در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

مهد و پیش دبستانی دو ستاره ارمغان تربیت

نام مدیر : میترا مساحی

مجوز : خصوصی با مجوز از آموزش و پرورش، بهزیستی

سال تاسیس : 1382

مساحت :

کارکنان :

گروه سنی: 2-6سال

ساعت کار : 07:00 صبح الی 17:00 غروب

پذیرش ساعتی: ندارد

پذیرش شیرخوار: ندارد

شهریه/هزینه :

سایت :

تلفن مهد کودک: 08132215200   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس :

استان/شهر: همدان / ملاير

آدرس مهد کودک: خیابان سعدی

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

*بزرگان زاده نمیشوند، ساخته میشوند*

میترا مساحی

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (1)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

  1. سلام من خودم دو سال توی این مهد بودم با خاله زهرا الان ۱۶ سالمه هنوز همه چی از اون صندلی های زرد و قرمز یادمه فک میکردم دیگه نباشه ولی فهمیدم هنوز هست خیلی. با هاش خاطره دارم اشپز خونه پایین بود موکت دیوار قهوه ای و سبز کمد رخت کن دلم تنگه براش خیلی اش رشته

افزودن نظر

افزودن نظر