زرنگی خودشو بخوره. ولی نون باید حلال باشه. ایشون به نظرم باید یه تجدید نظر بکنه خودش با خودش بشینه ببینه چرا اینقدر مخالف داره. چون کامنتای موافق رو 90 درصد خودش و دوست جونیاش میذارن.

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. سلام.این مهد دنیای رنگارنگ چقدر بدخواه داره و از اونجایی که توی ایران موفق ها همیشه بیشترین دشمن رو دارن پس من نتیجه میگیرم دوقلوهامو به اونجا بسپارم .مشخصه که توی کارش موفقه.
  ممنون از راهنمایی دوستان

  به این نظر پاسخ بدهید

  • به نظر من بدخواه نیستن افرادی که اعتراض می کنند. در ازاء هر یه کامنت منفی سه تا کامنت مثبت هست. من از مهدیاب تشکر خاص می کنم که بدون غرض تمام کامنت ها رو چه مثبت و چه منفی ثبت می کنه تا والدین با چشم باز بررسی کنند.
   به نظرم کسی که می خواد این مهد رو انتخاب کنه باید تمام این کامنت ها رو بخونه و برای خودش یادداشت برداره.
   نکات مثبت و نکات منفی رو یادداشت کنه و بعد بررسی کنه. قطعا نارضایتی ها هم حقیقته. تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها. تحقیق کنند لطفا. تحقیق نه تنها بد نیست بلکه خیلی هم خوبه.

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. سلام من يكي از اوليايي هستم كه با دل نگراني كودكم رو از تير ماه به مهد دنياي رنگين سپردم خوب خوندن مطالب مهدياب خيلي به انتخاب من كمك كرد و اينكه يك مهد در منطقه اين همه نظر رو ثبت كنه عاليه يعني خيلي حرفه اي داره كار ميكنه كه نگاه اين همه والدين رو ثبت كرده
  همين علتي شد بر تصميم من چرا كه خوب و بد رو در محيط خودم ميبايست تجربه ميكردم چون متاسفانه در اجتماعي عاري از تنش زندگي نميكنيم و هر كسي ميتونه از كاهي كوهي بسازه لذا خودم تصميم گرفتم و پسرم رو ثبت نام نمودم و بسيار بسيار بسيار راضي هستم
  كاملا خانم ذبيح الهي رو قبول دارم و كاملا زحماتشون در محيط مشهود
  آموزشهاي بسيار عالي تيم كاملا حرفه اي و مهربان و پر حوصله در اين مكان با بچه هاي ما مشغولند و از همه مهمتر كه يكي از والدين ديگه هم اشاره كردند خانواده هايي كه اونجا دور هم جمع شدند بسيار عالي و بچه هاي عالي ديده ميشن
  من به نوبه خودم رضايت دارم و سپاسگزارم خصوصا از خاله نسرين

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. سلام و صد سلام به والدين مهد دنياي رنگين و رنگارنگ
  من دخترم و به دنياي رنگارنگ سپردم مدت يك سال ونيمه كه از سپردنش به مهد ميگذره دخترم بسيار بسيار وابسته بوده ولي واقعا محيط و مديريت و پرسنل خيلي با حوصله دخترم رو جذب كردند و من به نوبه خود راضيم امكانات مهد خيلي خوبه آمزش واقعا دراختيار تيم حرفه ايه حقيقتش من خودم خيلي كنجكاو نبودم و در ظاهر راضي بودم ولي با برنامه جديدي كه خانم ذبيح الهي گذاشتند و مربيهاشون رو در كانال مهد معرفي ميكنند واقعا فكرشو نميكردم چنين تيم حرفه اي با بچه ها كار كنند و از چنين سوابقي برخوردار باشند و از اين بابت بسيار بسيار خوشحالم از انتخابم و سپاسگزار از توجه مسئولين مهد و نكته بسيار مثبتي كه براي من خيلي پر رنگه اينه كه كوچكترين مناسبتي از ديد مديريت مهد دور نيست و ارزشها رو عالي در ذهن بچه ها و ما اوليا ثبت ميكنند مانند روز پزشك كه واقعا براي من سورپرايز بود كه دخترم از مهد براي پدربزرگش گل بياره و مسئولين مهد به ياد داشته باشند كه پدربزرگ مهرانه پزشكند و روز پزشك رو تبريك بگن براي من خيلي باارزش بود
  سپاسگزار از تمامي زحمات مسئولين مهد علي الخصوص بنفشه جون و مريم جون

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. راستشو بخواهید من هم تجربه خوبی از خانم ذبیح اللهی ندارم. پسر من شیطونه و ایشون به پسر من انگ بیش فعالی زدند و گفتند که پسرت در مهد فحش میده. به من گفتند از خانم دکتر میلانی مشاور روانشناس مهد وقت بگیرم و مشاوره بگیرم. خانم دکتر میلانی که بسیااااار خانم خوب و مجربی در امر روانشناسی کودک هستند و استاد دانشگاه هستند به من گفتند پسر شما یک پسر بچه است و شیطونه. و باید بهش مسئولیت بدید در خانه و ..... سرانجام خانم ذبیح اللهی فحش دادن پسرم را که ما هرگز در خانه ندیده بودیم بهانه کردند و گفتند که دیگر پسر مرا نمی پذیرند . گفتند پسر شما باید حتما دارو مصرف کنه و باید بره پیش مشاور. هر چی گفتم خانم دکتر میلانی این تشخیص رو ندادند خانم ذبیح اللهی در جواب گفتند خانم دکتر میلانی رو ولش کن. ایشون معتقده بچه بیش فعال و سندروم داون و اوتیسم می تونن در یک کلاس کنار هم بنشینند بدون ایجاد مشکل. بچت رو ببر روانشناس و باید دارو مصرف کنه. من پسرم رو از مهد دراوردم و پیش روانشناس مجربی بردم. روانشناس با شنیدن حرفهای من و تشخیص مدیر مهد با تعجب مرا نگاه کرد و گفت ما روانشناس ها تا بچه ای وارد مدرسه نشه و مشکل تمرکز نداشته باشه بهش دارو نمیدیم. من بعدش پسرم رو در یک مهد دیگه گذاشتم و خیلی هم راضی بودم. پسر من مدرسه هم رفت و در مدرسه هم شیطون بود ولی نیازی به دارو برای تمرکز نداشت. پسر من بیش فعال نیست فقط شیطونه. و ایشون اشتباه تشخیص دادند
  ایشون چون مهدشون خیلی شلوغه بچه های شیطون رو دوست ندارند و نمی تونن از پس بچه های شیطون بربیایند و معتقدند اگر این بچه رو نپذیریم یه بچه دیگه هست که بیاد . کلاس ها شلوغه و یک مربی برای 16 تا بچه نمی تونه بچه های شیطون رو هم کنترل کنه. برای همین ایشون انگ بیش فعالی رو به بچه های شیطون می چسبونند و اونا رو در مهد نمی پذیرن چون می دونن باز هم مشتری هست.
  این خیلی زیبا و مورد پسند نیست.

  به این نظر پاسخ بدهید

  • سلام. من در تائید فرمایش اون مادری که بچه اش را این مهد کودک به بهانه شیطونی بیرون کردند می خواهم نظر بدم. دقیقا در طی یکسال گذشته که بچه ما هم در این مهد بود این اتفاق برای 2 نفر دیگر از بچه های مهد کودک دنیای رنگارنگ افتاد. به دلیل نداشتن مربی با تجربه و جا افتاده از یک طرف و نداشتن مدیر اجرایی متعهد و دلسوز و با دانش در مهد رنگارنگ، هر بچه ای که یکم شیطونی میکنه و یا احیاناً پدر و مادرش پیگیری بیشتری از مهد می کنند رو زود دک می کنند و به بهانه های واهی اجازه نمی دن تو مهد بمونند.
   برید این اسامی رو بپرسید: آرتین/ رادمهر/ ماهان و ... بچه هایی بودند که در طی 5 ماه گذشته همگی در مهد دنیای رنگین بودند اما هر کدام رو به بهانه ای و با درگیر شدن با خانواده هاشون بیرون کردن و الان در مهدهای دیگه هستند. از شانس جلوب درب یکبار مادر این بچه ها را دیدم. به بچه هایشان تهمت های متفاوتی زده بودند و همه رو مجبور کرده بودند ببرند جای دیگه.

   به این نظر پاسخ بدهید

   • با سلام به همه عزيزان،
    پيرو نظرات ارزنده اي بسياري از زواياي مختلف در مورد مهد دنياي رنگارنگ و مديريت آن ارائه نموده بودند. تقريبا غالب موضوعات را در مورد كودك دلبندمان صادق ديدم اما، شايد بتوان به ترتيب اولويت بصورت ذيل طبقه بندي نمود:

    ١) صاحب مجموعه شخصي بنام خانم بنفشه ذبيح اللهي است. رويه جاري اين شخص در ابتداي دوره جذب كودكان و اولياء آنان اين است كه خود را بسيار دلسوز و وقف آموزش كودكان نشان مي دهد و بجهت اعتمادسازي با بيان اينكه خودش مادر است و دغدغه والدين را بخاطر محيط نا امن آموزشي در ساير مهد كودكها ميدانسته از اينرو باذعان خودش كار مترجمي امورخارجه را رها نموده تا به خلا موجود در حوزه تربيتي را در كلان شهر تهران پر كند؟!!!! داستان تازه از اينجا به بعد شروع ميشود ...!

    ٢) مزيت رقابتي خود را براي جلب اعتماد پدرها و مادرها، دوربين هاي آنلايني عنوان مي كند كه توسط آنها بتوانيد كودك دلبند خود را در هر لحظه كه اراده نموديد از طريق تلفن هوشمند خود چك نموده و ببينيد در چه وضعيتي است!
    اما، باور بفرماييد در كل ايام ماه، ١٠٪‏ مواقع هم دوربين ها كار نميكنند و همواره قطع است. وقتي علت را جويا ميشويد؛ ميگويد سرعت اينترنت منطقه كند است و تحت كنترل وي نيست كه بسيار حرف مضحكي است. باور بفرماييد در همان منطقه اي كه مي گويد و بفاصله چند متري از اينترنت استفاده مي شود آنهم با بالاترين سرعت موجود و شايد به جرأت در ٣% مواقع قطع نشده است!!!؟ اگر بيشتر پيگير شويد؛ موضوع را به نوعي به والدين ربط ميدهد و ميگويد اگر قطع است به مدير مهد خانم مريم صادقي اطلاع دهيد تا واي فاي را خاموش روشن كند!!!!؟ همچنان مشكلي حل نمي شود چون هر ٢ نفر اين افراد با هم هماهنگند و فقط دور تسلسل براي والدين ايجاد ميكنند!!!

    ٣) تحت هر عنواني و به هر قيمت و هر شيوه اي بدنبال كسب درآمد است. اين موارد عمدتا اضافه بر سازمان و علاوه بر شهريه اصلي است (كه آنهم هر چند ماه يكبار ناگهاني افزايش ميدهد)
    عناويني تحت عنوان تئاتر، جشن، عكسبرداري اختصاصي و ...
    ٤) متأسفانه علي رغم شهريه بالائي كه نسبت به ساير مهد كودك ها طلب مي كند؛ هيچگونه خدمات مناسبي به كودكان عزيز ارائه نمي دهد. بچه همواره گشنه است. يا تشنه است يا دستشوئي برده نشده است. چرا كه يك فرد ناشايست از نظر روابط عمومي و با كمترين تجربه حتي در برخوردهاي ابتدائي بنام مريم صادقي سرپرست اجرائي را در مهد كودك بعهده دارد و به گونه اي برخورد ميكند كه والدين به وي بدهكارند!؟

    ٥) مربي ها و خاله ها بطور پيوسته در دنياي رنگارنگ عوض ميشوند به گونه اي كه بچه آسيب ميبند! حال اين بدليل اخلاق تند و غير اصولي مالك مربوط هست يا مسائل تأمين اجتماعي؛ خدا داناست!؟

    ٦) همان مربي هاي موجود هم در همان مدت كوتاهي كه مشغول كارند؛ روحيه مناسبي ندارند و مسلم است كه يكجاي كار باصطلاح ميلنگد!!!؟

    موقق و پيروز باشيد!

    به این نظر پاسخ بدهید

    • من پسرم در دنياي رنگارنگه مديريت مهد خانم بنفشه ذبيح الهي بهتره بگم مادر دلسوز و پر تلاش بچه ها و مدير داخليشون سركار خانم صادقي يا به عبارتي خاله مريم بسيار بسيار زحمت كش و پر تلاشند
     احتمالا شما جزو والديني بوديد كه هماهنگ نبوديد
     كلمه طلبكار يعني چي ؟
     ما شهريه ميديم اونا خدمات درواقع ما هميشه طلبكار خواهيم بود جز اينكه ما در پرداخت شهريه يا موارد ديگه كوتاهي داسته باشيم كه حق اونهايت كه طلبكار باشند
     به نظر من كار با بچه هاي ما يه ارتباط دو سويه است ما هم بايد براي بچه هامون تلاش كنيم

     به این نظر پاسخ بدهید

     • جگرگوشه ات رو میسپری دستشون
      پول هم میدی فراوون
      اونوقت تو باید طلبکار باشی یا اونا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خداییش بعضی از اولیا خیلی جالبن
      اصلا تصور همچین مادر و پدرایی سخته
      مگر اینکه شما از اولیا نباشید و از پرسنل مهد باشید

      به این نظر پاسخ بدهید

    • این مورد گشنگی رو خوب گفتید!!!!
     صبحانه یه لقمه کوچیک، ناهار در حد چند قاشق برنج و خورشت ( به یک کفکیر برنج نمیرسه)!!!! این غذای بچه های در حال رشد هست مثلاً
     دقیقا هر وقت بچه ما از مهد میاد بیرون گشنه گشنه هست. در جواب سوال ما که می گیم به خاله می گفتی دوباره بهت غذا بده با همون زبون بی زبونی میگه گفتم اما خاله گفت غذا تموم شده!!!
     واقعا تاسف داره برای این مدیریت خانم و همکارش مریم صادقی

     به این نظر پاسخ بدهید

   • با سلام من هم در جواب شما مادر عزيز ميگم ما بچه هامونو از سر راه نياورديم آرتين و ماهان واقعا پدر بچه ها و مربيا رو درآوردن مخصوصا ماهان هميشه بچه هاي ما رو آسيب ميرسوند من خودم بچه ام رو چند روزي بيشتر نبود كه گذاشتم رنگارنگ و اونجا مينشستم تا بچه ام عادت كنه همه والدين شاكي بودند از ماهان خوب من ديدم مربي و مريم جون تمام تلاششون رو ميكنند اما واقعا والدين اين بچه به فكر نبودند و من خودم اونجا بودم كه مريم جون گفتند با مربي جدا ماهان و آرتين رو قبول ميكنيم خوب بين صدتا بچه دو تا يه سه تا عذرشون خواسته شه از نگاه من مادر كه كاملا شاهد اين قضيه بودم نقطه قوت اين مهد
    من هم دلم نميخواد بچه ام با بچه هاي نابهنجار باشه اين حق من مادره
    اتفاقا من برعكس شما از مديريت تشكر ميكنم كه به انتقادات ما ترتيب اثر ميدهند
    من از ارديبهشت بچه ام رو ثبت نام كردم و الان واقعا راضيم تو اين مدت به غير از همون مورد ماهان و آسيب رسوندنش به بچه ها نگران چيزي نبودم و نيستم كه خدا رو شكر رفع شد
    اتفاقا تو مهدرنگارنگ يه بچه اتيسم هم هست كه با پرستارش مياد و كاري به بچه ها هم نداره خوب موارد اينجوري مشكلي پيش نمياره ولي بچه اي كه آگاهانه بچه ها رو ميزنه بايد يه ترتيب اثري داده شه

    به این نظر پاسخ بدهید

    • به نظرم بردن نامه کودکان درست نیست. در ضمن چطوری میشه یه بچه مهدکودکی پدر مربی ها رو دربیاره. پس اون مربی در حقیقت مربی نیست. مربی خوب و مناسب می دونه چطوری نفوذ کنه در قلب بچه ها چطوری بچه ها رو کنترل کنه چطوری با بچه ها روابط خوبی برقرار کنه چطوری روحیات بچه ها رو شناسایی کنه و با هر روحیه ای درست همونطور که باید برخورد لازم رو داشته باشه.
     وقتی مدیر مهد رشته تحصیلیش مترجمی زبانه چطور میشه انتظار داشته باشیم از روانشناسان با تجربه در امر مربی گری استفاده کنه.

     به این نظر پاسخ بدهید

  • چه خوب كه بچه هاي بيش فعال يا بچه هايي كه حرفهاي زشت ميزنند رو قبول نميكنند چون رو بچه هاي ديگه تاثير داره
   يعني چي كه مشتري داره يكيو بيرون ميكنه يكي ديگه ميگيره حتما شرايط اون خانواده و بچه مناسب اون مهد نبوده
   حقيقتش من خيلي سرچ كردم و تعريف زيادي شنيدم و اين آيتم هم به نظرم مثبته كه بچه ها با اين شرايط بايد درمان شن نميشه ول كرد يا شيطنت غير عادي يا فحش يا بيش فعال. ممنون كه توضيح داديد

   به این نظر پاسخ بدهید

   • میگه بچم شیطون بوده و بیش فعال نبوده. میگه انگ بیش فعالی زده به بچه تا نپذیره بچه شیطون رو. بچه باید شیطون باشه. حالا یکی کمتر شیطونه یکی بیشتر. حرف زشتم توی مهد یاد می گیرن. چون بچه های آشپز و سرایدار و خدماتی هم توی همون مهد در کنار بچه های دکترا هستند. خوب بخونید مطالب رو بعدا نظر بدید. میگه بچه من بیش فعال نبوده و شیطون بوده و به خاطر شیطنتش انگ بیش فعالی زده و گفته دیگه نیارش. ببرش مشاور. طرف هم بچه رو برده مشاور و مشاوره گفته بیش فعال نیست.
    حالا شما بیا بگو چه خوبه بیش فعالا رو ثبت نام نمی کنه. این خانم سندروم داون هم ثبت نام می کنه. تو کانال ببین. یه بچه سندروم داون قاطی بچه ها نشسته.

    به این نظر پاسخ بدهید

    • من با تحقيق بسيار و علم به تمامي مسائل كودكان مهد دنياي رنگين رو انتخاب كردم و شمايي كه از همه ايراد ميگيريد لحن صحبتتون حتي به يك بچه سندرم ببينيد چگونه است اگر خانم ذبيح الهي بچه آشپز و سرايدار و ..رو ميگيره پس نشون داده براش پول اهميت نداره اگر بچه سندرم ميپذيره پس انسانيت رو به كمال رسونده و نشون داده انسانهاي دروغگو و بدون ارزش در جامعه مثل شما زيادند اگر اون مهد بده چرا شما هنوز كانالشون رو چك ميكنيد حتما دلتون سوخته كه بچه اتونو قبول نكردند
     خانم ذبيح الهي من شما رو هنوز نديدم ولي امروز در محل كارم مستاصل دنبال مهدميگشتم از دور دستهاي مهربانتون رو ميفشارم كه دراين جامعه چنين انساني.

     به این نظر پاسخ بدهید

     • عزیزم بچه های سرایدار و آشپزو ثبت نام می کنه پول هم میگیره. از حقوق مادر و پدراشون کم می کنه. آخه میشه یه آدم کاملا مادی یه بچه رو ثبت نام کنه و پول نگیره. در ضمن جواب اون خانمی که گفتند چه خوب بیش فعالا رو ثبت نام نمی کنه گفتم سندروم داون هم می پذیره. والا آدم هر چی بگه بقیه جواب تو آستین دارند. اگه خوبه بیش فعالا رو نمی پذیره پس باید خوب باشه که سندروم و اوتیسمم نپذیره. اگه کار انسانی و شرفتمندانه می کنه که سندروم رو پذیرفته پس خیلی اشتباه کرده بیش فعالو نپذیرفته.
      تکلیف خودتونو مشخص کنید خب. در ضمن اون یه خانم دیگه بود بچش بیش فعال بود و بیرونش کرده بود. من یه نفر دیگه ام که بچمو برداشتم و دررفتم و کلاهمم باد ببره یکم نفت بندازه دیگه برنمی گردم برش دارم.

