در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

مهدکودک و پیش دبستانی دو ستاره ترنم

نام مدیر : عظمت ناجی

مجوز : خصوصی با مجوز از بهزیستی

سال تاسیس : 1380

مساحت : در دو طبقه شامل ده کلاس

کارکنان : ده مربی با مدارک مرتبط

گروه سنی: 6 ماه تا 6 سال

ساعت کار : 06:30 صبح الی 18:00 غروب

پذیرش ساعتی: ندارد

پذیرش شیرخوار: دارد

شهریه/هزینه :

سایت :

تلفن مهد کودک: 55481316   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس :

استان/شهر: تهران / تهران / منطقه یازده

آدرس مهد کودک: خیابان ولعصیر، پل امیربهادر، پلاک 570

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (1)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

  1. بهترین مهد کودک منطقه است . پرسنل دلسوز و بسیار مهربان . مربی ها همگی تحصیل کرده و آگاه از اصول روانشناسی و تربیت کودک . برنامه غذایی مقوی . بچه های زیر سه سال علاوه بر مربی یک کمک مربی هم دارند که کارهای بهداشتی بچه ها را انجام میدهند با دقت هستند و کوچککترین موردی رو به پدر و مادر گزارش میدهند تا در جریان باشند .مهد دوربین مدار بسته داره و هر زمان بخواید میتونید کودکتون رو رصد کنید .به علاوه روانشناس و مشاوره هم دارند برای مسایل تربیتی و کمک به والدین.

افزودن نظر

افزودن نظر