در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

مهدکودک و پیش دبستانی الفبای زندگی

  • مهدکودک و پیش دبستانی الفبای زندگی

نام مدیر : ریحانه ستاری

مجوز : خصوصی با مجوز از بهزیستی

سال تاسیس : 1393

مساحت : 500 متر مربع زیربنا در 4 طبقه

کارکنان : 7 نفر لیسانس

گروه سنی: 6 ماه تا شش سال

ساعت کار : 07:00 صبح الی 17:00 غروب

پذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوار: دارد

شهریه/هزینه :

سایت :

تلفن مهد کودک: 88481024-88481086   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس : 88481024

استان/شهر: تهران / تهران / منطقه شش

آدرس مهد کودک: خیابان مطهری، خیابان میرزای شیرازی شمالی، کوچه نعیمی، پلاک 3

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

آموزش، خلاقیت، شادمانی

ریحانه ستاری

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (2)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

  1. دختر من به علت خاطره بدی که از مهد داشت توی هیچ مهدی نمیموند و این مسئله نگرانی بزرگی برام شده بود. اما با برخورد خوب مدیر و رفتار و عملکرد صحیح مربیان این مهد مشکل من حل شد . در ضمن از نظر آموزشی بسیار راضیم . همچنین با توجه به رسیدگی و کلاس های متنوع از نظر قیمت بسیار مناسبه.

  1. من این مهدو دیدم خیلی مرتب و بهداشتیه ،،از همه نظر توی اون منطقه حرف اولو میزنه،دو قلوهای خودمو اونجا ثبت نام کردم

افزودن نظر

افزودن نظر