      به این نظر پاسخ بدهید

      • من پسرم خوشبختانه در مهد دنياي رنگين بوده براي سه سال مداوم پسر من دچار يندرم داون و البته بيش فعال هم هست
       خانم ذبيح الهي يا بهتر بگم به زبان پارسا بنفشه جونو خدا جلوي راه من گذاشت ايشون خيلي به پسر من كمك نمودند البته نه تنها به پارسا بلكه به كل خانواده دكتر پارسا چون تشخيص بيش فعالي دادند خانم ذبيح الهي يك مربي سايه براي ايشون گذاشتند و پارسا با نظارت يك مربي با دوستاش بود
       همكاري ما با مهد كودك و همكاري اونها با ما نتيجه اش اين بوده كه الان پارسا خيلي خيلي جلوتر از دوستاشه و ما هم كه تمام زندگيمونو براي اين بچه گذاشتيم دعاگو و قدردان خانم ذبيح الهي هستيم
       خانم ذبيح الهي نه به من تخفيف دادند و نه تفاوتي بين بچه من با ديگران قائل شدند ولي همراهي و همكاري ايشون براي من قابل ستايشه در اينجا جاداره از سركار خانم دكتر ميلاني هم بابت تمام زحماتشون تشكر كنم

       به این نظر پاسخ بدهید

       • پسر شما سه سال مداوم سندروم داون داشته؟!؟! مگه میشه! یه بیمار سندروم داون همیشه سندروم داونه. دو سال و سه سال نداره که. بعدشم درسته که نباید مغرضانه نظر بدیم ولی سندروم داون و اوتیسم بیماری هایی هست که باید بچه ها تحت آموزش های خاص و توی مراکز خاص باشند. نه توی یه مهد یا مدرسه عادی. مدارس عادی بچه های اوتیسم و سندروم داون رو نمی پذیره. عجیبه که مدیر این مهد این جور بچه ها رو ثبت نام می کنه. پس حقیقتا والدینی که میگن این مدیر پول دوسته درست میگن. چون وجود یه بچه سندروم داون و اوتیسم در کنار بچه های عادی برای خود اون بچه ها بده. وگرنه بچه های عادی که کار خودشونو می کنن. مدیر این مهد باید بدونه این لطف در حق اون بچه ها نیست. بلکه ممکنه ضربه روحی ببینند. چون واقعا شبیه بچه های عادی نیستند و احساسی عاطفی هم نباید برخورد کرد. اون بچه ها باید تحت آموزش های خاص خودشون و در جمع افراد مثل خودشون قرار بگیرن تا رشد کنند

        به این نظر پاسخ بدهید

    • خانم عزيز خيلي جاها بچه هايي كه پدر و مادرشون با زحمت هزينه زندگي بچه هاشونو در ميارند از شما كه نميدونم تحصيلاتتون چيه و با كلمات بيجا از دكتر و مهندس و آشپز و سرايدار و مدير مهد و ...رو زير سوال ميبريد مطمئنا با شخصيت تر و مورد احترام بيشترين به نظر من حتما شما مراجعه كنيد به يك روانشناس صد در صد دچار مشكليد و يا آگاهيتون كمه الان نه تنها بچه هاي سندرم ميتونن از بچه هاي عادي پيشي بگيرند در تحصيل و علم و عمل بلكه بچه هاي متاسفانه دچار خانواده هاي ناآگاه دچار مشكلات و آسيبهاي اجتماعيند كه همه اين موارد و صحبتهاي شما گواه بر اين امر هست پس لطفا بچه ناقص خودتونو با بچه سندرم من مقايسه نكنيد در تمام جوامع حتي انگليس كه من سه سال بودم بچه من با بچه هاي ديگه فرقي بينش نبوده
     من هم حتما به مهد دنياي رنگين و رنگارنگ سر خواهم زد و اگر كودكم رو قبول كنند ثبت نام ميكنم چون جامعه سالم نيازمند بچه هاي ماست نه بچه هايي از آن شما

     به این نظر پاسخ بدهید

     • خانم س ص شما صحبتهاتونو در مهدياب حتما به يك مشاور نشون بديد شما شخصا سرشار از خشونت و غرض هستيد انتظار دلاويد بچه هاتون با بچه هايي كه يكايم والدين حداقل در اينجا تشكر يا انتقاد درست و بجا نمودند يك جا بنشينند خوشحاليم كه نيستيد يا نخواهيد بود

      به این نظر پاسخ بدهید

      • خوب شد گفتید. حتما. من میرم. ولی شما هم به خاطر تعریف های نا به جا از مهد افتضاح دنیای رنگین باید یه فکری به حال خودتون بکنید.
       لطفا به خاله بنفشه هم پیشنهاد بدید بره مشاوره.

       به این نظر پاسخ بدهید

       • من دلم به حال بچه ها نميسوزه بيچاره خانم ذبيح الهي چه جوري والديني مثل شما رو تحمل كرد

        به این نظر پاسخ بدهید

  • پس علتش همینه خانم نیلوفر
   اینایی که دختر دردانه و دختر نازپرورده و دختر عزیز و دختر مهربانشون رو به مهد سپرده اند و از مهد و بهداشت و برخورد و .... راضی بودند همشون صاحبان دختران دردانه و نازپرورده بودند.
   بیچاره پسران شیطون و بیش فعال

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. سلام
  من دخترم رو از اول تير در مهد دنياي رنگين ثبت نام نمودم بسيار راضي هستم و ميشه گفت كاملا تمامي انتظارات من برآورده شده تا به امروز دخترم بسيار زياد محيط و دوستاش و مربيهاشو دوست داره و همه جوره درواقع خيالم راحته
  از لحاظ موارد بهداشتي عاليه
  بسياربسيار آموزش سطح خوبي داره در اين دوماه من واقعا شاهد تغييرات در روند رشدي دخترم بودم
  مواردي رو هم كه بابت انتقاد خوندم ميتونم بگم هيچ كدومو واقعا در محيط مهد نديدم بسيار مدير منعطف ،آرام ،پرسنل دوست داشتني و محيط شادي رو داره

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام تشكر از همه دوستان
  و تشكر از مهدياب
  من انتخابم مهد دنياي رنگارنگ بوده كه در گروه سني دخترم جا نبود و دنياي رنگين از قبل رزرو داشتم و سعادت داشتم با مجموعه آشنا بشم هشت ماهه كه دخترم اونجاست و ما هم در اين هشت ماه هم با خانم ذبيح الههي هم پرسنل و همچنين والدين مهد دوستانه برخورد داشتيم نه تنها مجموعه خيلي عاليه و در نهايت تلاش و مهرباني زحمت ميكشند بلكه والدين و بچه هاي خيلي خوبي هم در اونجا ثبت نام شده اند و من بسيار بسيار راضي هستم
  اميدوارم والدين ديگه هم چه در اين مجموعه چه در مجموعه هاي ديگه آرامش داشته باشند و اتفاقهاي خوب براي بچه هامون باشه

  به این نظر پاسخ بدهید

  • احتمالا پسر نیلوفر جون رو بیرون کردن تا شما که تو رزرو بودین جا براتون باز شه.

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. ما به واسطه دختر خواهرم ،و شناخت و اطميناني كه ايشون از مهد داشتند آقا صدرا رو به مهد دنياي رنگين سپرديم به واسطه شغلي كه داريم هر از چندگاهي خانم ذبيح الهي از ما درخواست معاينه كودكان رو دارند كه ما هم اطاعت امر داريم و در اون تايمهايي كه در مهد هستيم واقعا محيط عالي دوست داشتني صميمي است و صدرا جان هم از مهد راضيند و مربيهاشونو دوست دارند در اينجا از كليه كاركنان مهد تشكر دارم

  به این نظر پاسخ بدهید

  • آقای دکتر هم عکس شما رو در کانال و وبلاگ دیدیم هم زحمات شما رو. خیلی ممنون.

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. دقت کردید ادبیات برخی از کامنت ها رو . دختر دردانه ام ، دختر نازپرورده ام، پسر خودم کیان گلم و ..... اینا رو یه نفر نوشته. لحن و ادبیات یکیه. لااقل شجاع باش با یه اسم بیا . یه نفری چند تا کامنت میذاری آخه. می خواهی تعداد شیفته هات زیاد باشه!

  به این نظر پاسخ بدهید

  • من دختر گل و عزيز و دردانه و مهربانم رو بعد از خواندن كامنتها در مهد دنياي رنگين ثبت نام نمودم الان يه سه چهار هفته اي ميگذره البته چون من يه مقدار با خوندن كامنتها دلم به شك و ترديد افتاده بود ولي با اصرار همسرم و البته انتخاب و خوش آمدن از محيط دنياي رنگين در مهد ثبت نام كردم واقعا از محيط مهد راضيم ده الي يازده روز كامل اونجا نشستم ميتونم بگم نه تنها راضيم اعتمادم صد در صد بيشتر شده و واقعا الان خيالم راحته با شجاعت و صراحت اسم دخترم رو نوشتم كه به شما مادر عزيز بگم شايد مشكل از سمت شما باشه چون از اولياي ديگه هم پرس و جو كردم در ابتدا همه راضي بودند حتي به من اجازه دادند همسرم هم دو روز اول تو محيط باشند جالبتر اين بود محيط آشپزخانه و ورود به سالن غذاخوري براي ما آزاد بود و واقعا ممنون از همه پرسنل ولي حقيقتش من خودم از ادبيات شما متوجه شدم شايد يكي از رقباي مهد باشيد يا اينكه خودتون شايد مشكل با خودتون يا محيط داشتيد ولي باز از اينكه مهدياب و مديريت مهدياب اين فضا رو ايجاد نمودند سپاسگزاريم من در اين ده يازده روزي كه اونجا بودم و تعداد روزهايي كه اطمينان كردمو فرزندم و سپردم فكر نميكنم چيزي از شخصيت و مهرباني خاله بنفشه كم داشته باشند

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. این مهد فضای قشنگی داره ولی یه خانمی جلوی در هست که اصلا رفتار جالبی نداره. نحوه برخوردش با ارباب رجوع توهین آمیزه. اگر برای دیدن مهد رفته باشید متوجه میشید که این خانم انگار دزد گرفته. یا با بزهکار و جانی طرفه. کاش مدیر مهد این خانومو عوض کنه. اگه با بچه های مردم هم همین رفتارو بکنه که بیچاره ها لکنت زبون میگیرن.

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. درود
  منم دختر دردانه ام رو به دنياي رنگارنگ سپردم و خدا رو شكر طي اين يكسال راضيم
  واقعا همه جوره پاسخگو و مسئوليت پذيرند
  آموزشها رو من خيلي قبول دارم
  دخترم فرانسه و انگليسيش عالي شده البته آموزش براي من مهم نيست ولي از اينكه ميبينم دخترم توانايي بادگيري رو داره خوشحال ميشم و اينكه اطلاعات خوبي رو از مهد دريافت كرده
  خيلي شاد و خوشحاله اين يعني نهايت خوشحالي من
  اميدوارم خداوند به خاله بنفشه و خاله مريم و بقيه پرسنل سلامتي و روزهاي خوش بده
  ممنون از همه زحمتكشان در عرصه كودك

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام من پسرمو از ارديبهشت در دنياي رنگين ثبت نام كردم الانم كه چند ماهي ميگذره واقعا از مهد راضيم هم از لحاظ برخورد هم آموزش و هم بهداشت همچنين از فضاي زيبا و بزرگ حياط كه واقعا استفاده ميشه و بچه ها لذت ميبرند همچنين از مديريت خوب مهد و كارهاي متفاوتي كه براي بچه ها انجام ميدن سپاسگزاريم به اميد رسد و بالندگي تمامي كودكان ايران زمين

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. من مربی هنر هستم و بچه ندارم. بنابراین در مورد مهدکودک تجربه ای ندارم. ولی در رابطه با مداد رنگی می خواستم تجربیات خودم رو در اختیار شما عزیزان بگذارم. مدادرنگی ها چند نوع هستند. ولی اگر بخواهیم ساده تر بیان بشه تا افرادی که هنر و نقاشی هم نخوانده اتد متوجه بشوند مداد رنگی ها را به دو نوع ساده و حرفه ای تقسیم می کنیم. مداد رنگی های حرفه ای مداد رنگی هایی هستند که قابلیت ترکیب شدن با هم را دارند و می توانند رنگ جدیدی بسازند یا سایه هایی از چند رنگ در نقاشی بگذارند. و این قابلیت در مدادرنگی های ساده وجود ندارد. مداد رنگی های ساده قابلیت ترکیب با هم را ندارند. همیشه رنگ تیره غالب است.
  برای همین من اگر مربی نقاشی مهدکودک باشم برای سنین زیر 5 سال فقط پاستل های روغنی رو توصیه می کنم و برای خلاقیت از رنگ های انگشتی استفاده می کنم. برای بالای 5 سال مداد رنگی ساده 12 رنگ برای یک سال بچه ها کافیست. من برعکس برخی افراد که تولیدات وطنی رو پیشنهاد می کنند فابرکاستل رو پیشنهاد می کنم. چون بهترین کیفیت را دارد. برای بچه های 5 ساله و بیشتر آبرنگ و گواش هم مناسب است و همه بچه ها از کار کردن با آنها لذت می برند.

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. خاله بنفشه عزيز مهدتون عالى هست خيلى سپاسگزارم از زحماتى كه براى كودكانمان مى كشيد انشاالله شاد و سلامت باشيد

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. سلام و درود
  من دختر نازپرورده ام رو يك ساليه به دستان مهربان خاله بنفشه سپردم و تا به امروز خداروشكر راضيم واقعا رسيدگيشون آموزش و خلاقيت و همه چي در سطح عاليه من واقعا راضي هستم و قدردان كار درست و انرژي كه براي بچه ها ميزارند هستم اميدوارم چنين افرادي هميشه در كنار ما باشند تا ما هم خوشحال و آسوده باشيم من از طرف خودم پدر الساي نازم و حتي از طرف مامان بزرگ و بابابزرگشم از خاله بنفشه تشكر ميكنيم و لازمه در يك كلام بگيم خاله بنفشه ممنون و دوستت داريم

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. مهد كودك بسيار خوبى هست من در اين چند سال بسيار راضى بودم امسال هم پسرم داره ميره مدرسه و خواهشم از خاله بنفشه اينه كه مدرسه هم بزنن چون مطمئنم تو اين كار هم موفق ميشوند ممنون از تمامى زحماتشون

  به این نظر پاسخ بدهید

  • کمی صبر کنید تا مدرسه بره پسرت. اونوقت بیا و اینجا کامنت بذار که معلم مدرسه گفته این بچه تا حالا کجا بوده. بچه هایی که پیش دبستان از این مهد مرخص میشن صفر کیلومترن. در مدرسه خیلی مشکل دارن. چون این مهد فقط به بازی و شادی و انواع جشن ها و مراسم مختلف و اردوها و .... می پردازه و پول دریافت می کنه. دریغ از آموزش.

   به این نظر پاسخ بدهید

  • من فکر می کنم که مدرسه رو باید به کاردان سپرد. هر کسی نمی تونه مدرسه رو اداره کنه. مدرسه با مهدکودک متفاوته. دلیلی نداره اگر کسی مدیر خوبی برای یه مهد کودکه بتونه مدیریت یه مدرسه رو هم به عهده بگیره.
   البته با توجه به کامنتهایی که خوندم مدیریت این مهد نارضایتی هایی داره. پس بهتره اصلا به تاسیس مدرسه فکر نکنند.

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام
  من دخترمو يك ساليه تو مهد دنياي رنگارنگ گذاشتم بسيار راضي و خوشنودم
  خدارو شكر مشكلي هم تا به حال نبوده
  متشكر و قدردان مهد دنياي رنگين و رنگارنگ هستم

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. برونزیل
  مارک مداد رنگی ها و آبرنگ و رنگ انگشتی و خمیر بازی و شن جادویی و ..... که دستور فرمودند واسه بچه های 4 و 5 ساله بخریم برونزیل بود.
  من و همسرم کلی با خودمون کلنجار رفتیم که برونزیل بخریم یا نخریم. آخرشم خریدیم و بردیم مهد. بعدش از بچه ها و مدادرنگی هایی که خریده بودن عکس گذاشتن تو کانال تلگرام مهد. هر بچه ای با وسایل خودش. حتی قیچی و مداد و چسب و .... رو هم گذاشته بودن کنار بچه عکس گرفتن گذاشتن تو کانال. اونجا بود که دیدم بچه های دیگه استدلر و فابر کاستل و حتی مارکهای چینی هم خریدن و آوردن. و ما هم پشیمون شدیم که این هزینه رو انجام دادیم. واقعا گرون بود. کلی هم مقوا و کاغذ سفید و رنگی و دو سه مدل چسب و کلی چیز دیگه بود .

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. بعضی از اولیا در مورد عکس و اردوها و جشن ها و هزینه های آن نوشتند و من جای نکته ای را خالی دیدم که خدمتتان عرض می کنم. مهد دنیای رنگین و دنیای رنگارنگ دو تا پیش دبستانی دارد. 1 و 2 که در اصل پیش دبستانی 2 همان پیش دبستانی اصلی است که بعد از آن بچه به مدرسه می رود.در این دو مهد دو تا پیش دبستانی هست. برای هر دو پیش دبستانی که مخاطبین کودکان 4 ساله و 5 ساله و گاها 6 ساله هستند (به خاطر نیمه اول و نیمه دومی بودن کودکان) در ابتدای مهر سه چک دریافت می شود برای 8 ماه و بعد از آن لیستی بلند بالا از لوازم التحریر ارائه می شود. حالا تا اینجا مشکل من با پیش دبستانی 1 است که چرا باید چک داده شود؟ مگر کودک 4 ساله چه آموزشی نیاز دارد؟ و مشکل دوم من لیست لوازم النحریری است که می دهند تا تهیه شود. مداد رنگی 48 رنگ برای کودک 4 ساله چه معنایی دارد. آن هم تعیین مارک مخصوص که قیمت آن 120 هزار تومان می باشد. خمیر بازی آبرنگ شن بازی پاستل همه و همه از همان مارک اروپایی با قیمت های نجومی.دو بسته 500 تایی کاغذ آ4 برای کودک 4 ساله.که البته من فکر نمی کنم 20 عدد بیشتر برای کودکم استفاده شد. این دو مهد هر ساله ابتدای مهر ماه تجهیزات مهد خود را از اولیا می گیرند. 20 بچه در هر کلاس و هر بچه مداد رنگی 48 رنگه. به حسابی می شود 960 عدد مداد رنگی که برای هر 20 بچه یک بسته 48 رنگ کافی است. چون در 48 رنگ چند عدد آبی و چند عدد قرمز و .... وجود دارد. 19 بسته دیگر چه می شود؟ هر بسته مداد رنگی 48 رنگ و 120 هزار تومان, برای کودک 4 ساله؟؟؟؟ توصیه من به والدین این است که برای پیش دبستانی حتما به مدارس که زیر نظر آموزش و پرورش است مراجعه کنند. حتما لوازم التحریری که باید بخرند کمتر و ارزان تر خواهد شد.

  به این نظر پاسخ بدهید

  • ببخشيد مدرسه لوازم التحرير به شما ميدن ؟انتظارات بيجا داريد

   به این نظر پاسخ بدهید

   • مدرسه لوازم تحریر نمیدن ولی مجبور نمی کنند که مارک به خصوصی بخری و بیاری. میگن مداد رنگی 12 رنگ حالا شما می تونی پارس بخری می تونی فابر بخری . نمیگن 48 رنگ مارک فلان با قیمت 120 هزار تومن. واقعا 48 رنگ خیلی زیاده واسه یه بچه. مگه می خوان پیکاسو بشن.

    به این نظر پاسخ بدهید

    • حالا خوبه ننوشتيد خاله بنفشه وارد كننده برند برونزيل
     ما هم واسه پسرمون خريديم تو خونه من هر يكماه يه بسته مداد رنگي ميخريدم زماني كه مهد اين برند رو معرفي كرد واسه بچه ها تو خونه هم خريدم الان يكساله هنوز مداد رنگي ديگه نخريدم هم جنسش عاليه هم كيفيتش خوب چه اشكالي داره وقتي به چيزي خوبه به ديگران هم معرفي شه من كه خيلي راضي بودم امسال هم كه به ما گفتند مداد رنگيهاشون هنوز هست ولي آبرنگ و رنگ انگشتي بايد بگيريم خيلي هم عالي
     ما كه راضي بوديم
     واقعا جاي تشكر داره كه تا اين حد به فكر بچه هان مهدهاي ديگه اصلا نميدونم مارك خوب چي هست چي نيست اين دقت نظر بنفشه جونو ميرسونه وگرنه سودش براشون چيه ؟براي خود بچه هاي ماست وسايل

     به این نظر پاسخ بدهید

     • نکنه واقعا وارد کننده هستند؟ یا با واردکننده آشنایی دارند؟ به نظر من پیشنهاد برند کلا کار درستی نیست. هر چقدر هم کیفیت خوبی داشته باشه. بچه من با یه بسته 12تایی برند چینی پیکاسو دو سال رو سر کرد. پس بچه ها هم با همدیگه متفاوتن. اصرار کردن روی خرید یک برند خاص با اون قیمت خاص کمی عجیبه.
      پیش دبستانی 1 خریدند و برای پیش دبستانی 2 اگر در همون مهد ثبت نام کنند دیگه نیازی به خریدن نیست. پیش دبستانی 2 چی؟ خریدند و گذاشتند و رفتند. از 20 نفر بچه پیش دبستانی 1 همشون که پیش دبستانی 2 مهد نمیان. خیلیاشون به مدارس می رن که پیش دبستانی داره. پس بازم وسایل رو میذارن و میرن برای بقیه.
      حالا چه برونزیل باشه چه برند چینی .
      بعدشم بچه در اون سن فقط با مداد رنگی چهار تا خط می کشه و دو تا رنگ امیزی انجام میده که با هر برندی این کار انجام میشه. نقاشی فوق حرفه ای که نمی خوان کار کنن.
      حالا هی دوستان میان از کیفیت بروتزیل می نویسن. به خدا به پیغمبر ما هم قبول داریم برونزیل برند اروپایی با قیمت بالا کیفیت عااااااالی داره. ولی لزومش رو برای بچه 5 ساله نمی فهمیم.

