در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

مهدکودک و پیش دبستانی پرنیان

نام مدیر : زهرا معصومی

مجوز : خصوصی با مجوز از آموزش و پرورش، بهزیستی

سال تاسیس : 1394

مساحت : طبقه 150 متر 6 تا اتاق

کارکنان : 12 مربی

گروه سنی: 1 تا 6 سال

ساعت کار : 07:00 صبح الی 17:00 غروب

پذیرش ساعتی: ندارد

پذیرش شیرخوار: دارد

شهریه/هزینه :

سایت :

تلفن مهد کودک: 56749750   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس :

استان/شهر: تهران / بهارستان

آدرس مهد کودک: شهرستان بهارستان سبزدشت خیابان اصلی نبش کوچه شکوفه مهد پرنیان

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

به زودی با مهد وپیش دبستانی در 5 طبقه، طبقه زیر زمین شهر بازی، هم کف حیاط واتاق انتظار و بازی، اول و دوم کلاسها، طبقه بعد آمفی تئاتر و اتاق رباتیک و خلاقیت همراه با آسانسور و گرما سرما با چیلر. شیرها چشمی و امکانات بازی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود

زهرا معصومی

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (0)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

هنوز نظری ثبت نشده است

افزودن نظر

افزودن نظر