در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

مهد کودک و پیش دبستانی سه زبانه صدای زندگی

نام مدیر : خانم مراد پور

مجوز : خصوصی با مجوز از بهزیستی

سال تاسیس : 1389

مساحت : دارای دو طبقه مجزا-(650 متر)-فضای سبز و بازی 300 متر

کارکنان :

گروه سنی: شیر خوار تا پیش دبستانی

ساعت کار : 06:30 صبح الی 18:00 غروب

پذیرش ساعتی: ندارد

پذیرش شیرخوار: دارد

شهریه/هزینه :

سایت :

تلفن مهد کودک: 77861648-77870585   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس :

استان/شهر: تهران / تهران / منطقه چهار

آدرس مهد کودک: تهرانپارس-فلکه سوم تهرانپارس -خیابان 188 غربی (شهید ریحانچی)- نبش خیابان شهید طاهری -پلاک 13

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

آینده از آن شماست اگر با ما باشید....

خانم مراد پور

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (1)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

  1. سلام ، این مهد کودک نزدیک منزل ام هست. دخترم اینجا می ره ، یکم سخت گیر هستن و یکم گرون. در ضمن خانم مرادپور با برادرشون توی این مهد کودک شریک هستند و معمولا برادرشون بعد از ظهرها در مهد کودک حضور دارن. که حضور مدیر مرد در مهد کودک زیاد خوشایند نیست

افزودن نظر

افزودن نظر