      به این نظر پاسخ بدهید

      • با سلام
       من نظرم اينه شما اصلا از مهد استفاده نكنيد چون دو تا خط رو هم بچه تو خونه ميكشه واينكه چرا حالا مهد خوب رو انتخاب كرديد خيلي مهد تو منطقه هست من خودم حداقل پنج تا شو رفتم نميتونيد بگيد دوتا خط و غيره آگاهيتون نسبت به كودك به نظر من پايينه الان تابستونه و بچه هاي ما هنوز از خريدهاي پارسالشوت دارن استفاده ميكنند

       به این نظر پاسخ بدهید

       • مامان رها جان به نظرم سپید عزیز منظورشون این بود که لزوم استفاده از مداد رنگی برند برونزیل برای بچه مهدکودکی چیه. آخه من خودم نقاشی می کنم. برونزیل مدادرنگی حرفه ای هست. به نظر من هم برای بچه مهدکودکی مناسب نیست.
        حالا ایشون گفتند که بچه خط می کشه. در هر حال به نظر من نقاشی حرفه ای نمی کشه. شاید با یه 12 رنگ هم بچه بتونه سر کنه یک سال تحصیلی رو.من فکر می کنم همه ما تحصیلکرده و فرهیخته هستیم نباید اینطوری و با این تندی با هم صحبت کنیم. و همینطور نباید به خودمون اجازه بدیم به کسی بگیم کدوم مهد بچه ات رو ببر یا کجا نبر. هر کس صلاح زندگی خودش رو می دونه و اعتراض حق همه انسانهاست.

        به این نظر پاسخ بدهید

  • با سلام منم پسرم پيش يك رو در دنياي رنگين گذروند و اتفاقا وسايل لوازم التحرير رو كه البته جنسشم عالي بود براي پسرم كه كلاس خاله مليكا بودند خريديم و چك ساليانه هم داديم كه البته بعضي از مهدها حتي گروه سني ديگه غير از پيش رو هم چك ميگيرند كه هر جا خوب شرايط خودش رو داره و در ابتدا ما بايد تصميم بگيريم نه در انتها واينكه اتفاقا اون هفته براي ثبت نام پيش دو ثبت نام جديد پسرم رو به همراه پدرشون رفتيم و انجام داديم كه البته از مجموعه واقعا راضي بوديم و هستيم من در مورد لوازم التحرير سوال كردم كه خاله طيبه گفتند از سال قبلشون مونده و هنوز استفاده ميكنند اين يعني نهايت درستكاري و اعتماد خيلي واسه من اين پست جالب بود و همزمان با ثبت نام من بود دوست داشتم براي شما همكلاسي پسرم توضيح بدم اسم پسرم در كلاس مليكا جون باربد احتمالا با دختر يا پسر شما همكلاسند يا همكلاسس بودند خوبه واقعيتهارو منصفانه بگيم نه مغرضانه

   به این نظر پاسخ بدهید

   • دیگه با این همه کامنت اعتراض به پولدوستی روشون نشده بگن دوباره لوازم تحریر بخر بیار. اونم برند اروپایی 120 هزار تومنی. مدیر مهد، خودش خواننده پایه مهدیابه. واسه اینکه شما بیایی کامنت بذاری و بگی امسال گفتن از پارسال 48 تا مداد رنگی مونده و دیگه نخر کلی کامنت خونده و بررسی کرده.
    مهدیاب عزیز مررررسی بابت این سایت خوب و مرسی بابت اینکه همه کامنت ها رو میذاری تا اولیا بتونن از ایده های مختلف استفاده کنند

    به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام من هم كيان خودم پسر گلمو بعد از چند ماهي كه اجبارا تورزرو بودم به مهد دنياي رنگارنگ بردم البته اين مدت رزرو چون مجبور بودم كيان رو جايي بزارم اجبارا يكي از مهدهاي منطقه بردم البته مهد بدي نبود ولي وقتي دنياي رنگارنگ مريم جون بهم زنگ زدندترجيح دادم دنياي رنگارنگ رو هم امتحان كنم الان دوماهه كيان من تو دنياي رنگارنگه و واقعا با مهد قبلي قابل مقايسه نيست و بسيار پرسنل مهربان بهتر بگم مهربان عاشق با بچه ها كار ميكنند ومن سپاسگزارم ولي يه سري مطالب كه در مهدياب خوندم مانند گم شدن وسايل يا برخوردهاي نامناسب و غيره من واقعا نديدم بسيار صبور و با حوصله و مهربانند و منم در روز دختر واقعا از مهد و جشنش و زيبتيي فضا لذت بردم ممنون از همه و البته ممنون از خداي مهربانم كه كمكم كرد تا انتخاب خوبي داشته باشم

  به این نظر پاسخ بدهید

  • مهدکودکام رزروی شدن؟!؟! به نظر من که از خداشونه مشتری داشته باشن. هم مهدا هم مدارس. فقط کلاس میذارن و میگن برو تو رزرو.
   بعضی از مادرام چه ذوق زده میشن که رفتن تو رزرو. اینا یه نوع بازاریابیه برای مدارس و مهدا. که بگن اینقدر مشتری داریم و متقاضی داریم ولی جااااااا نداریم. بندگان خدا مادر پدرا.

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام ممنون از مهدياب و والديني كه در راه انتخاب مهد به من كمك نمودند من پسرم رو با توجه به مطالب مهدياب و خوانده هام بهمهد دنياي رنگين سپردم و الان دو هفته ايت كه در اونجا ثبت نام كردم و يك هفته در مهد ماندم و با توجه به ذهنيت و خوانده ها بهمسائل با ديد دقيقتر و ريزتري نگاه نمودم خدارو شكر از نگاه من مهد بسيار ايده آل تميز وپرسنل بسيار زحمت كش و مهربان در اونجا مشغول به فعاليت هستند ومن نه تنها از مهد راضيم رضايت بيشتر من اين بوده كه نكات منفي رو كه خونده بودم از مديريت پرسيدم و جوابهاي كاملا قانع كننده و بدون حاسيه با شفافيت كامل دريافت نمودم سپاس از والدين كه مرا كمك نمودند و سپاس از مديريت مهدياب و سپاس از مديريت مهد دنياي رنگين و امروز هم كه روز دختر بود مهد بسيار زيبا و شاد و عالي بود

  به این نظر پاسخ بدهید

  • من فکر می کنم با دو هفته واقعا نمیشود تظر قطعی داد که یک جا خوب است یا بد است یک فرد خوب است یا بد است. باید ندت زمان بیشتری رو در یک مکان و با افراد خاص سر کرد تا بتوان به صورت محکم بیان کرد که جایی یا کسی خوب است یا بد. اینگونه نظرات کمک زیادی به والدین نمی کند. کسی که نوشته سه سال در مهد بوده و نظر داده به نظر اینجانب قابل قبول تر می باشد. دو هفته زمان اندکی است و برای شناخت مناسب تیست.

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. من کامنتا رو خوندم اولش احساس کردم خانم سیدزاده مغرضانه نظر دادند. ولی بعد از خوندن اولین کامنت به نام رهبری دومین کامنت رو خوندم. به اسم رحیمی. رحیمی شروع کرده به صحبت و خاله بنفشه یعنی همون مدیر مهد رو خطاب قرار داده و گفته که خاله بنفشه من ازمدیریت شما راضی ام. به نظرم خانم سیدزاده درست میگن. احتمالا رهبری کامنت گذاشته و ایراد گرفته. مدیر مهد هم به مادر بچه ها گفته برید پیام تشکر بذارید. رحیمی هم که وارد نبوده فکر کرده این سایت مال خاله بنفشه است و جمله اش رو خطاب به مدیر مهد گفته. یا فکر کرده مدیر خواننده سایته و جمله رو خطاب به مدیر نوشته. چه جالبه واقعا. آدم یه کم فکر کنه و بررسی کنه و خانم مارپل بشه چه چیزا که کشف نمی کنه.
  ممنون مهدیاب

  به این نظر پاسخ بدهید

  • با سلام
   من دخترم رو از ارديبهشت در اين مهد ثبت نام نمودم خيلي هم راضيم دخترم كلاس خاله نسرينه جا داره از مربي مهربونشون تشكر كنم به نظر من چيزي كه محيط سالم رو خراب ميكنه مارپل بودنه مارپل بودن در محيط كودكان به معناي جستجوي نقاط منفي نيست مارپل بودن يعني هوشت رو در راه درست و كمك به بچه ها به كار بگيريد زرنگ
   كامنتاي بيشتري بخونيد ميبينيد خيليا از خاله بنفشه و مربياشون تشكر كردند
   من هم از ايشون تشكر ميكنم

   به این نظر پاسخ بدهید

   • نه تعریف کردن زیاد دلیل بر خوبیه و نه بدگویی زیاد دلیل بر بدی. یه مادری راضیه و میاد و تعریف می کنه. یه مادری رضایت نداره یا انتقادی کرده و با پرخاش مسئولین مهد مواجه شده و میاد و بدگویی می کنه. این تعریف و تمجید ها و بر عکسش این اعتراض ها دلیلی برای خوب بودن یا بد بودن جایی نیست. به نظر من مهدکودک های الان نه فقط دنیای رنگین بلکه همه مهدکودک ها تبدیل شده به مکانی برای سودجویی مدیران مهد ، سوء استفاده از یه تعدادی مربی که با کمترین حقوق و حتی بدون بیمه استخدام می شوند و سوء استفاده از اولیایی که بچه های خودشون رو به مهد میسپارند با این هزینه های گزاف و باز هم پرداخت پیاپی هزینه در قالب های مختلف مثل انواع و اقسام جشن ها و عکاسی و اردو و ... به طور کل مهدکودک جای خوبی نیست. اگر مادری شاغل نیست به نظرم بی خیال مهدکودک و تبلیغات پر از زرق و برقش بشه. بچه رو یه راست ببره مدرسه و میش دبستانی بنویسه.

    به این نظر پاسخ بدهید

 1. اول از همه جا داره از مهدیاب تشکر کنم که همه نظرات رو چه مثبت و چه منفی ثبت می کنه و دید خوبی رو به اولیا میده. من یه کار جالبی کردم و به شما هم میگم. من از مهدیاب و نظرات اولیا استفاده کردم و تمام نکات رو خوندم و برای خودم یادداشت برداشتم. مثلا نکات مثبت شادی بچه ها کیفیت غذا و .... و نکات منفی مثل انتقاد ناپذیری مدیر پول زیاد گرفتن و ..... و بعد از یادداشت کردن تمامی نکات نوبت به بررسی میدانی شد. بالاخره وقتی می خوام جگرگوشه ام رو به مهد بسپارم باید خیلی تحقیق کنم. خلاصه دو روز یه روزش صبح و یه روزش عصر توی کوچه مهد منتظر موندم و از اولیا پرس و جو کردم و حالا نتیجه تحقیقاتم رو بهتون میگم.
  اول اینکه من چادری هستم و در اون دو روز و دو سه ساعتی که اونجا بودم مادر چادری ندیدم. در مورد آموزش مسائل مذهبی پرسیدم به گفته یکی از مامانا در همین پیج این مهد اصلا آموزش مذهبی نداره . کیفیت غذا توسط هیچ مادری تست نشده بود. از اینکه محیط شادی داره بیشتر اولیا راضی بودند. از اردوها راضی بودند ولی هزینه رو تقریبا همه اولیا گفتن که زیاده. اکثر اولیایی که من باهاشون حرف زدم مادران شاغل بودند. در مورد انتقاد ناپذیری مدیر مهد بعضی گفتند که اصلا تا حالا با مدیر مخالفتی نکردند و در این مورد تجربه ندارند. یکی از اولیا بسیار ناراضی بود از لحن مدیر مهد در مقابل اعتراضی که کرده. در مورد پیش دبستانی تقریبا کسی موافق نبود که بچه اش پیش دبستانی رو در این محیط باشه. آموزش رو همه گفتن خیلی جدی تیست و اصولا نباید باشه . گم شدن وسایل و بی مسئولیتی مربی ها رو یکی دو نفر تایید کردتد. تغییر مربی رو هم همینطور.
  دیگه چیزی توی ذهنم نمونده.
  و در نهایت من چون شاغل تیستم تصمیم گرفتم خودم در منزل به بازی با کودکم بپردازم و فعلا مهد نذارمش.تا به سن پیش دبستانی برسه که بذارمش مدرسه.چون واقعا برای دو سه ساعت که کودکم بیاد مهد تا با بچه ها بازی کنه و این همه هزینه رو بخوام متقبل بشم توجیه اقتصادی نداره

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. به نظر من اين پررويي نيست ماهايي كه پس داديم يا نخواستيم به نظر من اين يك انتخاب كه مهد به عهده ما گذاشت ماها هم كه نخواستيم مشكلي نداشتيم
  فكر كنم پاييز پارسال بود من البته اولش نخواستم ولي بعد گرفتم ولي هر دو صورت مشكلي نبود ممنون كه به ما فرصت انتخاب داده ميشه تازه از نگاه من قيمتش مناسب بود چون آتليه دخترم همين سايز رو دويست و پنجاه گفت من پشيمون شدم و ازشون دوباره درخواست كردم ممنون از مديريت مهد دنياي رنگين
  ما تا به امروز مشكلي نداشتيم ممنون و سپاسگزار

  به این نظر پاسخ بدهید

  • چرا باید چاپ کنند و بدهند به دست اولیا که کسی بخواد پس بده. نتیجه میگیریم که یه آپشن واسه اولیا گذاشتند. عکس رو چاپ می کنن تقدیم می کنن و آپشن" اگه دلت نخواست پس بده" رو هم گذاشتند. خب از اول چاپ نکنند و به اولیا بگن اگه دوست دارید در سایزهای مختلف روی شاسی هم می زنیم عکس فرزندتون رو. اگه دوست دارید انتخاب کنید . هزینه اش هم اینقدر میشه.
   نه اینکه خودشون به سلیقه خودشون یه عکس رو انتخاب کنن اندازه بزرگ بزنن. اونم سیاه و سفید. اولیا تو شرایط ناجور قرار بگیرند و مجبور بشن 100 تومن بدهند و عکسی که دلخواهشون نیست رو بگیرن.

   به این نظر پاسخ بدهید

  • من شاسی 13 در 18 زدم 2800 تومن
   ای مهد 13 در 18 بدون شاسی رو میده 20 هزار تومن!!
   خیلی بی انصافیه واقعا
   البته تقصیر بر گردن اولیایی هست که این پولها رو می دن و به به و چه چه می کنن
   که تعدادشون کم هم نیست
   وگرنه چرا آدم پول زور بده
   با به به و چه چه تعدادی از اولیا امر به مسئولین مهد مشتبه میشه که خیلی کارشون قشنگه و روز به روز مردم بیچاره رو سرکیسه میکنند

   به این نظر پاسخ بدهید

  • منم به عنوان ولي رهام عزيز از كليه پرسنل مجموعه دنياي رنگين و رنگارنگ سپاسگزارم ممنون كه هستيد و ما شماها رو داريم اگر مدرسه هم افتتاح ميكرديد عالي بود خاله بنفشه

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. اتفاقا این عکس 50 در 70 شاسی رو به ما هم دادند. سیاه و سفید بود . من اگر بودم تحویل نمی گرفتم ولی خانومم موند توی رودروایسی و 100 تومن داد. بعدش خودشم پشیمون شد. گفت یه مادری اومد و گفت نمی خوام این عکسو. ولی بازم خانوم من روش نشد بگه نمی خوام. آدم در مقابل آدم های رو دار باید یه کم رو داشته باشه. زیادی شل نباشه. چون متضرر میشه همیشه

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام من مهد پسرم رو ٤بار عوض كردم زيرا هر مهدى كه مى بردم مشكلات غير قابل قبولى داشتند تا اينكه حدود ١سال پيش پسرم رو در مهد دنياي رنگين ثبت نام كردم و تا امروز از اين مهد بسيار راضى هستم و از اينكه به خاله بنفشه عزيز اعتماد كردم و پسرم رو به دستش سپردم خيلى خوشحالم
  من نگرانى برخى والدين رو درك مى كنم و به نظر من اگر مى خواهند با خيالى آسوده سر كار بروند حتما به اين مهد سر بزنند
  با تشكر ركسانا مادر پارسا

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام خدمت والدين
  نگراني براي تربيت بچه ها و آموزش براي همه ما والدين يك امر اجتناب ناپذيره ولي من واقعا با تمام نگرانيهام هيچ مشكلي در مهد دنياي رنگين نداشتم واقعا همشون زحمت ميكشند شايد يك سري نقصها باشه ولي من واقعا از مهد راضيم دخترم واقعا اونجا راحته احساس آرامش داره مربياشو دوست داره حضور مداوم خاله بنفشه براي من آرامش خاطر
  الان كه من نظرات رو خوندم بعنوان مثال والدين سر هزينه يا عكس كه خيلي از نگاه من مسخره است بحث ميكنند خوب يه شهريه است كه الان من در شروع ثبت نام قبول كردم و وظيفه امه بدم خداييشم نسبت به اون هزينه خدماتي بيشتر ارائه ميدهند من خيلي راضيم البته نسبت به مهدهاي ديگه كه خودم تجربه دوتاشونو داشتم در مورد عكس و غيره واقعا تا به حال به ما تحميل نشد اتفاقا ما يك گروه مادرا هستيم همه نظرشون مثبته خاله بنفشه خيلي با همه دوسته و ما والدين هم اونجا همه با هم دوستيم بچه هامون هم يگه رو دوست دارند من نظرم اينه كه والديني كن با مهد مشكل دارند كاش در خودشون يه جستجويي كنند بعنوان مثال مادر يا پدر ميگه من نميتونم عكس رو برندارم خوب يعني چي ؟يعني شما بايد رو خودت كار كني اونا كه بيچاره ها اجبار نكردند
  من واقعا از زحمات خاله بنفشه از آموزششاشون از تفريحاتشون و خيلي چيزاي ديگه ممنونم و ممنون از والديني كه همه باهم در اون مجموعه بچه هامون لحظات خوبي رو ميگذرونند من آرزو ميكنم هر روز خاله بنفشه با توان بيشتر روزهاي بهتري رو براي بچه هامون رقم بزنه ممنون از كليه عوامل دنياي رنگين و رنگارنگ

  به این نظر پاسخ بدهید

  • آخرین جمله بابای بچه ها: واقعا حیف از این همه تعریف نا به جا

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. به نظر من هیچ مهدکودکی نمی تونه کاملا مورد پسند والدین باشه. الان متاسفانه جامعه حالت فرزندسالاریه و اکثرا تک فرزند هستند. و همه اولیا جون و زندگیشون فرزندشونه. متاسفانه مدیران مهدها و مدارس هم اینو فهمیدند و روی همین مسئله مانور های زیادی می دهند. مثلا تند تند برنامه عکس میذارن و نی دونن که هیچ مادری نه نمیگه. ولی چاپیدن مادرا و پدرا از طرق جدید و عجیب واقعا کار درستی نیست. برای مثال میگن حتما یه دست لباس بذارید. دو دست خب واقعا هم سخته بخوان برای هر بچه ای عوض کنن. ولی عکس می گیرن با همون یه دست لباس 5 عدد عکس. یا یهو یه شاسی 50 در 70 میدن دست مادرا میگن 100 هزار تومن بده. خب آدم می مونه تو رودروایسی. بالاخره عکس بچمه. نگیرم چکار کنم. اون 100 هزار تومنو ندم فکر کنید چی میشه.
  به هر حال نقطه ضعف والدین بچه هاشونه و خب مدیران هم سوء استفاده می کنن .

