در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

مهدکودک و پیش دبستانی سه ستاره تیکا

نام مدیر : معصومه حسن زاده

مجوز : خصوصی با مجوز از بهزیستی

سال تاسیس :

مساحت :

کارکنان : کارشناسی علوم تربیتی یا فوق دیپلم مربی کودک

گروه سنی: شیر خوار تا پیش دبستان

ساعت کار : 07:00 صبح الی 17:00 غروب

پذیرش ساعتی: ندارد

پذیرش شیرخوار: دارد

شهریه/هزینه :

سایت :

تلفن مهد کودک: 55903125-55951341   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس : 55936016

استان/شهر: تهران / تهران / منطقه بیست

آدرس مهد کودک: شهرری - خیابان ۲۴ متری -جنب سازمان آب- خیابان حیدری - پلاک ۱۱۲

آخرین به روزرسانی اطلاعات: چهارشنبه، ۶ بهمن ۹۵

مهد کودک تیکا بر مبنای ايجاد زیر ساخت آموزشی و ارایه ی چشم انداز علمی، هنری و تربیتی با تکیه بر کادری مجرب و مبتنی بر فضایی آرام و نورگير تاسیس شد.
تمامی مربیان مهد کودک تيکا دارای مدرک کارشناسی علوم تربیتی یا فوق دیپلم مربی کودک هستند که بر اساس آزمونهای علمی و عملی جذب شده و دوره های مربی کودک را در آموزشگاههای مورد تایید سازمان بهزیستی، گذرانده اند.
مربیان تخصصی زبان انگلیسی، موسیقی، دارای مدرک کارشناسی مرتبط هستند و مربی ژیمناستيک مهد از طرف فدراسیون مربوطه مورد تایید بوده و مسولیت اجرایی در راستای آموزش ژيمناستیک در منظقه را بر عهده دارند.
مربیان ucmas نیز دوره های مربوطه را در سازمان ucmas ایران گذرانده اند.
کمک مربیان از میان دارندگان مدرک دیپلم بوسیله ی آزمون های عملی و اجرای دوره ی آموزش بدو استخدام جذب می شوند.

معصومه حسن زاده

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (2)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

  1. با سلام، مهد کودک تیکا یک مهد کودک بسیار پولکی و مدیریت کاملا پوچ، توخالی و فقط رنگ لعاب بازاری دارد. من پسرم یه مدتی اونجا می بردم، که خیلی از بابت ظلمی که در حقش کردم پبش وجدانم ناراحتم، بعد از کلی اتفاق ها و بلاهایی که سر پسرم آمد، پیش مشاور بردمش با کلی رایزنی و درمان فهمیدیم همش اثرات منفی به اطلاح مهد کودک تیکا بوده است، و مسئولی مثل خانم محمدی که هیچ وجدان کاری ندارد چه بلاهایی سر کودکان بی دفاع می آورد. امیدوارم تمامی بلا هایی که سر پسر عزیزم افتاد سر این خانم بیاد، چه می دانم شاید سبیل کارشناس بهزیستی شهرری چرب کردن که خانم محمدی چنین جولانی دارد می دهد. ختم کلام نظارت صفر

  1. باسلام بنظر میرسه شلوغی بیش از حد کلاسها. وربیها رو کلافه و باعث کوتاعی در انحامم وظیفه میشود مدیر شما حتی اسم بچه ما رو هم بخاطر نداره شلوغی زیاد هرج و مرج میاره نظارت کافی در جمعیت بالا بچشم نمیخوره

افزودن نظر

افزودن نظر