در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

شيرخوارگاه مهدكودك و پيش دبستاني١ و٢ تبسم كودك

نام مدیر : راشين كسائيان

مجوز : خصوصی با مجوز از بهزیستی

سال تاسیس : ١٣٩٠

مساحت : مجموعاً ٥٠٠ مترمربع در دو طبقه و نيم، ٨ اتاق بعلاوه يك اتاق بازي بزرگ

کارکنان : ٧مربي و ٢مادريار ، تمام مربي ها كارشناس رشته هاي مرتبط با كودك داراي كارت مربيگري

گروه سنی: ٦ ماه تا ٦ سال

ساعت کار : 07:00 صبح الی 17:00 غروب  (درصورت نياز، ساعت شروع مهد ٦/٥ )

پذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوار: دارد

شهریه/هزینه :

سایت :

تلفن مهد کودک: ٣٦٢٩١١٨٨-٣٦٢٩١١٨٩   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس : ٣٦٢٩١١٨٨

استان/شهر: اصفهان / اصفهان

آدرس مهد کودک: خيابان حكيم نظامي-خيابان خاقاني- كوچه شهيد باغوميان (بانك صادرات نبش كوچه است) - انتهاي كوچه سمت راست ( كوچه قاراگل) مهدكودك و پيش دبستاني تبسم

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

ما كودكاني شاد، سرزنده و خوشحال ميخواهد.

راشين كسائيان

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (0)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

هنوز نظری ثبت نشده است

افزودن نظر

افزودن نظر