  به این نظر پاسخ بدهید

  • از نگاه من مادر ارائه خدماته و دستشونم درد نكنه به نظر من نقطه ضعف والدين نيست والديني كه در اين مورد يا خريد يا هر چيز ديگه در قبال فرزند نقطه ضعف داشته باشند والدين مثلتي نميتونند باشند
   الان من مادر بعنوان مثال وقت نميكنم عكس در آتليه با اون قيمتهاي وحشتناك آتليه اي بگيرم پس بايد ممنون هم باشم

   به این نظر پاسخ بدهید

   • به نظر شما چرا باید بدون هماهنگی با مادرها و پدرها روی شاسی اونم در اون سایز بزرگ عکس چاپ کنند؟
    چرا نباید اول از والدین سوال کنند که آیا تمایل دارید عکس فرزندتون روی شاسی 50 در 70 بخوره؟
    چرا توضیح نمیدن که اگر والدینی درخواست دارند که عکس رو در سایز بزرگ براشون چاپ کنیم این امکان در مهد وجود داره.
    هزاااار تا ترفند دیگه وجود داره تا عکس چاپ شده روی شاسی تحمیل نشه به والدین.
    وقتی عکس چاپ شد و روی شاسی زده شد و آوردند گذاشتند کف دست اولیا و گفتند میشه 100 هزار تومن
    به نظرتون این اسمش تحمیل نیست؟
    پس چیه اسمش؟
    شما بفرمایید اسم این عمل وقیحانه چیه؟

    به این نظر پاسخ بدهید

 1. خاله بنفشه عزيز من در حد و توان خودم زحمات شما را با اين نوشته كوچك سپاس دارم
  خاله مهربان ازت ممنونم از آغوش گرمت براي دخترم ازت ممنونم كه با تمام اين مسائل و كارهاي روزانه كه تا به امروز من فكر نميكردم اين همه مشغله داشته باشي و با چقدر نظرات متفاوت بايد كار كني باز هم لبخند هميشه بر لب داري ممنون به خاطر صحبتهاي دلنشينت و به خاطر گوش شنوايي كه هميشه صبورانه مشكلات ما را شنيدي و راهنمايي نمودي ممنون به خاطر خنده هايي كه بر لب بنيتاي من مينشاني ممنون ازت به خاطر حضور هميشه ات در كنار ما و بچه هاي ما
  زحماتت در سپاس نميگنجد

  به این نظر پاسخ بدهید

  • آخرین جمله بابای بچه ها: واقعا حیف از این همه تعریف نا به جا

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. سركار خانم ذبيح الهي موفق و مويد و پيروز باشيد
  مامان و باباي هانا

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام من ٢سالى ميشه كه دخترم رو در مهد دنياى رنگين گذاشتم،من از رفتار و منش پرسنل مهد خيلى راضى هستم و هر صبح كه دخترم رو ميبرم مهد تحويل بدم انرژى خوبى دريافت ميكنم و با خيال راحت دخترم رو به امانت اونجا ميسپارم.
  من به شخصه محيط مهد و فضاى بازى براى بچه ها برام مهم بود بعد از جستجو در اينترنت و سر زدن به سايت هاى مختلف با مهدياب آشنايى پيدا كردم و از اين طريق با دنياى رنگين و مدير مهربونش آشنا شدم بعد از بازديد از مهد عاشق فضاى سبز و محيط صميمى و دوستانه ى آنجا شدم و دخترم رو ثبت نام كردم ابتدا خيلى نگران بودم كه رفتار و آموزش مهد چگونه است اما با گذشت چند ماه تمام نگرانى من رفع شد يك دليل بسيار مهمش اين بود كه دوربين به صورت آنلاين روشن بود و در اختيار ما مادر و پدر ها قرار ميگرفت دليل دومش هم موقعى بود كه من هر زمان كه ميخواستم ميتوانسم بدون اطلاع رسانى قبلى در مهد حضور يابم و به دخترم سر بزنم و از حال و احوالش با خبر باشم
  اين دو دليل باعث شد من با خيال راحت بزرگترين امانتيم رو به مهد دنياى رنگين بسپارم و بعد از گذشت اين همه مدت به طور عالى از دخترم نگهدارى كنند به صورتى كه وقتى ما در خانه هستيم هم دخترم مهد و پرسنل خوبش و خاله بنفشه عزيز رو ول نميكنه و همش صحبت هاى ما درباره ى مهد هستش

  به این نظر پاسخ بدهید

  • آخرین جمله بابای بچه ها: واقعا حیف از این همه تعریف نا به جا

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. یادمه زمانیکه این آقا یا خانم رهبری دقیقا اولین کامنتی که این توی این پیج گذاشته شده کامنتش رو گذاشت خاله بنفشه که خودش خواننده این پیجه به هر کدوم از مادرا و پدرا رسید گفت که توی مهدیاب یکی راجع به من اینجوری نوشته. تو رو خدا برید همتون تو مهدیاب و از من و مهدم تعریف کنید . منم یکی از همون مادرایی بودم که بهم گفت برو راجع به مهد من خوب بنویس.
  حالا برید پایین و با دقت بخونید . هر بار که یکی اعتراضی یا مخالفتی داره خاله بنفشه دوست و رفیق هاشو میفرسته تو مهدیاب تا ازش تعریف کنند. الانم همین اتفاق افتاده. کامنتا هر روز چند تا و همه تقدیر و تشکر از خاله بنفشه و غذای مهد و آموزش و شادی و آرامش و ......

  به این نظر پاسخ بدهید

  • آقا يا خانم سيد زاده با عرض سلام اولين كامنت براى ٣سال پيش ميباشد ميخواستم بپرسم اگر شما از اين مهد ناراضى هستيد چرا بعد ٣سال هنوز پيگير كارهاى اين مهد هستيد؟

   به این نظر پاسخ بدهید

   • سه سال پیش تازه وارد مجموعه مهد شده بودم عزیزم. قطعا باید مدتی بگذره تا بتونم مهد رو محک بزنم. افراد رو بشناسم و بتونم نظر بدم راجع بهشون. یه هفته و ده روز و سه ماه و شاید یک سال زمانی تیست که کسی بتونه قطعی نظر بده. فکر می کنم کسی بتونه خیلی خوب قضاوت کنه یه محیطی رو یا یه شخصی رو که مدت زمان زیادی بشناسه و مراوده داشته باشه. بعدشم من خانم یا آقای رهبری نیستم. گفتم همون زمان یادمه که مدیر مهد که خواننده این سایت هست به مادرا و پدرا توضیح میداد که این قضیه صحت نداره و اگه ممکنه تشریف ببرید داخل سایت و از مهد من خوب بنویسید. الان هم همین اتفاق افتاده. چون چند تا اعتراض بوده حتما خودش یا پرسنلش زحمت چند تا کامنت رو کشیدن و چند تا رو هم به عهده اولیا گذاشتن.

    به این نظر پاسخ بدهید

  • خانم سيد زاده ما هرچي كامنتا رو گشتيم شما رو پيدا نكرديم كه قبلا اين كاررو كرده باشيد ولي فرض ميكنيم خاله بنفشه به دوستانش گفته كه كامنت بزارند شما پس از دوستان بوديد يا دشمنان خواهشا درك كنيد ما والدين انسانهاي تحصيل كرده هستيم اين كامنتها صد در صد نميتونه چه مثبت چه منفيش درست باشه ما با توجه به اين خوانده ها و راهنماييها انتخاب ميكنيم ميبينيم و اعتماد ميكنيم ولا يك سال و نيمه بچه هاي من دنياي رنگارنگند از خانم ذبيح الهي هر انتقادو انتظاري داشتيم كه البته انتقادات بسيار كم بود با توجه به دو تا كودك هم كه داريم هميشه جوابگو بودند مهم اينه انتقاد چي باشه اگر ايشون بخوان به هر انتقاد يا پيشنهادي با لبخند جواب بدن از نگاه من كلا مديريتشون بايد زير سوال بره حتما بين شما و من و ديگري بايد تفاوت باشه حتما ايشون بايد برخوردهاي متفاوت رو براي جلوگيري از آسيب روحي و رواني بچه هامون مديريت و كنترل كنند بر كسي پوشيده نيست كه خانم ذبيح الهي از مديران موفق و خلاق و برجسته كار كودكند حتي خود بهزيستي اينو تاييد ميكنه من كاملا ازشون ممنونم به خاطر اين همه حساسيتي كه در منطقه به وجود آوردند كه مهدهاي ديگه هم يه تكوني به خودشون بدن من دو تا دسته گلم تو مهد ديگه اي بودند الان واقعا تغيير محيط و مهد رو ميبينم كاملا آرامش بچه هامو ميبينم مسلما با آرامش بچه هام همسرم و من هم آرامش داريم
   ممنون خانم ذبيح الهي و ممنون خاله مريم

   به این نظر پاسخ بدهید


 1. من الان سه سال هست که پسرم رو مهد کودک دنیای رنگین گذاشتم. همه پدرها و مادرها تمام تلاششون رو میکنن فقط و فقط به خاطر آینده بچه های عزیزشون، ولی این بی انصافی که پدرها و مادرها فقط نیمه خالی لیوان رو ببینن. همه آدمها و همه مکان ها یک سری معایب دارن، یک سری محاسن، اگر بخواهیم از روی منطق صحبت کنیم، مدیر و کادر مهدکودک دنیای رنگین تمام تلاششون را انجام می دهند برای شاد کردن بچه ها و آموزش دادن بچه ها به روش بازی . من کامنت ها که می خوندم ، می دیدم نوشتن ، برای اردو، جشن عید، عکس و ... هزینه میگیرن و هزینه اش بالاست. عزیزان این اردو ها و جشن ها برای بچه ها مفید و همراه با آموزش و یادگیری است. جشن عید جسارت بالارفتن روی سن رو از سن کم و در عین حال یادگیری شعر با موسیقی رو به فرزند ما آموزش میدهد، و اگر بخواهیم به عمق زحمتش نگاه کنیم هماهنگ کردن بچه های 5 و 6 ساله که برای حضار و پدر و مادرها شعر بخوانند، واقعا کار سخت و مشکلی است و هیچ کدام از برنامه های جشن و عکس و اردو اجباری نیست و اگر بخواهید فرزندتون شرکت می کند.
  در مورد گم شدن وسایل بچه ها، متاسفانه ما پدر و مادرها چشم و هم چشمی داریم و باید لوازم بچه ها رو مارک خاصی بخریم و بچه ها به مهد کودک ببرند و اگر گم شد یا توسط بچه ای شکسته شدهمه کادر مهدکودک یا پدر و مادر اون بچه طفل معصومی که حین بازی یا کاری اون وسیله رو شکسته و خبر از قیمت اون نداشته زیر سوال میبریم. همچنین من هم از تعویض مربی ناراحت بودم ولی خوشبختانه با توجه خانم ذبیح الهی، بعد از رفتن هر کدوم از مربی ها ، مربی مهربون تر و صبورتری جایگزین شد. و یکی دیگراز محاسن این مهدکودک این است که بازی های قدیمی مثل گردو شکستم ، خاله بزغاله و طناب کشی که دیگر کسی سراغشان رو نمی گیرید رو با بچه ها بازی می کنند که واقعا هم برای بچه ها مفید است.
  به هر حال همه ما دارای عیب هستیم و مهدکودک دنیای رنگین هم عیب دارد ولی محاسنش خیلی خیلی بیشتر از معایبش است و خیلی بی انصافیه فقط قضایای منفی رو مد نظرمون قرار بدیم و مطرح کنیم. من هم یکی از مادرهای دلسوزی هستم که پسرم رو خیلی دوست دارم و به مهد دنیای رنگین سپردم و فرزندم روز به روز خوشحال تر و شادتر میشه و چیزهای جدید و خوبی رو به همراه بازی یاد میگیره و شجاعت و اعتماد به نفسش نسبت به قبل بیشتر شده و ناراحتم چون فقط مدت کوتاه دیگه ای میتونه از این دنیای شاد و رنگین مهدکودک لذت ببره. جا داره از خانم ذبیح الهی و کادر مهربان و صبورش کمال تشکر را داشته باشم.

  به این نظر پاسخ بدهید

  • در مورد جسارت بالا رفتن روی سن مطلبی رو بگم. بچه ها با هم خیلی متفاوتن و خیلی از بچه ها هستن که اگه جمع 3 نفری باشه یه صندلی میذارن میرن بالا و در حضور دو نفر دیگه شعر می خونن. در مقابلش بچه هایی هستند که اصلا علاقه ای به این کار ندارند. این تفاوت بچه هاست و ما نمیگیم کدوم خوبه یا کدوم بده. هر بچه رو باید اونجوری که هست پذیرفت. برای اینکه ما جسارت روی سن رفتن بچه ها رو بسنجیم یا بهشون فرصت بدیم که برن بالای سن و نمایش اجرا کنند یا شعر و آواز بخونن باید چه هزینه ای رو بپردازیم؟ 400 هزار تومن؟!؟! برای دو ساعت؟!؟! که جسارت روی سن رفتن رو به بچه هامون آموزش بدیم!

   به این نظر پاسخ بدهید

   • با سلام من با تجربه اي كه از مهد دنياي رنگين دارم يكي از محاسنش انتخاب والدينه همونطور كه بعضي والدين دوست ندارند هزينه كنند و بچه شون رو حالا هر جا سن و يا براي عكس يا غيره ببينند من مادر دوست دارم بچه ام تو اين برنامه ها باشه ولي از سمت مهد به من حق انتخاب داده شده اين عاليه وجاي هيچ بحثي از نگاه من نداره امستل براي برپايي جشن عيد خانم. بيح الهي سيصد گرفتند از كليه والدين نه چهارصد اما هديه اي كه بچه ها دادند خودش فقط صد تومن بوده و اينكه پذيرايي كه واقعا عالي بوده و من با توجه به اينكه دو تا از دوستام بچه هاشون در يكي از مهدهاي منطقه هستند و بدون هيچ پذيرايي از مهد ...ازشون پونصد گرفته و هزينه لباس نمايشي هم پاي والدين بوده به نظر من خانم دبيح الهي اجعاف در حق من ولي نكردند ببخشيد اين مثال رو ميزنم من شايد دلم بخواد بچه ام بهترين امكانات رو استفاده كنه مهد دنياي رنگين واقعا مديريتش بهترين امكانات رو ميزاره شما بچه اتون رو مهدي بزاريد كه در وسع شما باشه تو منطقه مهدهاي زيادي هست كه امكانات كمتر با هزينه كمتر بجه قبول ميكنند بايد قبول كنيم هم خدا هم خرما نميشه ما تو جامعه اي زندگي ميكنيم هزينه ها بالاست اگر دنياي رنگين يا رنگارنگ كه من البته تجربه رنگارنگ رو نداشتم پر از عيب و نقص باشه يا هزينه هاي اضافي باشه چرا اين همه شاگرد داره من واقعا از مجموعه راضيم و ممنون كه اين همه اسباب راحتي ما هستند من براي سال بعد بچه ام ناراحتم كه ميخواد بره مدرسه الان خانم ذبيح الهي عين يه مادر هر كاري از دستشون برميا. براي بچه هاي ما انجام ميدن بسيار هم صبور و متين و با حوصله و دقيق هستند

    به این نظر پاسخ بدهید

    • چقدر ادبیات شما شبیه خاله بنفشه است میترا جون.
     یه لحظه احساس کردم مخاطب خاله بنفشه شدم.

     به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام به تمامی عزیزانی که نظرات بالا رو درج کردن. ما از این نظرات استفاده کردیم و بچه های خودمون رو تو مهد دنیای رنگارنگ گذاشتیم. تعداد نظرات مثبت بسیار بالا و نظرات منفی خیلی کم بود و ما حدس زدیم پس مهد درست و خوبیه. اما الان دقیقا به این جمله که این مهد خوبه فقط تا وقتی پول بدی و تعریف کنی و با اولین اعتراض برخورد بدی می بینی رو اعتقاد پیدا کردیم. جدای از هزینه نسبتا بیشتری که از مهدهای دیگه میگیرن و هزینه های بالای یک اردوی ساده و پیش پا افتاده باید عرض کنم نحوه برخورد مدیران مهدها بخصوص مهد دنیای رنگارنگ خیلی نامناسب و افتضاحه. دلیلش هم یکی از دوستان تو بالا گفته بود، داشتن مشتری زیاد!!! این مشتری زیاد باعث شده این افراد اصلا تعهدی نداشته باشند و جواب اشتباهات و کم کاری های افراد و مربیان را با بدترین وجه بدهند تا فرد ناراضی سریعا از مهد دور بشه و می کن خب نفر بعد هست که سرش کلاه بزاریم.
  ساعت شروع مهد 7 هست اما هیچ خاله ای در طی 6 ماه گذشته راس 7 حاضر نبود تا بچه های ما رو تحویل بگیره.
  کلاس خواب بچه ها رو به دلیل گرفتن بچه بیشتر حذف و به کلاس آموزشی تبدیل کردن و بچه ها به ناچار باید در کلاس موسیقی بخوابند و چون جا نیست و فقط بچه های کوچیک رو می خوابونند و بچه های سن بالاتر با مخالفت مربیان خودشون مواجه می شوند وقتی میگن خسته ایم و خاله بریم بخوابیم!!!
  مربیان رو نگاه کنید!! همه دختران بسیار بسیار جوان 19 تا 24 ساله!! خب اینها خودشون هنوز بچه هستند!! اینها هنوز حس مادر بودن رو ندارند و خودشون با بچه ها کل کل می کنند.
  خودم شاهد بودم که یکی از همین مربیان بسیار جوان که نهایتا! 20 تا 21 سال سن داشت با اولین شیطونی یه پسر بچه باهاش یجوری دعوا کرد که انگار هم سن خودش هست و اصلا نگاه نکرد این بچه 3 ساله هست و خودش 20 ساله!!
  واقعاً حیف از اینهمه تعریف نابجا!!

  به این نظر پاسخ بدهید

  • باسلام من پسرم رو در دنياي رنگارنگ گذاشتم و خدارو شكر راضيم چون كارمند بانك هستم هر روز ساعت يك ربع به هفت پسرم رو تحويل مهد ميدم و اين اعتراض شما كاملا نابجاست چون اين مورد واقعا كار هر روز من بعنوان مادر يك ربع به هفت هميشه من بچه ام رو تحويل خاله نرگس و خاله اكرم ميدم حتما اشتباه ميكنيد يا مقصودتون چيز ديگه ايه من درك نكردم در اون ساعت به غير از پسرمن كوروش دوستشم مياد

   به این نظر پاسخ بدهید


 1. با سلام اتفاقا الان من حدود ده روز است که پسر عزیزم رو انجا می ذارم که خیلی استقبال كرده من فقط ظاهر مهد رو دیدم و با مدیر محترم داخلی اونجا صحبت کردم و ایشون بی نهایت مودب و خیلی با آرامش و سر صبر به تمام سوالات و پرسش های من پاسخ دادن همین که بچه ام صبح با خوشحالی به مهد می رن و مهدش رو دوست داره برای من کافی است البته خودتون هم می دونید مهد برای بجه ها باید در وحله اول امنیت و بعد بهداشت و در وحله آخر آموزش را فراهم کند انشا ا... که در این موارد موفق باشند.

  به این نظر پاسخ بدهید

  • به نظر من ده روز مدت زمانی کمی است. کمی بیشتر باید آنجا باشید تا بتوانید اظهار نظر کنید

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام مادران و پدران گرامي من سه ساله دخترم در مهد دنياي رنگين بوده و يك ساله كه در دنياي رنگارنگه كاملا هم راضيم و خسته نباشيد ميگم به پرسنل مهد دنياي رنگين و رنگارنگ
  به نظر من كيفيت غذا آموزش و شيوه آموزش و انتخاب يا تغيير مربيان و نظافت همه در سطح خوبي قرار داره
  ولي يه چيزي كن من متوجه شدم اينه چون آموزش به صورت بازي و غير مستقيم انجام ميشه مسلما طولاني تر از جاييه كه سيستم خشك و طوطي وار داشته باشند ولي عمقي تر و روش روش خوبيه
  رفتار پرسنل هم كه همشون مهربونن چه زماني كه دنياي رنگين بودم چه الان كه در دنياي رنگارنگم
  دستشون درد نكنه هميشه گوش شنوا دارند هميشه مديريت حضور پررنگ داره ممنون از كل مجموعه

  به این نظر پاسخ بدهید

  • مدیریت از وقتی دو تا مهد زده اصلا حضور پررنگی نداره. یعنی نمی تونه داشته باشه. چون وقتی اینجاس چطوری می تونه اونجا حضور داشته باشه. تو رو خد ا یه چیزی بگید آدم پس کله اش شنبلیله در نیاد آخه.

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. با عرض سلام خدمت دوستان و والدین گرامی
  من حدود هفت ماه است که دختر گلم را در مهدکودک دنیای رنگارنگ ثبت نام کرده ام. قبل از این که این مهد را برای دخترم انتخاب کنم به چندین مهدکودک در منطقه میرداماد سرزدم. زمانی که این مهد را از نزدیک دیدم با فضایی کاملا متفاوت مواجه شدم. محیطی بسیار شاد و جذاب, فضای آموزشی و تفریحی استاندارد, حیاط بزرگ و استخر زیبای آن به همراه وسایل کمک آموزشی و تفریحی متنوع از ویژگی های این مهد کودک می باشد. نظافت سالن غذاخوری, آشپزخانه و سرویس های بهداشتی واقعا عالی است. چون این مسئله برای خودم خیلی مهم بود و از نزدیک آن را مشاهده کردم. روزی دو وعده غدا به همراه میان وعده متناسب با فصل و علاقه کودکان نیز از دیگر ویژگی های آن است. از همه مهم تر آن که این مهد آنلاین است و همین گویای کیفیت مطلوب و برخورد خوب و مسئولانه پرسنل آن می باشد. تاسیس مهد کودک دنیای رنگارنگ و در واقع شعبه دوم دنیای رنگین و استقبال روزافزون اولیای گرامی جهت ثبت نام فرزندانشان در این مهد کودک حاکی از مدیریت موفق سرکار خانم ذبیح اللهی است. در اینجا برخود لازم می دانم از خاله بنفشه عزیز که مدیری بسیار شایسته, توانا, خلاق و مسئولیت پذیر می باشند و همچنین مربی های عزیز و پرسنل خوب مهد کودک دنیای رنگارنگ نهایت نقدیر و تشکر را به عمل آوردم. خاله بنفشه عزیز, مریم جان و تمامی خاله های مهربان مهد کودک دنیای رنگین و رنگارنگ دوستتان دارم. دستتان را به گرمی می فشارم و برای تک تک شما عزیزان که برای تعلیم وتربیت و رشد و شکوفایی استعدادهای نوگلان عزیز ما زحمت می کشید آرزوی موفقیت وسلامتی می نمایم.

