در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

مرکز پیش دبستانی و مهد کودک کفشدوزک

  • مرکز پیش دبستانی و مهد کودک کفشدوزک
  • مرکز پیش دبستانی و مهد کودک کفشدوزک
  • مرکز پیش دبستانی و مهد کودک کفشدوزک
  • مرکز پیش دبستانی و مهد کودک کفشدوزک
  • مرکز پیش دبستانی و مهد کودک کفشدوزک
  • مرکز پیش دبستانی و مهد کودک کفشدوزک

نام مدیر : شیرین سادات محسنی

مجوز : خصوصی با مجوز از بهزیستی

سال تاسیس : 1390

مساحت : 240 متر در 3 طبقه با 5 اتاق و سالن بازی

کارکنان : همه مربیان با مدرک تحصیلی معتبر،سابقه کار بالا ،دارای کارت مربیگری،بهداشت و اصناف می باشند

گروه سنی: 1 تا 6 سال

ساعت کار : 07:30 صبح الی 17:00 غروب  ( مهدکودک کفشدوزک به مدت 4 سال در منطقه سهروردی شمالی مشغول فعالیت بوده و جدیدا با این منطقه انتقال یافته،ساعت کاری بنا به درخواست والدین افزایش می یابد)

پذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوار: دارد

شهریه/هزینه :

سایت : kafshdoozakk.blogfa.com

تلفن مهد کودک: 22266912-22263376   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس : -

استان/شهر: تهران / تهران / منطقه سه

آدرس مهد کودک: مسیر 1:خیابان شریعتی ، خیابان يزدانيان، خیابان سیما جنوبی،کوچه تقوی-،پلاک 11 مسیر 2: جنب مترو قلهک،خیابان شهید کدویی،خیابان سیما جنوبی، وچه ت

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

فردا از آن توست،به فردا نگاه کن و از امروز تلاش را
آغاز کن

شیرین سادات محسنی

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (2)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

  1. من با نظر شما مخالفم خود من پسرم رو اونجا بردم بدون هماهنگی رفته بودم و اجازه دادند که مهد رو هم بازدیدکنم تا بحال هم هیچ مشکلی نداشتم وازکارشون رااضیم.

  1. امروز 10 بهمن 95 یکی از مامانها تو این مهد تنبیه بدنی دیدن چون سرزده و بدون هماهنگی رفتن تو. اصولا مهدهایی که برای بازدید هماهنگی میخوان مشکل دارن

افزودن نظر

افزودن نظر