در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

مهدکودک گلهای نیلوفر

نام مدیر : نیلوفر آقایی

مجوز : خصوصی با مجوز از بهزیستی

سال تاسیس : 1388

مساحت : 350متر

کارکنان : 8نفر با مدرک مرتبط

گروه سنی: 2تا 6 سال

ساعت کار : 07:00 صبح الی 17:30 غروب  (ساعت 7 تا 13:30 تایم صبح و 12:30تا 17:30 تایم بعد ظهر)

پذیرش ساعتی: ندارد

پذیرش شیرخوار: ندارد

شهریه/هزینه : 202000 تومان

سایت :

تلفن مهد کودک: 06135511397   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس :

استان/شهر: خوزستان / اهواز

آدرس مهد کودک: خوزستان اهواز پاداد شهر خ 14 غربی پ 99

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

کیفیت دیدنی است منتظر دیدار شما هستیم

نیلوفر آقایی

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (0)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

هنوز نظری ثبت نشده است

افزودن نظر

افزودن نظر