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. سركار خانم ذبيح الهي از زحمات شما سپاسگزاريم
  بسيار سپاس و درود بر شما و گروه فعالتون

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام
  من بعنوان يكي از والدين دنياي رنگين و همكلاسي پسر بنفشه جون به والديني كه واقعا كامنتي ميزارند كه حتي به بچه ها به يك چشم نگاه نميكنند واقعا ميتونم بگم متاسفم وقتي ما نميتونيم بچه ها رو به يك چشم نگاه كنيم چه جوري اين همه انتظار از بنفشه جون داريم و چه جوري اون بايد همه رو به يه چشم نگاه كنه واقعا متاسفم كه در برابر اين همه لطف و زحمت اينجوري بحثدميشه كاش واقع بگيم كمك كنيم به هم
  من واقعا در طول جذب دخترم ديدن كه هيچ تفاوتي بين بچه ها نيست
  بنفشه جون كاملا به اصول روانشناسي آگاهند و رشته تحصيليشون كارشناسي ارشد روانشناسي شخصيته
  جدا از اون سركار خانم دكتر ميلاني از بهترين روانشناسان اونجازمشاورند من كه هميشه ازشون استفاده كردم واقعا ممنون
  اين جلسات رايگان رو هم در نظر بگيريم
  بنفشه جون نميدونم اين متنها رو ميخونيد يا نه ولي من به نوبه خود براي جامعه و نسل امثال دخترم متاسفم من احتمال ميدن بيشتر اين مواردي كه احساس نارضايتي پيش مياره اوليايي هستند مه بنفشه حون عذرشونو به دلايلي خواسته خود بنفشه جونم هميشه ميگن
  من بعد يكسال و نيم واقعا راضيم شايد يه نواقصي در كار وجود داشته باشه كه حتما هم هست ولي مجموعه بسيار مهربان و سخت كوش و خلاقند
  خاله بنفشه عزيز و مهربان من به نوبه خود دستانت را ميبوسم پسر گلت رو مثل دختر خودم دوست دارم و خوشحالم كه گل پسر شما با دختر من همكلاسه تازبه حال هم كه مشكلي نديدم و نداشتم با اين موضوع
  من و همسرم خودمون رو مديون شما ميدونيم مديون مهربانيتون مديون ساعاتي كه صرف ميكنيد مديون علاقه تون به كار مديون خنده هاي روزانه تون مديون جوابگويي شبانه روزتان مديون ......دوستت دارم دوست مهربانم

  به این نظر پاسخ بدهید

  • بنفشه جون فکر نمی کنم عذر کسی رو خواسته باشه یا شاید خیلی به ندرت این اتفاق افتاده. یه عده هم هستند که خودشون به دلایلی که پیش میاد بچه هاشون رو جا به جا می کنن. خب زحمت می کشند. در این حرفی نیست ولی گاهی بعضی رفتارها اولیا رو متعجب و دلزده می کنه.

   به این نظر پاسخ بدهید

  • منم با نظر شما موافقم واقعا بنفشه جون ساعات و انرژي كه تو مهد براي بچه هامون ميزاره قابل تقديره من پسرمو استخر فرستادم در دنياي رنگين تايمي كه بنفشه جون براي اونا ميزاره و تشويقشون ميكنه و خوشحال ميشه از روند يادگيريشون شايد واقعا من مادر نزارم به نظر من خاله بنفشه مدير خلاق و مهربون و از همه بيشتر حس مسئوليت پذيريشه كه ما به ايشون اعتماد ميكنيم
   من سابقه مهد ديگه اي رو هم تو منطقه داشتم ولي واقعا كارهايي كه بنفشه جون انجام ميده قابل مقايسه با جاي ديگه نيست
   منم ديدم مربي عوض ميكنند اتفاقا من فكر ميكنم اين به نفع بچه هاي ماست و نگاه حساس بنفشه جونو ميرسونه چون دركنارش هم ديدم مربيايي با پنج سال ده سال هفت سال سابقه هم در كنار بنفشه جون هستند پس يه ايرادي بوده كن عذر مربي رو خواسته يه مربي با مشكل با بچه من كار كنه بهتره؟ من از خاله بنفشه ممنونم ممنونم ممنونم

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. آموزش در حد مهد خوبه. ولی پیش دبستانی دو که بعدش باید برن مدرسه خوب نیست. پیش دبستانی به نظرم بچه بره مدرسه خیلی بهتره. توی مهد بیشتر حالت بازی هست و آموزش خیلی جدی گرفته نمیشه. اگر بخواهیم هزینه کنیم به نظرم مدرسه غیرانتفاعی بهتر از مهده. پون همون هزینه رو میدی ولی بازدهی نداره.

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. من كاملا از مهد راضيم از مهر پارسال هم بچه ام رو گذاشتم از آموزشسون كاملا رضايت دارم جزو ماماناي حساس مهد به شمار ميام چون حق خودم ميدونم كه همه چي رو بپرسم تا حالا هم چيزي غير واقع به من گفته نشد برنامه عكس و اردو هم از اول به من گفتند اختياريه خيلي هم عالي البته هميشه من استقبال ميكنم خسته مباشيد دنياي رنگارنگيها
  فقط از مديريت مهد ياب خواهشي كه دارم تينه چرا فقط نام دنياي رنگين رو اينجا ثبت كردند در صورتي كه ما والدين دنياي رنگارنگيم ممنون از مديريت مهدياب

  به این نظر پاسخ بدهید

  • ضمن سپاس از نظر شما. با توجه به اینکه اکثرا خود مدیران مهد اقدام به ثبت نام در سایت می کنن خودشون می تونن شعبه های دیگرشون و هم ثبت کنن و ما اطلاعی از شعبه دیگرشون نداریم متاسفانه

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. سینا ترنم محمد و شمس عزیزم همه شما در یک روز و در عرض چند ساعت کلی به نفع مهد کودک زیبای دنیای رنگین نظر دادید
  بقیه مادرها و پدرها می تونن بیان و کودکشون رو به مهد بسپارند و محک بزنن مهد رو .

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. سلام خدمت تمام مادران دلسوز که حتی اگه گاهی بی انصافی هم میکنن بخاطر اینه که قلبشون نگران بچه هاشونه و دنبال بهترینها برای عزیزانشون هستن.من پسرم رو از 3 سالگی به مهد دنیای رنگین سپردم تا الان که 6 سالشه نقاط قوت و ضعف در تمام محیط های کاری و آموزشی و حتی در رفتار خود ما با کودکانمون هست.حتی نوجوانی که دبیرستان هم میره یک درس رو دوست داره و از درس دیگری متنفره که هر کدوم از ما هم توی این محیطها بودیم.پسر من از اونهایی هست که کوچکترین علاقه ای به شاهنامه نداره ولی ورزش و موسیقی بهترینه دلیل نمیشه من بگم واسه شاهنامه کتاب نخرم یا کلاس بیهوده ای بوده پسرم میره ولی بی علاقه.واقعا در این سن برای من مهمه که پسرم حس آرامش و امنیت و شادی رو در محیطی پاک تجربه کنه که در مهد دنیای رنگین 90 درصد داره این حس رو میگیره تا حدی که گاها میرم دنبالش اینقدر شاد و سرحاله که دلم نمیاد ببرمش خونه.حالا چه فرقی میکنه به چند زبان صحبت کنه مگه چند سال وقت داره که بچگی کنه.البته بگم پسر من لغات انگلیسی و فرانسه رو بسیار خوب یاد گرفته حالا مکالمه نکنه چه اشکالی داره.میدونم همه مادرها نگران آینده دلبندانشون هستن و این لحن مضطرب بعضی پیامها همه نشانه اینه که کودکشون براشون مهمه ولی بزاریم بچه ها شاد و در امنیت بزرگ بشن وقت برای دانشمند شدن همیشه هست.تن سالم و دل خوش رو برای همه آرزو میکنم

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. دنیای رنگین یکی از بهترین مهد هایی هست که در تهران وجودداره
  چون قانون مند و ریزبینانه به امور بچه ها رسیدگی میکنه
  من خوشحال هستم که فرزندم در دنیای رنگین میتونه کودکانه های رنگارنگی داشته باشه
  در ۲سال گذشته خاله بنفشه خیلی تلاش کرده تا سطح اطلاعات علمی و عملی و هوشیاری بچه ها رو بالا ببره
  هفته ای نیست که بچه ها به اردو ی علمی نرن و یا هیچ مناسبنی نیست که بچه ها در مهد در اون شرکت نکنن
  همه اینها یعنی فعال بودن و به فکر بودن مدیر با تدبیر و سخت کوش مهد یعنی خاله بنفشه امکان پذیر شده
  حتما پسرم رو هم‌میخام بفرستم دنیای رنگین

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. خاله بنفشه برای سال تحصیلی گذشته درس شاهنامه خوانی رو برای بچه های 4 ساله و 5 ساله یعنی پیش دبستانی 1 و 2 گذاشت و یه مربی هم آورد برای آموزش شاهنامه.
  حالا در این که آیا بچه توی اون سنین علاقه ای به شاهنامه داره یا نه کاری ندارم.
  وسط سال گفت که باید کتاب شاهنامه رو تهیه کنید و خودمون کتاب رو خریدیم و شما باید این کتاب رو از ما تهیه کنید و با بچه هاتون کار کنید .
  طبق معمول که یکی از اولیا هم مطرح کرده بود قیمت روی جلد کتاب با قیمتی که ما تهیه کردیم از دفتر مهد متفاوت بود.
  وقتی کتاب رو آوردم خونه برام جالب شد چون روی کتاب نوشته شده بود "افسانه های کهن برای نوجوانان و جوانان"
  و از بچه های پیش دبستانی 1 و 2 که 4 ساله و 5 ساله هستند و جزو خردسالان حساب میشن کلی پول گرفتند و سود کردند و کتاب گروه سنی نوجوانان که از 13 سالگی شروع میشه رو انداختند به پدرا و مادرای بیچاره.
  برای اینکه اگه دوست داشتید تحقیق کنید اطلاعات اون کتاب رو براتون میذارم
  گزیده هایی از شاهنامه فردوسی (جلد اول ) و (جلد دوم)
  به کوشش احمد نفیسی
  انتشارات تهران
  افسانه های کهن برای نوجوانان و جوانان
  چاپ سال 1378
  به نظرم این کتاب فروشی نداشته و بعد از چاپ شدن در سال 78 مونده تو انبار و متاسفانه از سادگی مادرا و پدرا سوء استفاده کردند و با بوق و کرنا کردن آی کلاس شاهنامه داریم وای کلاس شاهنامه داریم این کتاب چاپ 78 رو فروختند البته به قیمت سال 95.
  در آخر من هم مانند چند تا از اولیا که در مورد خاله بنفشه و پولدوستی ایشان سخن گفتند این نکته را تایید می کنم.

  به این نظر پاسخ بدهید

  • سلام
   براي من واقعا مهم بود كه بدونم پسر من زير دست چه خانمي يا چه محيطيه
   ميخواستم راستگويي يا دروغگويي اين متن برام اثبات شه
   سركار خانم يا آقا من با انتشارات تماس گرفتم همون مبلغ مهد رو ذكر كردند پس انتشارات خودش اين مبلغ رو داده ربطي به مهد نداره
   ول كنيد اين حرفاي دروغ رو اين همه ذات خراب رو با بچه هامون بازي نكنيم چه متوقع شديم

   به این نظر پاسخ بدهید

   • احتمالا کتاب مزخرفی بوده و روی دست انتشارات مونده از سال 1378
    یعنی دقیقا 18 سال پیش
    خب مشخصه که قیمت کتاب خط می خوره و قیمت جدید سال 96 میاد روش
    طبق تورم هم بخواهی حساب کنی انتشارات که حاضر نیست ضرر کنه
    مهد هم رفته کتابی رو پیدا کرده و معرفی کرده که رو دست انتشارات ماسیده و هیچ فروشی نداشته
    در هر حال خدا به همه امور آگاهه

    به این نظر پاسخ بدهید

  • سلام خدمت والدين گرامي
   منم پسرم تو پيش دبستاني يك بوده و همين كتاب رو بهش دادند ولي من واقعا راضي بودم شعرهاشو پسرم ميخونه نقالي ميكنه و اينكه خانم شرف الدين از موسسه پژوهشي كودكان دنيا ميان تو مهد و موسيه پژوهشي كودكان دنيا براي همه اثبات شده و اينكه كتابها تو انبار بوده يا نبوده البته من اصلا دقت نكردم به اين مرضوع ولي اگر چنين چيزي هم باشه پولش واسه انتشاراته چه ربطي به مهد داره من اين نظر رو واقعاغرضمند ميدونم

   به این نظر پاسخ بدهید

   • خانم شرف الدین استاد گرانقدر ما هستند و به نظرم واقعا ایرادی به ایشون وارد نیست. ایراد به مدیریت مهده در مورد کتابهایی که مطابق با گروه سنی الف نیست.
    ممنون از مهدیاب که همه نظرات رو چه مثبت و چه منفی در سایت قرار میده تا اولیا با تفکر و دید باز انتخاب کنند. به نظر من کامنت های تبلیغاتی و ضد تبلیغاتی کاملا مشخصه. فقط کافیه کمی روانشناسیتون قوی باشه.
    مهدیاب ممنون از شما

    به این نظر پاسخ بدهید

    • منم دقيقا همينو گفتم چون خانم شرف الدين استاد شناخته شده اي هستند و موسسه پژوهشي كودكان دنيا بر همه شناخته شده پس ما بايد به استاد شرف الدين اعتماد كنيم من با خودشون صحبت كردم الانم كلاس افسانه خواني دارند با بچه ها كتابها رو ايشون معرفي ميكنند و چون در تخصص حداقل من ولي نيست پس بايد به ايشون اطمينان كنيم منم از خانم ذبيح الهي در درجه اول به خاطر انتخاب خانم شرف الدين و از شخص خانم شرف الدين به دليل داستانهاي زيبا و وقتي كه براي بچه هامون ميزارند ممنونم

     به این نظر پاسخ بدهید

   • اول تشریف ببرید کتابو ببینید، کاملآ مطالعه کنید. اگه بچه تون خیلی براتون مهمه باید کتابی که دستش میدی هم برات مهم باشه. اینقدر بی تامل هر چیزی دست بچت نده. در ضمن قیمت روی جلد با قیمتی که دادی مهد فرق داشته. قیمت روی جلد میره واسه انتشارات ولی ما به التفاوتش میره تو جیب مهد. فکر کنم یه کوچولو محاسبه ریاضی لازم داشته که انگار شما نتونستی حساب کنی

    به این نظر پاسخ بدهید

    • قيمت روي جلد يه كتاب ١٦٥٠٠قيمت يه جلد ديگه ١٢٠٠٠تومان مهد هم از ما سي هزار تومن گرفت الان من واسه هزار و پونصد تومن مهد و زحماتشون رو ببرم زير سوال ولي محترم كه نميدونم پدر دوىستان بچه هاي ماييد يا مادر اونها فكر ميكنم كاملا بحثتون غير منطقيه من اصلا قيمت كتابها رو تا به امروز نديدم ولي الان كه ديدم فكر ميكنم كاملا زير سواليد

     به این نظر پاسخ بدهید

     • قیمت کتاب در سال 78 این نبوده. قیمت اصلی خط خورده یه قیمت دیگه چسبوندن روش عزیزمممممم. با دقت نگاه کن بعد ببین کی زیر سواله. کسی که اعتراض درست می کنه یا کسی که طرفداری بیجا می کنه.

      به این نظر پاسخ بدهید

      • قيمت رو جلد كتابهاي ما دست نخورده شايد براي شما اشتباهي پيش اومده

       به این نظر پاسخ بدهید

       • چاپ کتابتون مال چه سالیه؟ برای منم 1378 هست و قیمت روی جلد با کاغذ پوشونده شده و قیمت جدید خورده.

        به این نظر پاسخ بدهید

     • من اون بار هم با طناب ایشون توی چاه نرفتم و کامنت تعریف نذاشتم. اون موقع من تازه با ایشون اشنا شده بودم و مهد رو هنوز محک نزده بودم. بنابراین نمی تونستم بدون تحقیق و فقط برای خوشایند ایشون بیام و پاچه خواری کنم.
      هیچ وقت هم با اسم بچه ام حاضر نیستم بیام و کلی تعریف بنویسم که خاله بنفشه بیشتر به بچه هام رسیدگی کنه یا جواب سلامم رو قشنگ تر بده.

      به این نظر پاسخ بدهید

 1. مدیر این مهد اصلا دوست نداره مادرا با هم در ارتباط باشن. از اینکه مادرا در فضای مجازی گروهی تشکیل بدن خوشش نمیاد . دوست نداره مادرا وایسن تو حیاط با هم،صحبت کنن. نمی دونم از چی واهمه داره.

  به این نظر پاسخ بدهید

  • به نظر من حق دارند اتفاقا به خود من هم گفتند من به خودشون حق ميدم چون والدين تو حياط كه وايميستن انقدر سرگرم غيبت و حرف زدن هستند بچه ها همديگه رو ميزنند وسايلاي بازي رو واقعا بدون قانون استفاده ميكنند سرو صدايي كه همسايه ها اذيت ميشن و اينكه در طول روز واقعا از حياط استفاده ميشه و بچه ها بازي ميكنند
   چقدر خوبه كه ما واقع نگر باشيم اونجا پارك كه نيست مهد كردك من به عينه ديدم بعضي بچه ها بعد دو ساعت بازي دوباره وارد مد ميشن براي سرويس بهداشتي آب خوردن و غيره خوب اون بيچاره ها هم تا يه حد توانايي دارند

   به این نظر پاسخ بدهید

   • به نظر نمیاد آقا سینا باشی. کامنتت کاملا زنونه است.

    به این نظر پاسخ بدهید

    • دقیقا موافقم که این فرد به اسم سینا اومده ولی معلومه مرد نیست!!!
     من چند بار دقت کردم تو این سایت. تا کسی اعتراضی میکنه سریع چند تا کامنت با اسم های مرد و زن الکی شروع به تعریف و تمجید بیخود می کنند. معلومه انگار یکی پول میگیره فقط تو این سایت بعد از هر اعتراضی چند تا تعریف بنویسه

     به این نظر پاسخ بدهید

 1. نکته ای رو ذکر میکنم
  قضاوت با شما عزیزان
  پسر من پیش دبستانی 2 در این مهد بود
  آموزش برای زیر 7 سال نباید جدی باشه
  روزی پسر من عینک آفتابیش رو می بره مهد و گویا سر کلاس مشغول بازی با عینک آفتابیش بوده و توجهی به آموزش نداشته
  متاسفانه تیچر نفیسه که مربی زبان بوده با بچه 6 ساله من کاری کرده که من شرمم میاد حتی مطرح کنم
  ولی خب برای راهنمایی پدرا و مادرا خودم رو موظف می دونم که مطرح کنم
  تیچر نفیسه عینک آفتابی رو از پسر من میگیره و عینک رو میشکنه
  عصری پسر من با دسته عینک اومد خونه
  اول هر چی ازش پرسیدم جوابی نداد و گفت خودم عینک رو شکستم
  بعد از چند روز بهم گفت که قضیه چی بوده
  من فقط سکوت کردم
  الان هم فقط ماجرا رو براتون تعریف کردم و در ادامه سکوت می کنم
  قضاوت با شما عزیزان

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. خاله بنفشه یه پسر داره که تو کلاس همه بچه ها رو می زنه. هر کس هم اعتراضی کنه که بچه شما بچه منو زده می دونین چی میگه؟
  با حالت خشم میگه اگه ناراحتی بچه ات رو ببر یه مهد دیگه چون من نمی تونم بچمو ببرم یه مهد دیگه.
  مادرا و پدرایی که می گن ایشون اصلا انتقاد پذیر نیست عین حقیقت رو گفتن

  به این نظر پاسخ بدهید

  • پسر خانم ذبيح الهي با رهاي من همكلاسند ما كه تا حالا ناراحتي نداشتيم و واقعا چنين موردي نديديم خانم ذبيح الهي ممنون از شما و مهد خوبتون به اميد موفقيت روز افزون شما و بچه هاي گلتون

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. در مهد دنیای رنگین تنبیه چوب ادب و صندلی فکر وجود داره.
  امروزه اینگونه تنبیهات منسوخ شده
  خانم ذبیح اللهی اصلا به اصول روانشناسی وارد نیستند
  کاش بهزیستی رسیدگی کند

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. زنگ زدم از مهد سوال کنم میگه حضوری بیا
  میگم من شاغلم اگه میشه تلفنی راهنمایی کنید
  میگه این مهد اینقدررررر ارزش داره که برای دیدنش یه روز مرخصی بگیری
  بندگان خدا دچار خوشیفتگی مزمن هستن

