در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

مهدکودک و پیش دبستانی گل های مطهر

نام مدیر : حکیمی

مجوز : خصوصی با مجوز از بهزیستی

سال تاسیس : 1376

مساحت :

کارکنان :

گروه سنی: 2-6 سال

ساعت کار : 08:00 صبح الی 17:00 غروب

پذیرش ساعتی: ندارد

پذیرش شیرخوار: ندارد

شهریه/هزینه :

سایت : http://www.golhayemotahar.com

تلفن مهد کودک: 1 -88078620   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس : 88078621

استان/شهر: تهران / تهران / منطقه دو

آدرس مهد کودک: تهران، شهرک قدس، فاز 7، بلوار دريا، خيابان مطهري جنوبي، کوچه مطهري 2، شماره 4

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

حساسیت سنین کودکی و اهمیت تربیت و آموزش صحیح کودک، در کنار عدم دسترسی اهالی منطقه به محیط سالم و مناسب آموزشی به دور از آلودگی‌های تربیتی، از مهمترین دلایلی بود که گام‌های ما را در این عرصه‌ی پرمسؤولیت قرار داد.

حکیمی

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (0)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

هنوز نظری ثبت نشده است

افزودن نظر

افزودن نظر