در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

مدرسه زبان پردیسان

نام مدیر : سمیه هجرت

مجوز : خصوصی با مجوز از آموزش و پرورش

سال تاسیس : 1394

مساحت : 120

کارکنان : 3

گروه سنی: 3 تا 6

ساعت کار : 08:00 صبح الی 14:00 بعدازظهر

پذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوار: ندارد

شهریه/هزینه : مصوب آموزش و پرورش

سایت : www.pardisan-edu.com

تلفن خانه کودک: 021-77803163/021-77230099   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس :

استان/شهر: تهران / تهران / منطقه هشت

آدرس خانه کودک: تهران، میدان نبوت، ابتدای خیابان جانبازان شرقی (گلبرگ شرقی)، بعد از چهار راه لادن، پلاک 459

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

مفاهیم ریاضی، علوم، شطرنج، سفالگری، پرورش خلاقیت

سمیه هجرت

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (0)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

هنوز نظری ثبت نشده است

افزودن نظر

افزودن نظر