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. چیزی که برای من عجیبه اینه که این خانوم میگه برای اینکه تولد در مهد من بگیرید باید یک میلیون تومان پول بدید تا تولد تم دار بگیرم برای بچه تون.
  وقتی گفتیم نمی خواهیم و خودمون کیک می خریم و میاریم
  با کمال تعجب گفت نمیشه کیک بیارید. ما نمی تونیم برش بزنیم و توزیع کنیم.
  یعنی باید یه میلیون بدی من براتون تولد بگیرم
  و جالب تر اینکه یه خانومی که تولد گرفته بود برای بچش برای خانومم گفته بود که وقتی تولد رو دیده یاد نوانخانه جان گریر همونجا که جودی ابوت بود افتاده
  چون تمام شیرینی نصف شده بود و به بچه ها شیرینی نصف شده داده بودن
  و اون خانم خیلی ناراحت بود می گفت که آبروم پیش مادر بزرگای بچم رفته با این وضع تولد یه میلیونی

  به این نظر پاسخ بدهید

  • من تولد پسرمو البته با تم تو مهد گرفتم وواقعا راضي بودم البته در سال ٩٥ولي سال قبلش بدون تم بود شيريني برديم خودمونم حضور نداشتيم بازم راضي بودم اين چيزها سليقه ايه خوب من سرزمين عجايب باليم و ..رو قيمت گرفتم ديدم مهد كودك با عكاس و فيلمبردار و تغذيه بچه ها و آبميوه و كيكي كه فاكتورش رو به خودم دادند كه كيلويي هشتاد بود كادر واسه پسرم و كادو واسه دوستاش و كليه تزيينات البته به صورت ساده نه هر جور كه ما سفارش داديم تزيينات رو يك تومن گرفتند به نظر من عالي بود من هشت نفر مهمان هم داشتم البته ميخواستم ناهار هم بدم كه خانم ذبيح الهي من و منصرف كردند به نظر من هزينه زيادي نيست شايدم كم باشه اين مسائل رو واقعا من فكر ميكنم ايراد و حسادتيه كه در خود ما وجود داره چه بهتر كه بتونيم بهم بابت بچه ها كمك كنيم ولي كتاب شاهنامه رو منم گرفتم خيلي استفاده نشد البته پسرمم علاقه نداشت ولي از چندتا مادر ديگه پرسيدم راضي بودند حالا يادم نيست قيمتش چند بود ولي خيلي ناچيز بوده ولي اينو در نظر بگيريم كه در طول سال چقدر مديريت براي بچه هاي ما هزينه هايي انجام دادكه وظيفه شون نبود مثل جشن روز خانواده ميشد تو مهد يه مراسم ساده باشه ولي تو پرديس سينمايي قلهك به احترام مادر و پدراي ما گرفتند براي من خيلي ارزشمند بود و من پيش پدر و مادر خودم احساس غرور داشتم از انتخاب مهد پسرم و چقدر خود خانم ذبيح الهي براشون ارزش و احترام قائل شدند يا جشن يلدا اين همه موزيك سنتي و ...من واقعا ازشون راضي بودم و در كنار اين مجموعه براي من خاطرات خوشي رو رقم زد واقعا در طول دوستل حتي كوچكترين موردي هم خدا رو شكر نداشتم الانم كه براي پسرم مدرسه رو انتخاب كردم بازم خود خانم ذبيح الهي من و به جايي معرفي كردند كه الان تابستون كلاساشو داره ميره فعلا خدا رو شكر مدرسه خوبيه

   به این نظر پاسخ بدهید

   • من هم خواستم کیک ببرم به من هم گفتند که نمیشود کیک بیاوری. شیرینی دانه ای بیاور چون برای ما سخت است کیک ببریم و دست بچه ها بدهیم.

    به این نظر پاسخ بدهید

    • با سلام من تولد پسرم رو در مهد برگزار كردم به من گفتمد نون خامه اي بيارم و من نون خامه اي و جوايز براي بچه ها ي كلاس پسرم بردم و مربيشون زحمت كشيد كلاس رو براي پسرم تزيين كرد كه من در واقع در وظيفه اشون نميدونستم و لطف كردند و تمام مربيا و خاله بنفشه حتي به پسرم هديه دادند
     جا داره در اينجا از خاله بنفشه تشكر كنم و خسته نباشيد بگم
     اوليايي هم كه مينويسند پرسنل گفتند بريدن كيك و ...براي ما سخته اصلا قابل قبول نيست در رابطه با ولي هم كه گفتند خاله بنفشه نميخواد يا دوست نداره والدين با هم در ارتباط باشند من اصلا قبول نميكنم تازه من جزو والدينيم كه دوساله در مجموعه هستم پارسال كه براي پسرم تو خونه جشن تولد گرفتم شماره كل همكلاسيها رو بنفشه جون در اختيار من گذاشتند و انقدر ايشون كارگاه و جشن برگزار ميكنند كه اصلا به نظر من انفاقا همش اوليا و پرسنل در كد در ارتباطند ممنون خاله هاي دوست داشتني ممنونم از شما به خاطر ماهايي كه دوستون داريم انشالله هميشه پايدار باشيد خاله جان بنفشه جان ممنون ازت

     به این نظر پاسخ بدهید

 1. یه عده همیشه چاکر و مخلص هستند
  ولی اگه واقعا بخواهیم این مهد رو مورد سنجش قرار بدیم
  با اون خانومی که گفت بچه اش کلاس اول رفته و معلم گفته این کجا بوده کاملا موافقم
  این اتفاق برای پسر منم افتاد
  کلا این مهد از نظر آموزشی صفره
  فقط مدیرش یه ورق پرینت میده دست اولیا هزااااار تا کلاس جورواجور مینویسه توش از شطرنج و لگو و نقاشی و زبان انگلیسی و زبان فرانسه و خلاقیت و ......... وقتی اعتراض می کنی که این شطرنج بلد نیست یا انگلیسی یاد نگرفته
  با یه اعتراض کوچک انگشت اشاره به سمت بچه می گیره که بچه تو ضعیفه بچه تو شیطونه حواس پرتی داره ببرش مشاور اگه یاد نمیگیره علتش خود بچه است
  در صورتیکه همه موافقن که بیشتر دادار دودور داره در مورد کلاسا
  تا وجدان
  من که واگذار می کنم به خدا
  این همه پول دادم
  آخرشم هیچی

  به این نظر پاسخ بدهید

  • من هم موافقم با حرفهاي شما دقيقا اين خانوم هر ايرادي بگيري توپ و مينداز ه سمت خود ادم فورا خودم و مقصر جلوه ميده ميگم بچه من نميگه دستشويي داره بايد ببرنش ميگه ايراد از توي مادر هست كه بهش ياد ندادي بگه من دستشويي دارم دردهر حال اين خانوم فقط توجيح ميكنه خودش و فكرده خيلي زرنگه ماهم از اونهمه پولي كه داديم ناراضي هستيم و اين پولها به كسي وفا نميكنه خرج خوشحالي نميشه همش دم از تعهد و روراستي ميزنن ولي همش دروغ واست واقعيت ندارد متاسفم براي همچين ادمهايي

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. منم در رابطه با پسرم دو بار وسایلش گم شد
  یه بار ملافه اش
  یه بار قمقمه آبش که گرون هم خریده بودم و BPA free بود
  اون عزیزی که میگن اسباب بازی گم شده مهم تیست
  اتفاقا خیلی هم مهمه
  گم شدن وسایل یعنی بی نظمی و بی مسئولیتی
  من دارم جگرگوشه ام رو میسپارم به مهد
  مربی چکار می کنه پس
  باید چهار چشمی حواسش باشه
  به بچه
  به وسایل بچه
  یه روز خاله x
  فردا خاله y
  همینه که بی نظمه و بی مسئولیت
  گاهی زبون بازی و قربونت برم و فدات شم هم کارساز نیست

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. این مهد مشکلات زیادی داره و فقط شو داره وبلاگ داره فقط تقدیر و تشکر ها رو میذاره انتقادات رو نمی ذاره اصلا آموزش دینی و مذهبی نداره چند بار من پیشنهاد دارم ولی مدیر گفت بهزیستی به ما فشار آورده ولی ما زیر بار نرفتیم. و گفت یه بچه مسیحی و یه بچه چینی داریم که مادرانشون نمی خوان قرآن یاد بگیرن. من واقعا متوجه نشدم که به خاطر دو تا بچه شما آموزش دینی رو حذف کردی یا چون مورد پسند خودت نبوده. والدین در انتخاب مهد دقت کنن چون مهد آینده بچه ها رو میسازه. من بچه های زیلدی رو دیدم که مهد میرن و آموزش های قرآنی می گیرن و می تونن دو سه تا سوره قرآن رو بخونن. ولی این مهد تا دلتون بخواد رقص و آواز داره و آموزش دینی در حد صفر
  پدرا و مادرایی که آموزش دینی براتون مهمه این مهد مناسب شما نیست. من خوشبختانه زود فهمیدم و فرزندم رو از این مهد نجات دادم

  به این نظر پاسخ بدهید

  • سلام به اولياي نگران مهد
   من بعنوان يك پدر كه حساسيت زيادي روي مهد داره يكي از مواردي كه خيلي براي من اكي بود اين بوده كه بسيار مهد منطقي ساده و بدون زيورآلات و موارد غير اخلاقي ميباشد حتي كلاس رقص هم نداره براي بچه ها ولي شادي و جشنهايي كه به هر مناسبتي براي بچه ها گرفته ميشه مبتني بر رقص و آواز نيست بچه ها چه دركي ميتونند از سوره داشته باشند ولي من ديدم پسرم شعرهايي با معني مهارتهاي زندگي و ارزشهاي زندگي ميخونه و اين براي من كافيه ممنون خانم مهربان ممنون خاله بنفشه ممنون خاله مريم

   به این نظر پاسخ بدهید

   • اتفاقا تا دلتون بخواد انواع عمو رقاص و خاله مطرب داره. فقط در همین زمینه پیشرفت داشته. آموزش که صفرررررر. اخلاقیات هم زیر صفررررررررر.

    به این نظر پاسخ بدهید

    • با سلام من دخترم رو دو ساليه از سه سالگي در مهد گذاشتم و واقعا راضي هستم واقعا دلسوزانه كار ميكنند و آموزش و تفريحاتشونم عاليه البته شايد يه نقصهايي هم وجود داشته باشه ولي من رو بعنوان ولي در اين دوستل راضي نگه داشته اند
     مدير بسيار مهربان و دوست داشتني اين مجموعه داره و ما ازشون قدردانيم
     ولي محترمي كه مربيان زحمت كش موسيقي رو مطرب خطاب كردند در جريان باشند كه هر شغلي حتي مطربي اگر براي شادي بچه ها يا هر فردي باشه ارزشش بيشتر از شما ولي ناآگاههكه مربيان زحمت كش كه با هدف موسيقي كار ميكنند رو مطرب خطاب ميكنيد
     در مهد دخترم دنياي رنگين يه خاله سميرا هست كه سازهاي مختلف سنتي مياره و بچه ها رو با اون آشنا ميسازه از گروه زنبورك هم هستند و نامدار در زمينه كودك اين يك آموزشه نه مطربييا عمو علي سرود خواني رو كار ميكنند و در خيلي از مهدها من ديدم عمو موسيقي براي رقص و آولز در صورتي كه هر هفته عمو موسيقي مهد بازيهاي سنتي و گروهي داره
     اتفاقا مهد دنباي رنگين و رنگارنگ بسيار متعهد به اخلاقياته مديرشون اين درست نيست براي رسيدن به هدفتون هر چي دوست داريد رو به دروغ بيان كنيد من دخترم دوستله كوچكترين موردي رو نداشت

     به این نظر پاسخ بدهید

 1. من یه روز صبح که رفتم فرزندم رو به مهد بسپارم و اون روز روز عکس بچه ها بود متوجه شدم که عکاس با مدیر مهد دعوایشان شده
  خودم شنیدم که عکاس بلند بلند می گفت هر عکسی رو از من میگیره 6000 تومن به مادر بچه ها میده 15000 تومن
  این واقعا بی انصافی است
  همه چیز که سود نیست
  کمی انصاف هم خوب چیزی است

  به این نظر پاسخ بدهید

  • به نظر من قيمت عكسا عاليه واقعا عكساشون با كيفيت و آتليه ايه همين عكسا رو ما والدين ببريم آتليه بايد بيست و پنج هزار تومن بديم با اين تفاوت كه تو مهد اختياريه اجباري نيست بعد موضوع عكس تو همه مهدهاست و قرارداد عكاس و خانم ذبيح الهي مربوط به ما اوليا نميشه و اينكه الان من خودم مزون دارم جايي كه چند تا سفارش يه جا به من ميدن با جايي كه يه سفارشه خيلي فرق داره خوب اون عكاس هم حتما به اونا قيمت داده حالا خانم ذبيح الهي ميخواد بده چهل تومن مربوط به خودشون هست و ما والدين كه قبول كنيم يا نه مربوط به عكاس نميشه چقدر بعضي اوليا از خود راضين يه شهريه ميديم دوست داريم تا بچه امونو حموم هم ببرن

   به این نظر پاسخ بدهید

   • شما دوست داری سرت کلاه بره و پولی رو که با زحمت درمیاری بدی یکی دیگه برات نوش جون کنه. من دوست ندارم و ترجیح میدم خودم و خانواده ام پولامونو در کنار هم میل کنیم.

    به این نظر پاسخ بدهید

 1. به نظر من در مورد هیچ مهدی نمیشه خیلی ایده آل فکر کرد. حتی یه مهد سه ستاره در منطقه میرداماد.
  من به عنوان کسی که فرزتدم چند سال در این مهد بوده مواردی رو مطرح می کنم
  مدیر مهد خلاق هست و ایده های خوبی برای مدیریت مهد دارد ولی تحصیلات ایشان روانشناسی نیست برای همین در رابطه با بچه ها و روحیات و احساسات بچه ها کمی خام هستند.
  محیط فیزیکی مهد بسیار زیبا هست و دوربین مدار بسته دارد
  مربی خیلی تعویض می شود مخصوصا نزدیک روز معلم که علتش را نفهمیدم
  کسی که فرزندش را در این مهد میگذارد باید بداند که راه به راه باید پول بدهد
  پول عکس بهار عکس تابستان عکس پاییز لوازم تحریر جشن نوروز جشن یلدا جشن میوه و ......
  شهریه مهد هم بالاست
  عیدی هم برای پرسنل خیلی زیاد میگیرند در حدود 300 هزار تومن از هر بچه
  هیچ مادر و پدری شخصا نمی توانند عیدی به مربیان بدهند باید حتما به مدیر بدهند و به گفته خود مدیر ایشان به هر کس بخواهند بیشتر میدهند و به هر کس صلاح بدانند کمتر
  در صورتیکه عیدی باید به همه تعلق بگیرد کم و زیاد ندارد
  کلا روش خاص خودشان را دارند
  هیچ پدر و مادری نمی توانند چیزی برای مربیان بفرستند مگر اینکه به دفتر مهد تحویل دهند
  ایشان بسته را باز می کنند مشاهده می کنند و بعد به مربی میدهند

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. خب این مهد دو زبانه هست و فرانسه و انگلیسی را آموزش می دهد ولی بچه ها هیچی یاد نگرفته اند.
  خیلی وقت نمیگذارند و فقط به اسم دو زبانه است و دو نربی را به عنوان مربی های انگیسی و فراتسه معرفی کرده اند. وگرنه بازدهی مناسبی ندارد

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. من امسال فرزندم رو پیش دبستانی نوشتم برای 8 ماه سال 9 میلیون تومان گرفتند . 150 هزار تومان هم پول کتاب گرفتند و در طول سال تحصیلی ما رنگ کتاب ها رو ندیدیم.
  روز آخر یه پاپیون زدن رو کتابایی که مبلغش رو حساب کردم 72 هزار تومان بود به اضافه یه نوشته که کتاب ها تا نصفه کار شده والدین اگه دوست دارن بقیه کتاب رو در منزل با بچه کار کنند.
  متاسفم برای مدیری که دندون های اولیا رو خوب شمرده

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. محاسن دنیای رنگین:
  1. فضای بزرگ و زیبا
  2. مدیر خلاق
  3. محیط شاد
  معایب دنیای رنگین:
  1. مدیر فوق العاده پولکی (بچه ها به صورت ریال دیده می شوند)
  2. مدیر اصلا انتقاد پذیر نیست. چون عنوان سه ستاره داده شده فکر می کنه همه چی تمام است. افرادی که فقط خوبی نوشته اند یه روز یه انتقاد کنن تا متوجه بشن من چی میگم.
  3. خیلی مربی عوض می کنند. سالی چند بار

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام من نيز بعنوان مادر شاغل از مهد دنياي رنگين واقعا راضيم و واقعا آرامش دارم و خانم ذبيح الهي رو بعنوان دوست صميمي واقعا دوسشون دارم و ايشون قابل احترامند و خدماتي كه براي بچه ها انجام ميدهند قابل تقديره

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام من امسال پسرم رو پیش دبستانی دنیای رنگین گذاشتم خدا رو شکر خیلی راضیم هم آموزشی هم شاد بودن امسال بچه های ما اردو آتش نشان رفتند ولی بیست هزار تومان دادند که به نظرم واقعا زیاد نیست چون فقط هزینه ماشین و خور دو خوراک نیست مسئولیتشون بالاست البته منم در مورد تعویض مربی شنیدم و این موضوع رو با اولیای دیگه مطرح کردم با اینکه مدیریت تعویض مربی داشت ولی همه راضی بودند چون به خود خاله بنفشه خیلی اولیا احترام میزارند و راضیند البته الان از حضور پسرم در مهد دو ماه میگذره ولی به نسبت شهریه فوق العاده است برنامه هاشون من راضیم و تشکر میکنم

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. سلام به همه مادران دلسوز .سپردن فرزند جگر گوشه به هر کس کار ساده ای نیست باید دقت کرد اما در مورد مهد ها نمی توان ایده آل فکر کرد .دنیای رنگین به نسبت مهد خوبی است چون بچه ها دوست دارن بچه ها رنگ بازی می کنن رو دیوار خط میکشن نقاشی می کنن اردو میرن و....
  اگر همه این کارا رو هر کس دیگه برای بچه شما انجام بده حتمادوست داره.دنیای بچه ها بازی است و اگه می خوای وارد دنیاشون بشی بازی کن...
  فرزندم پیش دبستان مهد دنیای رنگین بود و الان معلم مدرسه میگه این کجا بوده....؟! آموزش پیش دبستانی در سال ۹۴- ۹۵ افتضاح بود سالهای دیگه رو نمی دونم
  تعداد بچه ها تو کلاس بیشتر از ۲۳ نفر بود میگفتن کمک مربی داره ولی عملا این گمک مربی هی نبود
  مربی ها در طول سال ۵ بار تعویض شدن و این برای بچه ضربه بزرگی
  زبانش بد نبود هر چند متدش رو من نمی پسندم بچه پیش از مدرسه فقط باید گوش دادن صحبت کردن با جمله کوتاه رو یاد بگیره نه خوندن و نوشتن
  نظافت به نظر من خوب بود
  غذاش رو تست نکردم اما چون پسر من گیاهخواره چندان مشکلی نداشت
  مدتی که رفت و آمد داشتم متوجه شدم که ارتباط مربیا و مدیر سرده یعنی مربیا یه جورایی از مدیر میترسن ..
  کلا ظاهر و باطن مدیر بسیار متفاوته اگر چه رفتار بسیار دوستانه ای داره..
  و اصلا هزینه و خدمات تناسب ندارن برای اردوها حتی اردوهایی که اصلا هزینه ای نداره مبلغ بالایی دریافت میشه سال گدشته برای روز آتشنشانی که هیچ هزینه ای نداشت بجز سرویس مبلغ ۳۰۰۰۰ هزار تومن دریافت شد واسه ۱ ساعت که حتی بچه ها تغذیه خاصی نداشتن!!!

  به این نظر پاسخ بدهید

  • برای بچه ما هم همین تغییر مداوم مربی اتفاق افتاد.
   در طی یه دوره 6 ماهه نزدیک 4 تا مربی عوض شد. اتفاقا یکی از اونها رو تو میدان مادر بعدش دیدم و دلیلش رو پرسیدم. گفت برای ترس از پرداخت بیمه به مربیان قرارداد نمی بندند و مربیان هم تا کار بهتر پیدا می کنند می روند و تو این مهد نمی مونند.

   به این نظر پاسخ بدهید

  • در مورد اردوها کاملا موافقم
   پارک ملت برده بچه ها خوراکی واسه خودشون بردن 30 هزار تومان هم دادیم.

