در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

خانه هنر کودک

نام مدیر : لیلا رجبعلیان

مجوز : خصوصی با مجوز از بهزیستی

سال تاسیس : ۱۳۸۸

مساحت : ۱۵۰

کارکنان : ۱۰

گروه سنی: ۲.۵ تا ۷

ساعت کار : 08:30 صبح الی 16:00 غروب

پذیرش ساعتی: ندارد

پذیرش شیرخوار: ندارد

شهریه/هزینه :

سایت :

تلفن مهد کودک: با توجه به تغییر مدیریت و محل مجموعه و عدم اطلاع رسانی در حال حاضر شماره ای در دست نیست   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس :

استان/شهر: تهران / تهران / منطقه دو

آدرس مهد کودک: شهرک غرب

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

روش آموزش مونته سوری یک رویکرد آموزشی کودک محور است که بر پایه مشاهدات علمی از تولد تا بزرگسالی توسط دکتر ماریا مونته سوری (دریافت کننده جایزه صلح نوبل) گسترش یافته است. این روش بیشتر از 100 سال در فرهنگهای مختلف در تمام دنیا با موفقیت مورد آزمایش قرار گرفته است.
معلم مونته سوری، کودک و فضای آموزشی مثلث یادگیری را تشکیل می دهند. هر کدام از این عناصر بطور جدائی ناپذیری با یکدیگر پیوند خورده اند و یک بخش اساسی از کل می باشند.
از جمله محاسن روش مونته سوری؛ چگونه در اجتماع زندگی کردن، یادگیری بطور مستقل، بطور سازنده خلاق بودن، داشتن تمرکز و استقلال و بطور دقیق فکر کردن می باشد که با شاگردان باقی می مانند تا جایی که راه خود را در دنیا بسازند و مجموعه این مهارتها، همه از مجموعه مهارتهای مفید و لازم برای موفق بودن هستند.
مدیر و مربی اصلی این کانون، لیلا رجبعلیان، دارای مدرک کارشناسی ارشد تعلیم و تربیت می باشد و مدرک رسمی مربیگری مونته سوری خود را از کانادا دریافت نموده است
کانون کودکان خلاق با هدف ایجاد یک مرکز آموزشی کاملا" منطبق با مفاهیم مو نته سوری تاسیس شده است و افتخار دارد که بعنوان کاملترین و مجرب ترین مرکز آموزش مونته سوری پاسخگوی سؤالات خانواده های محترم باشد.

لیلا رجبعلیان

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (0)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

هنوز نظری ثبت نشده است

افزودن نظر

افزودن نظر