در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

مهدکودک و پیش دبستانی روژینا

نام مدیر : خانم هدیه محمدنژاد

مجوز : خصوصی با مجوز از بهزیستی

سال تاسیس : 1382

مساحت : 400

کارکنان : 3 مربی با مدرک کارشناسی

گروه سنی: 1-6 سال

ساعت کار : 08:00 صبح الی 15:00 بعدازظهر

پذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوار: دارد

شهریه/هزینه : 160000-180000 تومان

سایت : www.emahd.ir\gol\rozhina

تلفن مهد کودک: 01732122426   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس :

استان/شهر: گلستان / گرگان

آدرس مهد کودک: گرگان - خیابان شهید بهشتی - بهشت 16 - خیابان نوبخت - نوبخت 7 - مهد کودک و پیش دبستانی روژینا

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

تلاش ما دوستی با کودکان شماست.

خانم هدیه محمدنژاد

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (1)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

  1. سلام.من کارشناسی مهندسی منابع طبیعی ومحیط زیست دارم ولی خیلی علاقه مندم که بابچه هاکارکنم.آیاشمااحتیاجی به یک مربی که درزمینه حفاظت محیط زیست وکاردستی وحتی آشپزی(مثلا پخت کاپ کیک های عروسکی)بخوادبابچه هاکارکنه،دارید؟

افزودن نظر

افزودن نظر