   به این نظر پاسخ بدهید

   • عزيزم همه چي به عهده مهد نيست شما نون ديگه رو به بچه نشون بده من كه روح بچه برام مهمتر از خوراكش وواقعا از دنياي رنگارنگ راضيم مهدي كه در عرض يكسال ظرفيتش پر ميشه نشان از خوبيشه ولي اين وسط شايد خيلي از ما والدين توقع بيجامونو ميخوايم گردن مهد بندازيم

    به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام .
  من دخترک حساس و زودرنج خودم رو از سن 3.5 سالگی در حالیکه بسیار بچه خونگی و وابسته ای بود بردم مهد دنیای رنگین و به جرات میتونم بگم هرگز فکرش رو نمیکردم که نیلا روزی مهد رو به این خوبی بپذیره و حتی روزهای تعطیل بخواد که بره مهد.واقعا با اطمینان کامل میگم که خانوم ذبیح اللهی و تیمشون بهترین ها رو برای آرامش بچه فراهم میکنن و بچه ها بسیار راحت و آزاد بازی و شادی و در کنارش آموزش مناسب سنشون دارن.
  ممنون از زحمات مدیر و تک تک پرسنل دلسوز دنیای رنگین.
  عاااااااالیییییییه

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام و درود
  من و خانمم بعد جستجوي بسيار و خواندن مطالب مهدياب و بعد ديد و بازديدهاي فراوان از مهدهاي منطقه ١و٢و٣مجوعه دنياي رنگين و رنگارنگ رو جهت سپردن پسرم انتخاب نموديم و الان بعد از گذشت ششماه جا داره از زحمات تك تك پرسنل مهد دنياي رنگين و همچنين مديريت مهربان مجموعه سركار خانم ذبيح الهي و صداقت و متانت ايشان قدرداني كنم

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. من دخترم رو از نيمه مرداد به مهد دنياي رنگين سپردم و واقعا از زحمات و تلاش دلسوزانه مجموعه دنياي رنگين و دنياي رنگارنگ سپاسگزارم

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. من هم بعنوان يك مادر در اينجا واقعا از مجموعه دنياي رنگين نهايت سپاس رو دارم و آرزوي موفقيت براي همه علي الخصوص خاله بنفشه و خاله سهيلاي عزيز

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. ضمن سلام و خسته نباشید
  دختر من ۳ سالشه و دوری از من براش سخت بود ۳روز من هم با اجازه و محبت و همکاری خاله بنفشه عزیز و مهربون با رها از صبح تا بعد از ظهر توی مهد بودم البته فرزندم دومم که نوزاد بود رو هم با خیال راحت و بدون هیچ هزینه در اون چند روز در قسمت شیرخواران مهد دنیای رنگین گذاشتم و در کنار بچه ها بودم. این حرفهایی که بعضی افراد غیر واقعی و حسود زدن در مورد سرد بودن غذا و بد بودن و تمیز نبودن کاملا دروغ و غلط هستش من از نزدیک بودم و دیدم و واقعا به بنفشه جون تبریک میگم همه چی عالی هستش بهترین رسیدگی بهترین مربی ها بهترین آموزشها کاملترین و به روز ترین وسایل آموزشی و تفریحی را برای بچه ها در نظر گرفتن و از هر لحاظ عالی عالی عالی هستن . جدایی رها از من و دل بستن به مهد بدون گریه و با راهنمایی عالی بنفشه جون و کمک خاله مهزاد و خاله ملیکا دختر من عاشق مهد کودک و مربیهای عزیزش هست.
  مدیری دوست داشتنی مهربون صبور بینظیر
  خانواده من تشکر بیکران از بنفشه جون و پرسنل دلسوزشون دارد.

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام خدمت والدين گرامي و پرسنل مهد دنياي رنگين
  من هم رهام عزيزم رو از نيمه تيرماه به مهد سپردم واقعا از اينجا از خاله بنفشه مهربون و خاله زهرا و خاله مهزاد تشكر ميكنم كه زحمت جذب پسرم رو كشيدند من به شخصه واقعا همه جوره از محيط مهد و پرسنل راضيم همچنين شخص خاله بنفشه با داشتن دو شعبه و حضور مداوم و مهرباني و صبوريشون قابل تقديرو براي من جالب اين بود مهد بسيار جنجالي در مهد ياب هستند و بيشترين نظرات رو مهد دنياي رنگين داره و از اينجا به خاله بنفشه مهربون ميخوام بگم شما بهتريني. و موفق انسانهاي موفق پر از نظر هستند وگرنه كسي اينهمه بادقت در مورد شما قضاوت نمي كردند و من واقعا ازتون متشكرم زنده باشيد و پايدار من به شخصه مديون شمام

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام خسته نباشید من پسرم رو از اول تیر از یکی از مهدهای موجود در منطقه میرداماد به مهد دنیای رنگین بردم و واقعا از این مهد راضیم البته متوجه شعبه دومشون شدم ولی دنیای رنگین به من نزدیکتر بوده با اینکه پسرم مهد میرفته ولی چهار روز از من خواستند با پسرم در مهد باشم البته از مهد قبلی پسرم ناراضی نبودم ولی با انتقال پسرم به دنیای رنگین واقعا حسام من شاد تر شده از لحاظ غذا نمیدونم مادر عزیزی که گفتند کیفیت غذا خوب نیست ولی یکی از مواردی که توجه منو جلب کرد واقعا نظافت مهد و کیفیت عالی غذا بوده البته من نظرم اینه مادر یا پدر قبل از سپردن کیفیت غذا رو باید چک کنند اگر بعد به این موضوع ایرادی گرفته شه ازنگاه من مادر صحت نداره و واقعا مهربونی خاله بنفشه به من آرامش داده تا پسرم رو با خیال راحت بسپارم البته مهد بسیار حرفه ایه و نگاه والدین خوب متفاوته البته من در اون چند روزی که اونجا بودم مادر و پدرا مداوم تشکر میکردند و من انتقادی ندیدم ولی بسیار آدم از نگاه من منطقی و مهربونی هستند من براشون آرزوی موفقیت دارم یکی از مواردی که توجه منو جلب کرد و واقعا دوست داشتم بارشی از وسایل تفریحی و آموزشی در مهد بود که اینو تو مهد قبلی پسرم ندیده بودم و نظافت سالن غذاخوری و آشپزخانه عالی بود

  به این نظر پاسخ بدهید

  • غذای مهد رو به شما هم دادن بخوری؟ چه عالی. پس یه پرس غذا هم میدن برای تست به اولیا. نتیجه میگیریم که مهد خیلی خوبیه چون غذا میدن پرتقال میدن ساندیس میدن. به من ندادن. اگه میدادن منم میومدم از آموزش و غذا و رفتار و شادمانی و خجستگی بچم سخن می گفتم

   به این نظر پاسخ بدهید

   • با سلام خدمت والدين عزيز و گرامي
    من متاسفم كه محيط به اين خوبي مهدياب رو كه به من واقعا در انتخاب مهد كمك كرده با يك سري انسانهايي كه از نگاه من حتما جزو والدين نيستند و اگر هستند تحسن به خانم ذبيح الهي كه اينجور والدين رو حتما از مهدشون طرد نمودند كه اينجور صحبت ميكنند اين افراد به ظاهر والدين در محيط مهدياب به والدين ديگر هم دارند توهين ميكنند و خودشون نظر مخالف رو نميپذيرند انتظار چه موردي رو از ديگران دارند
    سركار خانم ذبيح الهي انسان بسيار متعهد شريف و مهرباني هستند به من و خانواده من با شرايط كاري سختي كه داشتم بسيار كمك نمودند و يك سال و نيمه كه دخترم در كنار ايشون روزهاي خوبي رو صد البته ميگذرونه سپاس و درود

    به این نظر پاسخ بدهید

    • چرا نمی تونن از اولیا باشن. پس از اجنه هستند که میان نظر میدن؟!. خیر اقا یا خانم دکتر. یکی راضیه چون دکتره پول زیادی میده کادو میده عیدی میلیونی میده و در نهایت احترام میبینه. یکی چون کارمنده احترام نمی بینه چون پول نمیده عیدی در حد جیبش میده کادوی روز معلم یه چیز ساده در حد بضاعتش میده و چون تحویلش نمی گیرن و بچه اش رو تحویل نمیگیرن ناراضی میشه. این واسه جایی که هر بچه ای رو فقط به شکل اسکناس میبینن کاملا طبیعیه. دکتر جون شما باااااید راضی باشی چون دکتری و از ما بهترون. ما کارمندیم .

     به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام
  به نظر من هم خانم ذبیح اللهی اصلا انتقاد پذیر نیست وسایل ولباسهای پسرم مدام گم می شد تبعیض هم زیاد قایل می شن بین بچه ها غذاهایه مهد هم کیفیت انچنانی نداره مخصوصا صبحانه اینو می تونید برید خودتون ببینید

  به این نظر پاسخ بدهید

  • صبحونه همیشه نون لواش میدن. بچه ها نون دیگه ای رو نمیشناسن تو مهد. فقطططططط لواش که پر از جوش شیرینه و الان تقریبا مصرفش منسوخ شده
   ولی دنیای رنگین و دنیای رنگارنگ هرروز نون لواش دارن

   به این نظر پاسخ بدهید

   • عزیزم اگر اینطور بود که دولت نانوایی لواشی هارو پلمپ میکرد که

    به این نظر پاسخ بدهید

    • جوش شیرین باعث کندذهنی در کودکان میشه. و البته دولت خیلی به فکر سلامت مردم جامعه هست. دستشون درد نکنه.

     به این نظر پاسخ بدهید

  • عزیزم گم شدن و وسایل و لباس معنایی نداره مگه بچه رفته مسافرت وسایلی همراه بچه نیست که بخواد گم بشه من رفتم چند روز توی مهد بودم غذا ها برای بچه مناسب بود و بین بچه ها فرقی دیده نمیشد شما چرا سعی دارید که دید مامانارو خراب کنید.

   به این نظر پاسخ بدهید

   • اتفاقا گم شدن وسایل بی مسئولیتی و بی فکری مسئولین مهد رو می رسونه عزیزم. وگرنه چه معنی دیگه ای می تونه داشته باشه. بعضی از مادرا هیچی براشون مهم نیست انگار. مسئله به این بزرگی رو مهم نمی دونه.

    به این نظر پاسخ بدهید

 1. سلام خدمت همه دوستان. من دخترم را حدود 2 ماه مهد دنیای رنگین گذاشتم. دختر من3 سالشه و بچه فوق العاده خجالتی و حساس و در عین حال دیر جوش است. من اینجا میخواهم از مدیریت مهد خاله بنفشه و پرسنل فوق العاده مهربان و زحمت کش مهد تشکر کنم اولا به این دلیل که اجازه دادن من 3 هفته تو مهد باشم تا دخترم جذب بشه در ضمن بعد از دو ماه من واقعاً تاثیرات مهد را در رفتار دخترم دیدم چون خیلی اجتماعی شده و بدون خجالت در جمع به راحتی صحبت میکنه. واقعاً ممنون به خاطر زحماتی که کشیدین که تو این مدت کم دخترم اینقدر تغییر کرده.

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. روز معلم رو به خانم ذبیح الهی عزیز، خاله سمیه و خاله سمیرای عزیز و تمام پرسنل زحمت کش و دلسوز مهد دنیای رنگارنگ و دنیای رنگین تبریک میگم. بابت زحمات شما برای جذب پسرم کمال تشکر رو دارم. خانم ذبیح الهی از شما بابت یک ماه تلاش مادرانه و همکاری دوستانه تون با من و پسرم ممنونم. از اینکه به من اجاره داده شد یک ماه در مهد کنار پسرم باشم تا محیط مهد رو بپذیره بسیار سپاسگذارم. در این مدت با نگاه و رفتار مهربان و صمیمانه شما احساس امنیت کردم. امیدوارم سلامت و سعادتمند باشید.

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام
  من مامان صدرا هستم و پسرم رو مهد دنیای رنگارنگ که شعبه دوم خاله بنفشه هستش بردم و ثبت نام کردم. صدرا خیلی راحت با کسی دوست نمی شد ولی الان با رفتار خوب کارکنان مهد خاله بنفشه خیلی خوب با بچه های دیگه کنار اومده و من خیلی راضی هستم از اینکه پسرم رو به ایشون سپردم.
  خاله بنفشه مهربون ممنون از محبتت

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام خدمت اولياي محترمي كه نظرات شايسته خود را براي كمك به والدين ديگر در مهدياب ثبت نمودند و ممنون از مديريت مهدياب كه با تشكيل چنين فضايي كمك شاياني به اينجانب نمودند من پس از خواندن مطالب مهدهاي مربوطه به منطقه ميرداماد و اينكه مهد دنياي رنگين نظرات ثبت شده اش از مهدهاي ديگر بيشتر بوده و اينكه پس از ديد و بازديد هاي مكرر از مهدها مهد دنياي رنگين رو انتخاب نمودم و چيزي كه براي من اهميت داشت شايد بالغ بر چندين بار اين مهد رو بازديد كردم همچنان با روي خوش از من استقبال شد چه بسا مهدهايي بودند كه من براي بار دوم رفتم حتي پذيراي اينجانب نشدند و براي من جاي سوال داشت در ابتدا اين مورد براي من اهميت زيادي پيداكرد تا اينكه بعد از ديد و بازديد و چند روزي نشستن در محيط دختران دوقلويم را در آنجا ثبت نام نمودم و الان بعد از گذشت يك هفته دختران من با ذوق و علاقه به مهد ميروند و من كمال رضايت رو دارم و تشكر ميكنم بابت همكاري پرسنل دنياي رنگين الي الخصوص خاله بنفشه و خاله مريم عزيز

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام خدمت پرسنل دوست داشتنی دنیای رنگین در بهار نودوپنج برای همه شما که فرشته نگهبان بهار زندگی من روشا جان هستید بهترین آرزوها را دارم .از مهربانیهایتان سپاسگزارم

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام خدمت كادر زحمت كش و مديريت دوست داشتني و صبور دنياي رنگين ضمن تبريك شعبه دوم مهد و آرزوي سلامتي براي كودكان دنياي رنگين و دنياي رنگارنگ و پرسنل مهربون مهد اميدوارم هميشه در پناه خداوند موفق و مويد باشيد روزگارتان خوش باد مهربونها
  خاله بنفشه عزيز ازت ممنونم به خاطر همه چيز ،آرامشي كه به من دادي ،صبوري كه داري و صداقتت موفق باشي مهربان

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. خانم ذبیح اللهی عزیز بابت تمام زحماتی که شما و پرسنل عزیزتان برای فرزندم کشیده اید از شما ممنونم
  سپاس

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. پسر اول من چند سال قبل مهد دنیای رنگین خاله بنفشه می رفت و خاطرات خیلی خوبی براش از اون دوران مونده بود، برای همین وقتی که برای پسر دومم دنبال مهدکودک می گشتم خیلی خوب میدونستم که چه انتظاراتی رو باید از یه مهدکودک درست و حسابی داشت.
  منزل جدیدمون به مهد دنیای رنگین کمی دور بود و من یه چندتایی مهدکودک رو در منطقه جدیدمون سرچ کردم ولی با توجه به تجربه ای که خاله بنفشه به من و پسر اولم داده بود، هیچ کدوم من رو نمی تونستن راضی کنن (البته اسم منطقه مون رو نمینویسم چونکه نمی خوام خدای نکرده باعث تبلیغ منفی برای مهدهایی بشه که من واقعا نمیدونم خوب یا بد هستن) برای همین در اولین فرصت به مهد دنیای رنگین رفتم.
  خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم که طی این چندسال کیفیت مهد خانم ذبیح اللهی نه تنها افت نکرده، بلکه تجربیات ایشون منجر به تاسیس شعبه دومشون که هم خیلی دل بازتر و هم خیلی شادتر و هم اینکه به منزل جدید ما هم نزدیکتر شده.
  آراد رو در دنیای رنگین ثبت نام کردم و با راه اندازی شعبه دوم الان 2 هفته میشه که به دنیای رنگارنگ میبرمش و هم من و هم اراد خیلی راضی هستیم.
  خاله بنفشه خیلی ممنون و به امید موفقیت های روزافزون

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. ولي محترمي كه از صندلي فكر ناراحت بوديد من بعنوان كارشناس ارشد روانشناسي شخصيت كه مهد دنياي رنگين رو دو رادور ميشناسم وهم مديريتشون رو كه از اين مهد در كلاسهاي روانشناسي دانشگاهها از سوي استادان به عنوان مهد خوب معرفي ميشه حتي پيشنهاد ميشه كه ما در اين مهدها كار كنيم تا تجربه بيشتري به دست بياريم بدون هيچ نگاه طرفدارانه فقط بعنوان اطلاع خواستم بگم صندلي فكر جزو بهترين تنبيه هاست البته نامش تنبيه درصورتي كه كودك رو به فكر واميداره و فكر كردن رو آموزش ميده

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. منم دخترم رو از شش ماهگی تا الان که حدودا بیست ماهش هست به مربیای مهربون دنیای رنگین سپردم و همیشه همکار عزیزم رو که این مهد رو بهم معرفی کرد دعا می کنم.جز خوبی و مهربونی چیزی ازشون ندیدم غیر از دخترم که واقعا مهد و مربی هاشو رو دوست داره به طوری که هر وقت از جلوی در مهد رد میشه لفظ خونه رو برای اونجا هم به کار می بره خودم هم عاشق خاله بنفشه نازنین و همه مربی های مهربونش هستم. هیچ وقت از مربی های مهد بازخورد بد و اعتراضی ندیدم چیزی که در خیلی از مهد ها مرسوم هست و مربیان از بچه ها به والدینشون گله می کنند. محیط هم کاملا شاد و دوست داشتنی هست به خودم واجب می دونم چه اینجا و چه هر جای دیگه ای که لازم باشه از خاله بنفشه عزیز و همه مربی های دوست داشتنی ایشون تشکر کنم.

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام، متاسفانه من هم تجربه خوبی از مهد دنیای رنگین ندارم. ظاهر پرسنل بسیار آراسته و تا زمانی که مشکلی پیش نیاد متوجه، اون روی واقعیشون نخواهید شد. متاسفانه ظاهر و باطن پرسنل یکی نیست. مدیر مهد خاله بنفشه اصلا انتقادپذیر نیست و رفتارش خیلی زشته. کسی که توقع میره به مادرها هم برای رفتار با کودک چیزی یاد بده، باید خودش تربیت بشه!. پسرم حدود سه سال مهد دنیای رنگین میرفت و من باتوجه به درگیری کاریم و عدم توجه ام و اعتماد بی مورد به مهد!، فکر میکردم همه چیز رو به راهه و عالیه تا اینکه مشکلاتی رو از مهد دیدم. از جمله اشتباه مربی برای تغذیه، گم شدن اسباب بازی پسرم در مهد، وقتی خواستم که مدیر مهد پیگیری کنه، با رفتار زشت خاله بنفشه رو به رو شدم! رفتار بد مربی با بچه رو دیدم. تنبیه صندلی فکر که خودش و نحوه اجراش جای سوال داره! و موارد بسیار زیاد که نهایتا وقتی به مدیر مهد منعکس شد، ایشون خوشش نیومد و نتونست موضوع رو مدیریت کنه ، ونهایتا آخرین بار با تهمت به خودم و پسرم، منجر به بحث شد و من خوشحالم که متوجه شدم، هر چند خیلی دیر، ولی باز خوشحالم که پسرم رو اوردم بیرون. خاله بنفشه یک فرد بسیار خودخواه با تبعیض فراوان بین بچه هاست.

