در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

مهد کودک سه ستاره هوشمند گل آفتابگردان

نام مدیر : عارفه فیضیان

مجوز : خصوصی با مجوز از بهزیستی

سال تاسیس : 1386

مساحت : خانه ویلایی 500متر مربع شامل6 اتاق و

کارکنان : 10تا مربی مدرک لیسانس

گروه سنی: 2 تا 6 سال

ساعت کار : 07:00 صبح الی 16:30 غروب

پذیرش ساعتی: ندارد

پذیرش شیرخوار: ندارد

شهریه/هزینه :

سایت : www.emahd.ir/lor/goleaftagardan

تلفن مهد کودک: 06633228000   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس : 06633228000

استان/شهر: لرستان / خرم آباد

آدرس مهد کودک: خیا بان انقلاب شیر خوارگاه خیابان معرفت کوچه نشاط پلاک17

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

دنیای ما دریاست هر کودکی ماهیست دریای بی ماهی یک ذره زیبا نیست

عارفه فیضیان

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (2)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

  1. باسلام ضمن تشکر از مدیریت محترم و پرسنل مهد کودک گل آفتابگردان . در کمال تعجب نسبت به اظهارات آقای آرش ،باید بگم که فرزند من 3سال هستش که از آموزش و رفاهیات این مرکز استفاده می کند و بنده بسیار از این مجموعه راضی هستم و اطلاع کامل دارم که کلیه پرسنل مهد کودک گل آفتابگردان تحصیلات روانشناسی وآموزش پیش از دبستان دارند .وطبق تحقیقات گسترده که من قبل از ثبت نام فرزندم از مراجع مختلف مثل بهزیستی وآموزش وپرورش ودوستان وآشنایان وهمکارانم داشتم این مهدکودک به جرات بهترین مهد کودک در استان لرستان به لحاظ فضا و امکانات رفاهی و آموزش استاندارد وبروز و مدیریت و پرسنل اداری و کادر آموزشی توانمندهستش و گمان میکنم تعداد بالای اولیائ متقاضی ثبت نام فرزندانشون در این مرکز موید صحبت های من باشد.

  1. باسلام،متاسفانه دستگاههای متولی و صادر کننده مجوز فعالیت مهدکودک ها خصوصا سازمان بهزیستی نظارت دقیق و کارشناسی بر نحوه عملکرد اینگونه مراکز ندارند نه از نظر فضای استاندارد و مکان اینگونه مراکز نه از نظر ظرفیت ثبت نام که در حال حاضر بدلیل ثبت نام بیش از ظرفیت در این مهدکودک یک نوع بی نظمی و عدم کنترل بچه ها از هر نظر توسط کادر مدیریتی و آموزشی کاملا محرز میباشد و مهمترین ضعف نبود کادر آموزشی و کمک آموزشی متخصص و متبحر که بنده به کرات این مشکلاتی که عرض شد خصوصا ضعف مدیریت و نظارت لازم و عدم تخصص و سوادکادر مربیان و عدم انجام وظیفه در وظایف محوله مربیان و کمک مربیان را مشاهده کرد ه ام و تذکر داده ام ولی متاسفانه در مواردی باز این مشکلات تکرار شده

افزودن نظر

افزودن نظر