در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

شعبه نازی اباد مهد کودک قرآنی و پیش دبستانی هدهد

نام مدیر : مینا رسول زاده

مجوز : خصوصی با مجوز از دارالقران خانه کارگر

سال تاسیس : 1395

مساحت : 100 مترمربع

کارکنان : 3مربی دوره گذراندند

گروه سنی: 3 تا 6 سال

ساعت کار : 07:00 صبح الی 17:00 غروب

پذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوار: ندارد

شهریه/هزینه : 80000 تومان

سایت :

تلفن مهد کودک قرآنی: 02155066280   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس :

استان/شهر: تهران / تهران / منطقه شانزده

آدرس مهد کودک قرآنی: نازی اباد خیابان عراقی خ گودرزی کوچه ورزنده پ89

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۴ اردیبهشت ۹۶

اينجا فقط يك مهدكودك نيست

مینا رسول زاده

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (1)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

  1. به نظر من با توجه به سابقه کم فعالیتش مهدکودک خوبیه و همینکه احساس رضایت رو تو چشم بچم میبینم برام ارزشمنده و بچه ها رو قرآنی بار میاره با سپاس فراوان از مدیریت محترم این مهد خانم رسول زاده....

افزودن نظر

افزودن نظر