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام خدمت دوستان و مديريت مهدياب و همچنين خاله بنفشه عزيز از اين طريق خواستم مراتب تبريك خودم و باباي هانا رو به جهت تاسيس شعبه دوم مهد كودك خدمتتون اعلام كنم واقعا جاي خوشحالي و افتخاره و زحمات شما هيچگاه از ذهن و قلب ما پاك نخواهد شد چراكه هميشه نتايج خوب زحمات شما بدرقه راه هاناي ماست به اميد موفقيت هرچه بيشتر شما مهربون

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. باسلام خدمت دوستان گرامي انتخاب من براي مهد دنياي رنگين باتوجه به مهدهايي كه در منطقه ميرداماد وجود داره اين بوده كه برخوردشون دوستانه است من مدت دو هفته براي اينكه دخترم عادت كنه اونجا مشستم و محيط بسيار آرومي داره و كوچكترين برخوردي از مربيا نسبت به كودكان نديدم كه نگران كننده باشه آموزش در حد عاليه وبا شادي و بازيه تعداد پرسنل عاليه فضاي بسيار زيبايي داره و از لحاظ غذايي به نظر من واقعا عاليه چون غذاشونم تست كردم واقعا مثل غذاي خونگيهخودشون تو مهد پخت ميكنند و پرسنل جوان و شادابي داره نظافت محيط خوبه و از همه مهمتر بچه ها و مربيا مثل دوستند هيچ كدوم با هم رو دربايستي ندارند من خيلي راضيم و اميد هرچه موفقيت بيشتر براي همه دوستان دارم

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام خدمت دوستان گرامي من پسرم رو از اول مهر ماه در مهد دنياي رنگين ثبت نام نمودم و با توجه به اينكه از قبل هم پسرم مهد ديگه اي ميرفته و تجربه داشته ام كه از مهدهاي كودك چه انتظاراتي بايد داشت ولي بايد بگم واقعا از دنياي رنگين راضيم رسيدگيشون واقعا عاليه از لحاظ كيفيت آموزش و مسائل بهداشتي واقعا عاليه و از همه مهمتر پسرم شاده همين ديگه براي من كافيه و من هم خواستم تجربه خودم رو به اشتراك بزارم ممنون از خاله بنفشه عزيز و پرسنلشون و همچنين از مديريت مهدياب

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. باسلام خدمت مادر و پدراني كه كودكان از جان عزيزترشان را به افرادي خواهند سپرد كه دل نگرانند من هم مادرم مانند همه مادران ديگر مانند خود خاله بنفشه عزيز .من نيز از اينجا خواستم عشق و علاقه ام را به تمامي كاركنان دنياي رنگين ثابت كنم و بگم كسري من عاشق شماست همانطور كه شما دوستش داريد امروز در روز جهاني كودك شاهد اين همه تلاش و عشق يكايك شماها بوده ام و دوست دارم اولياي ديگر نيز با ورود به وبلاگ پيش دبستاني دنياي رنگين اين همه تلاش و عشق را به كودكانشان هديه دهند .روزهاتان رنگين خاله بنفشه عزيز هميشه سلامت و پايدار باشيد

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام خدمت مادر و پدراني كه مانند من نگران سپردن كودكشان به مهدهاي كودك ميباشند از اوايل شهريور كودكم رو براي عادت نمودن به مهدكودك به مهد دنياي رنگين سپردم البته بعد جستجو و خواندن مطالب مهدياب و سايتهاي ديگر و بازديد از حداقل ده مهدكودك منطقه .خداوند را شاكرم كه پسر دسته گلم را به مدير و مربياني سپردم كه عشق را هديه ميدهند مديري كه خود به عينه ديده ام كودكان مهد را در آغوش ميكشد و پا به پاي مربيان خود مانند مادر آنها را حمايت ميكند مديري كه عشق و محبت را از نگاه و رفتار مهربانش ميشود خواند مديري كه به قلب من آرامش بخشيد و از خداوند براي خاله بنفشه عزيز و خانواده اش آرامشي توام با سربلندي و موفقيت ميخواهم .من چون مدت زمان كوتاهي بود پسرم را به دنياي رنگين سپردم مطالب اين سايت رو ميخوندم و منتظر بودم خودم به نتيجه برسم كه آيا انتخابم درست بوده يا نه ؟خداوندا شاكرم و براي والدين ديگر نيز آرزوي آرامش دارم مديريت محترم مهدياب ممنون از شما شما نيز كمك بزرگي به والدين مينماييد

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام دختر من الان به کلاس نو پا رفته اما یکسالی که کلاس شیر خواربود هرروز برای شیردادن به مهد میرفتم و همیشه میدیدم خاله سهیلا و سمیه عزیز چقدر نسبت به بچه ها با مسئولیت برخورد می کردند .درمورد غذا ها باید بگم صبح ها تحویل آشپزخانه میدادند تا در یخچال نگهداری شود .حالا که دختر من به کلاس نوپارفته همان مسئولیت پذیری از طرف خاله سهیلا عزیز کلاس نوپاهم دیده میشه.اول از همه باید از مدیر مهد خاله بنفشه عزیز تشکر کنم که توی انتخاب مربی ها اینقدر دقت می کنند تا بچه های ما در امنیت و آرامش نگهداری شوند وبعد هم از همه خاله های عزیز که با محبت وعشق به بچه ها در مهد زحمت میکشند .

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام و تشكر از مدير محترم سايت مهد ياب من هم مانند اولياي ديگه از طريق اين فضا با مهد دنياي رنگين آشنا شدم و پسر سيزده ماهه ام رو به دنياي رنگين سپردم مامان گلي كه فرموديد غذاها رو داخل كمد مي گذارند واقعا اينجوري نيست بياييد به هم كمك كنيم تا بچه هامون سالم باشند و در بهترين محيط رشد كنند من سه روز براي عادت كردن پسرم در كلاس نشستم غذاها داخل يخچال طبقه شيرخوار قرار ميگيره و براي گرم كردن به آشپزخونه ميدهند و بعد از گرم شدن داخل قفيه كه به بچه ها به نوبت بدهند من واقعا اين مورد رو مطمئنم چون سه روزي كه اونجا بودم براي منم مهم بود كه بچه ام رو كجا ميسپارم و با توجه به شغلم كه پزشك هستم واقعا مواردي رو كه شايد خيليا نميبينند رو من در نظر گرفتم و به بهانه دادن غذا به آشپزخونه و گرم كردن غذاي كودكم حتي به آشپزخونه هم سر زدم و واقعا براي من مهم بود كه اصلا جلوي من و نگرفتند و من چقدر راحت كل فضا رو چك كردم اين براي من اطمينان بود ببينيد ما مادرها همه بنا به دلايلي مجبوريم بچه هامونو وارد محيط مهد كنيم و هر نوع مريضي رو نميتونيم به عهده مهد بزاريم من خودم هميشه تا به پسرم ميرسم بعد ازشستشوي دست و سينه به بچه ام شير ميدم خيلي از مادرها رو ديدم تا ميرسن به بچه شير ميدهند آيا اين مورد از خودمون رو تا حالا بهش فكر كرديم ؟پس بهم كمك كنيم تا فضاي خوب رو به اوليا معرفي كنيم من از خاله بنفشه عزيز ممنونم كه بچه هاي ما رو مثل بچه خودشون دوست دارند و بچه شون تو همون محيطيه كه بچه ما هم هست من واقعا از مهد راضيم خاله سهيلا ممنون خاله سميه و خاله اكرم ممنون ممنون از محبتهاتون از لطفتون و مهربانيهاتون مامانو باباهاي خوب تا كي ميخواهيم به خودمون و بچه هامون به خاطر اشتباهات خودمون آسيب بزنيم بزاريد بهم كمك كنيم مسلما مادري كه بچه مريضشو ميخواد به زور تحميل مهد كنه مدير اجازه برخورد جدي رو داره و گرمه همه ماها ميخوايم مسئوليتهاي خودمونو گردن اونا بندازيم من به نوبه خودم از مدير مهدياب هم تشكر ميكنم براي اين فضا و دعاي خير براشون دارم كه تونستم مهد دنياي رنگين و انتخاب كنم

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام خدمت اوليا و پرسنل مهد دنياي رنگين من يك هفته ايه كه بچه ام رو در مهد دنياي رنگين ميزارم از تمامي كاركنان اون مهد كمال تشكر رو دارم من به طور تمام وقت در مهد در اين يك هفته نشستم تا كودك ده ماهه ام به مربياش و محيط مهد عادت كنه واقعا و خداييش اين مواردي كه ذكر شد رو نديدم ولي روزي كه بچه ام رو به مهد ميسپردم جا براي شيرخوار نداشتند و گفتند بايد چند ماهي منتظر بمونم تااينكه روز شنبه كه به مهد مراجعه كردم تا مدارك كودكم رو جهت رزرو تحويل بدم متوجه شدم كه يكي از بچه هاي شيرخوار كه تب داشت مادر بدون قبول هيچ دليلي ميخواست بچه اش رو به مهد بسپاره و خاله هانيه عزيز هر چقدر ميگفتند ما اجازه پذيرش بچه مريض رو نداريم مادر بچه قبول نميكردند تا اينكه خانم ذبيح الهي تشريف آوردند و هيچ جوره پذيراي كودك نشدند و به مادر گفتند هيچ جوره پذيراي كودك نخواهند بود و همين مورد و قاطعيت خانم ذبيح الهي نسبت به تعهدشون من و بيشتر ترغيب نمود تا كودكم رو اونجا ثبت نام كنم و جاي اون كودك عزيز رو به پسر من دادند رو اين حساب من فكر ميكنم كاش مادر يا پدرها واقعا بدون غرض ورزي كامنت و مطالب رو بزارن تا واقعا كمكي بشهبه والدين سر در گم يا مثلا مادري كه ميگه من اجبارا بچه ام رو گذاشتم نه تو منطقه مهدهاي ديگه هم هست كه شيرخوار قبول كنند ومن همه رو ديدم ولي قبول كنيم كه دنياي رنگين واقعا خدماتي رو متعهد ميشه كه مهدهاي ديگه ندارند خوب اگر اشكالي توي كاره مسلما نميزارند من مادر اونجا بشينم اونم داخل كلاس شيرخوار يا سيستم مداوم آنلاين يك اطمينان خاطر براي ماست از مدير سايت مهدياب هم نهايت تشكر رو براي ايجاد اين فضا داريم

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام و با تشکر از مدیر محترم سایت خوب مهدیاب. من دختر یک سال و یک ماهه ام رو برای دو ماه به مهدکودک دنیای رنگین سپردم . در مدت دو ماهی که اونجا بود دو بار سر مسائل بهداشت ابتدا به مربیان و بعد به خانم ذبیح الهی اعتراض کردم. مربیان پذیرفتند و قول اصلاح دادند اما وقتی اصلاح نشد و به خاله بنفشه معروف اعتراض کردم بی مقدمه با لحن تند گفتند ما انقدر مشتری داریم که نیازی به شما نداریم بعد با داد و فریاد ازم خواستند وسایل بچمو بردارم ببرم .گفتند همینی هست که میبینی. من این رو به تجربه از مادران دیگه و خودم فهمیدم که تا زمانیکه اعتراض نکنید و بقول خودشون مشتری ثابتشون باشید خیلی مهربونند اما بمحض اعتراض تحقیر میشوید.تمام کسانی که از اونجا رضایت دارند یکبار اعتراض کنند متوجه میشوند.

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. من اطراف میردادماد دنبال مهدکودک خوب میگشتم .به اینترنت مراجعه کردم و دیدم بعضی هااز دنیای رنگین خوب نوشتند. من هم با خیال راحت و اعتماد کامل بچه ده ماهمو به اونجا سپردم. اما علی رغم اینکه اون اطراف مهد . دیگری شیرخوار قبول نمیکرد و بااینکه کسی رو نداشتم بچه رو بهش بسپرم بیشتر از سه روز نتونستم تحمل کنم. وقتی بین روز برای شیردهی به اونجا میرفتم چیزهایی دیدم که دیگه حاضر نیستم پامو اونجا بذارم. اولا گفته بودن 7تا بچه شیرخوارند و ده تا بودند نه هفت تا. و مربیها اصلا وقت رسیدگی رو نداشتن. شیشه شیر و ظروف بچه ها توی همون دستشویی گذاشته و شسته میشد که بچه هایی که کثیف میکردن رو میشستند. غذایی که مادرها میذاشتند بجای یخچال توی کمددیواری میذاشتند و وقتی گرم میشد تا زمانی که دونه دونه به همه بدن بخورند با در باز کنار سطل آشغال درباز توی کمد دیوار بود. خاله سهیلای معروف با دست و بدون دستمال بینی پسر مدیر اونجا خانم ذبیح الهی رو پاک کرد و درحالیکه منتظر بودم دستش رو بشوره بدون سستن دست برای بچه دیگه ای شیر درست کرد. نتیجه این محیط آلوده ویروسی شدن و اسهال و استفراغ بچه من بود و اینطوری بود که تصمیم گرفتم دیگه بچه خودمو اونجا نذارم.

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام خدمت تمامي اوليايي كه همانند من نگران كودك خود هستند من بعنوان مادري كه دختر دلبندم رو عضو مهد دنياي رنگين نمودم خواستم از اينجا نهايت تشكر و قدرداني رو از خاله بنفشه عزيز داشته باشم البته ما هر روز تشكر و قدرداني داريم ولي خواستم از اين طريق اوليايي كه در انتخاب مهد سرگردانند بدونند كه نه تنها شايلين من آرامش و خوشحالي رو در مهد دنياي رنگين تجربه ميكنه بلكه ما هم بعنوان مادر يا پدر شايلين. آرامش خاطر داريم و آموزش و آرامش را به كودكمان هديه داده ايم خاله بنفشه عزيز از متعهد بودنت و آرامشت و علاقه و اين همه برنامه هاي متفاوت و حسن سليقه ات ممنونيم

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. من دو ماهيه پسرم رو در مهد دنياي رنگين ثبت نام كردم و جا داره اينجا از تمامي زحماتي كه براي جذب كودك من انجام شده از مديريت مهد خاله بنفشه عزيز تشكر كنم و موضوعي كه براي من جالب بود اين بود كه من بعد از انتخاب سه مهد دنياي رنگين رو انتخاب كردم و اين موضوع رو درك كردم كه چقدر خالصانه و مادرانه در اون مهد با بچه ها رفتار ميشه و چقدر راحت پذيراي من بعنوان مادر در كنار كودكم بودند و يك هفته اي رو من در مهد سپري كردم و واقعا عشق به بچه ها بود كه در اونجا پر رنگ بود و متقابلا چقدر بچه ها عشق ميورزيدند به خاله هاي مهربون و نكته مهم ديگه مواد غذايي مصرفي و بهداشتي بود كه واقعا خاله بنفشه بايد گفت دست مريزاد واقعا خسته نباشيد و ما هم مانند بچه هامون دوستتون داريم دستتون درد نكنه و موفقيت روزافزون براي شما آرزومنديم

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. من از تمامي پرسنل و مديريت مهد نهايت تشكر را دارم و بعنوان مدير يكي از شركتهاي بزرگ اين مسءله رو به اوليا يادآور ميشوم كه كار با نيروي انساني و مديريت مجموعه اي كه با بچه ها و سرمايه هاي ما سر و كار دارد كار بزرگي است و در همه كارها نقص وجود دارد چون نيروي انساني دخيله نه ماشين و ابزار من از مجموعه دنياي رنگين كمال رضايت رو دارم و سر تعظيم در مقابل بزرگان آن مجموعه فرود مي آورم درود بر شما عزيزان و بوسه بر دستانتان

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام خدمت دوستان و والدين محترم من دو ساله كه دخترم در مهددنياي رنگينه واقعا مدير و مربيان خوبي براي بچه هاي ما زحمت ميكشند مخصوصا از ارديبهشت ماه خاله بنفشه عزيز مهد رو به صورت دوزبانه درآوردن و جنبه اينترنشنال پيدا كرده درواقع ميشه گفت همه چي تمام و كمال شده مادران دوم بچه هاي ما ممنون از شما

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام من پسرم از شش ماهگی در مهد دنیای رنگینه و از اینجا روز معلم رو به پرسنل زحمتکش دنیای رنگین تبریک عرض میکنم و خسته نباشید میگم الان که پسرمن دو سالشه و هنوز در این مهد با خاله سهیلا مهربونه و هر روز چه تابستون و چه زمستون با کالسکه ما مسیر خونه تا مهد و مهد تا خونه رو طی میکنیم خواستم بگم تا به حال اتفاقی برای کالسکه پسرم رخ نداده ولی با خوندن مطلب اخیر تعجب میکنم که جریان چیه ولی به هر حال چه یه روز چه یک ساعت در قبال وسیله ای که مهد به نظر من مسولش نیست قضاوت نکنیم و چنانچه این مادر یا پدر یا نمیدونم شاید دوست یا دشمن این مطالب رو ذکر کردند امیدوارم واقعی باشه تا ما والدین در انتخاب مهد درست تصمیم بگیریم . بازهم از تمامی افرادی که برای بچه های ما مادرانه زحمت میکشند ممنون

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. واقعیتش من هم بعد از پرس و جوی زیاد پسرم رو گذاشتم مهد دنیای رنگین. حدود 4 هفته اونجا بود اما خودم هم اتفاقی که اونجا افتاد رو باورم نمیشه!!!!!!!
  یکی از روزهایی که بعد از 2-3 ساعت رفتم دنبال پسرم با کمال تعجب دبدم که کالسکه که نزدیک در ورودی داخل ساختمون و با اطلاع مدیر و مسوولای مهد گذاشته بودم نیست!!!
  بعد از چک کردن فیلم دوربین (که البته دوربین حیاط خراب بود و دوربین ورودی ساختمون کار میکرد) دیدیم که یه دزد جوون خیلی راحت وارد مهد شده و چند دقیقه ای بدون اینکه کسی از مسوولا متوجه بشه برای خودش چرخی زده و خیلی ریلکس یه چیزایی رو وارسی کرده و بعدش هم بدون اینکه کسی متوجه این ماجرا باشه کالسکه رو برداشته و رفته!!!
  از این موضوع وحشتناکتر رفتار غیر مسوولانه مدیرای مهد بود که واقعا بر خورنده بود. خیلی راحت منکر حرفاشون شدن و همین خاله بنفشه به قول بعضیا مهربون چنان رنگ عوض کرد و گفت که اصلا من میتونم ادعا کنم که شما کالسکه ای نیاوردین داخل مهد !!
  بعد از پیگیریهای ما و شکایت به بهزیستی منطقه, یک اخطار کتبی رو دریافت کردن و یه بخش کوچیک از هزینه کالسکه رو که الان بیشتر از 2300000 قیمتش هست رو پرداخت کردن.
  به نظرم بهتره به جز ظاهر به امنیت و از همه مهمتر مسوولیت پذیری مسوولین مهد توجه کنیم و جایی که بچه های معصوممون رو بهشون میسپریم از حداقل امنیت و مسوولیت پذیری برخوردار باشن.

  به این نظر پاسخ بدهید

  • خیلی موضوع شما جالب بود . من واقعا متاسفم که این اتفاق افتاده. به نظر من باید از شما عذرخواهی می کردند. نه اینکه رفتار غیر مسئولانه داشته باشند.

   به این نظر پاسخ بدهید

  • پس شما هم رنگ عوض کردن خاله بنفشه به قول بعضیا مهربونو دیدید.
   منم چند بار در رابطه با خودم و مادرهای دیگه دیدم.
   هیچ وقت کم نمیاره
   همیشه جواب ناااااااب تو آستینش داره

   به این نظر پاسخ بدهید

 1. مدير محترم مهد دنياي رنگين
  بنفشه عزيز كه جانم فداي تو قربان مهرباني و لطف و صفاي تو
  زحماتي كه شما فرشته هاي مهربان براي كودكان ما ميكشيد با هيچ قلمي ،زباني،و هيچ سپاسي قابل جبران نيست دوستتان داريم تا بي نهايت

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. با سلام خدمت اوليا يي كه براي ثبت نام كودكشان از مهدياب استفاده ميكنند من فرزندم رو ٤ سال تمام همانطور كه مادر روشا جون گفتند به مهد دنياي رنگين سپردم نه تنها از مدير مهد رضايت كامل دارم و واقعا دوستشون دارم بلكه پرسنل عالي مهد باعث پيشرفت مهد و رضايت خاطر ما مادران است من بر خلاف خانم رهبر در طي اين چندسال با مادراني كه به واسطه مهد باهم دوست شديم نظراتمون نسبت به مهد مثبت و از كليه پرسنل و مديريت كمال تشكر راداريم و تشكر از مدير سايت براي اين خدمات كه كار ما مادران رو راحتتر كردند چنانچه براي پيدا كردن مدرسه هم لطف كنند ممنونيم مادر اميرعلي

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. خانم ذبیح الهی یا بهتر بگم خاله بنفشه من برخلاف مادری که نظر خودشون رو برای شما اعلام کردند نه تنها از مهد شما برای دو سال پیاپی راضیم بلکه خوشحالم که فرزندم رو به شما سپردم که مادرانه در کنار فرزندان ما هستید به نظر من مادری که بر اثبات بیان خود متوسل به سخنان مادران دیگری می شود مسلما کم لطفی از سمت خودشونه مخصوصا اینکه ما فرزندمون رو به فرشته ای مثل شما بسپاریم و از شما از انسانیت سوال کنیم دستانت را می بوسم و ارزوی موفقیت برای شما دارم . مادر . پدر روشا رحیمی 18 آبان 93

  به این نظر پاسخ بدهید

 1. يك سال بيشتر از زمان حضور پسرم در اين مهد ميگذرد كه براي بار سوم البته به صورت جدي مشكلات با مهدباز گو شد كه با برخورد بسيار بد مديريت روبرو شدم شايان ذكر كه در اين چند ماه اخير از اين موارد كم بين مادران ديگر نديدم و كم نشنيدم ، خانم ذبيح اللهي فقط براي زمان كودكي ماه نمي گفتند دروغ بد اشتباه نبايد گفت در پاسخ من كه انسانيت چي ميشه لفظ من حيوانم براي مدير مهد واقعاً زشت سخنان زشت و خارج ادب شما با اين لفظ حيوان و ... و صداي بلند تنها نشان مي رهد كه پاسخ درستي نسبت به انتقاد نداريد و تنها دپي رهايي از كلام تلاش مي كنيد ، فرزندان ما مهد ياد گيري صفات خوب داشتن را نياز دارند نه كلام زشت و صداي بلند دروغ متأسفم براي زماني كه به شما اعتماد كردم . ٢ مهر ٩٣

  به این نظر پاسخ بدهید

  • دقیقا خانم س ص؛
   منم این اومده دستم که این مهد تنها و تنها قدرت نگهداری دختر بچه ها رو داره نه پسر بچه ها.
   نه مدیریتش و نه اون خانم مریم تو دنیای رنگارنگ توان و هنر ارتباط با پسر بچه ها رو ندارند و فقط و فقط دختر بچه ها که آروم و ساکت هستند رو نگه می دارند. جداً پیشنهاد می کنم به اون پدر و مادرهایی که دنبال مهد برای پسرشون هستند تو این مهد پا نذارن چون بعد از مدتی واقعا پسر بچه هاشون با مشکل روبرو میشوند و با بی ادبی و گستاخی زیاد این خانم های مدیر روبرو می شن.
   منم موافقم که فقط اینها کار با دختر بچه ها رو بلدند

   به این نظر پاسخ بدهید

افزودن نظر (نظر یا سوالی در مورد این مهد کودک دارید ؟ با پر کردن فرم زیر می‌توانید نظر خود را ارسال کنید)

می‌خواهم نظرم را ثبت کنم