در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

مهدكودك و پيش دبستاني دوزبانه شبانه روزی صورتي

نام مدیر : ندا شاهين

مجوز : خصوصی با مجوز از بهزیستی

سال تاسیس : ١٣٨٣

مساحت : 750 متر مربع

کارکنان : 11 مربی

گروه سنی: شير خوار تا پيش دبستان

ساعت کار : 07:30 صبح الی 17:00 غروب

پذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوار: دارد

شهریه/هزینه : سه ستاره

سایت :

تلفن مهد کودک: ٠١١٥٢٣٢٤٦٩٤   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس :

استان/شهر: مازندران / نوشهر

آدرس مهد کودک: خيابان دادگستري(عدالت)، بعد از عدالت ١.پلاك ١٤٢

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

عشق به كودكان فراتر از قانون

ندا شاهين

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (4)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

  1. خسته نباشید جشن فرشته ها بسیار عالی بود و روحیه ی فرزندم خیلی تاثیر داشت از شما خانواده ی زیبا ی صورتی و به خصوص خانم شاهین ممنونم . امیدوارم به سلامتی کوچولوتون را به دنیا بیارین

  1. لیلیا دخترم واقعا تغییر کرده قبلا مهارتهای اجتماعی کمی بلد بود الان واقعا اخلاق و رفتارش تغییر کرده از مربی محترم و مدیریت مهد ممنونیم. از طرفلیلیا و ممان درضمن اردوی ساحلی سال گذشته خیلی خوب بود امسال هم بگذارید.

  1. خانم ندا چند سال است دخترم به مهد شما می آید و از دکتر هرسیج هم بسیار تشکر می کنم ... خیلی پیشرفت داشته

  1. خیلی ممنون ندا جون ... از اینکه دوربین ها را برای ما فعال کردید و فضای شادی رو برامون فراهم کردین

افزودن نظر

افزودن نظر