در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

مهد کودک و پیش دبستانی آينده برتر(آب)

  • مهد کودک و پیش دبستانی آينده برتر(آب)
  • مهد کودک و پیش دبستانی آينده برتر(آب)
  • مهد کودک و پیش دبستانی آينده برتر(آب)
  • مهد کودک و پیش دبستانی آينده برتر(آب)
  • مهد کودک و پیش دبستانی آينده برتر(آب)
  • مهد کودک و پیش دبستانی آينده برتر(آب)

نام مدیر : نسيم كمالي

مجوز : خصوصی با مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی، بهزیستی

سال تاسیس : 1394

مساحت : 300 متر داراي دو سالن بزرگ و شش اتاق 6

کارکنان : 6 مربي داراي مدارك ليسانس به بالا

گروه سنی: 2 سال 10 ماه تا 6 سال(پیش دبستانی)

ساعت کار : 07:00 صبح الی 17:00 غروب

پذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوار: دارد

شهریه/هزینه : مناسب ترین شهریه منطقه

سایت : www.mahdab.com

تلفن مهد کودک: 22781080 - 22780747   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس :

استان/شهر: تهران / تهران / منطقه سه

آدرس مهد کودک: چهارراه پاسداران-خيابان دولت-بين اختياريه و ديباجي-كوچه فروردين-كوچه طاهري-پلاك 1(محله اختياريه)

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

آموزش و تربيت زير 7 سال، حساس ترين دوره تعليم و تربيت است ما در مهد و پيش دبستان آينده برتر(آب) با استفاده از يكي از علمي ترين روش تربيتي جهان(High scope) محيطي بي نظير را براي فرزند شما فراهم آورده ايم(دكتر اعتمادفر)
موسسه فرهنگی -آموزشی آینده برتر ایرانیان از اول مهر ماه 94 با هدف پرورش و آموزش کودکان به روش High Scope در محیطی خانگی و امن فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به توصیه های علمی و دینی به آزاد گذاشتن کودکان زیر 7 سال برای بازی و کسب تجربه مستقیم از محیط اطراف، در آینده برتر تمامی آموزش ها مبتنی بر بازی است و هیچ محدودیتی در آنچه کودکان می آموزند وجود ندارد. مربی های دلسوز و با حوصله آینده برتر همواره در کنار کودکان و پاسخگوی سوالات کنجکاوانه آنها هستند. مبنای کار ما جدول های استاندارد و جهانی رشد است از این رو تمامی فعالیت ها و آموزش ها متناسب با سن کودکان بوده و ذهن و روان آنها تحت فشار قرار نمی گیرد و هرگز باعث دلزدگی آنها نخواهد شد.

نسيم كمالي

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (0)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

هنوز نظری ثبت نشده است

افزودن نظر

افزودن نظر