در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

مهد كودك و پيش دبستاني اريكا

نام مدیر : معصومه سيدانتظار

مجوز : خصوصی

سال تاسیس : ١٣٧٨

مساحت : ٢طبقه ١٩٠ متر

کارکنان : ٦ مربي با مدرك كارشناسي

گروه سنی: شيرخوار تا پيش دبستاني

ساعت کار : 06:30 صبح الی 18:00 غروب

پذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوار: دارد

شهریه/هزینه :

سایت :

تلفن مهد کودک: -٦٦٣٨٢٣٥٤ -٦٦٣٦٥٣٨٤-٠٩١٩٢٩٨٧٩١٨   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس :

استان/شهر: تهران / تهران / منطقه ده

آدرس مهد کودک: خيابان دامپزشكي بين قصرالدشت و كارون پلاك ٣٩٤- مهدمودك و پيش دبستاني اريكا

آخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

با علم ديروز نميتوان دانش امروز را براي نسل اينده اموزش داد

معصومه سيدانتظار

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (1)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

  1. به نظر من به هیچ عنوان بچه هاتون را به این مهد نسپارید به دلایل زیر 1- بهداشت بسیار پایین 2- عدم پایبندی به تعهدات 3-کمبود مربی 4-غذای بسیار بسیار بسیار بی کیفیت 5-بی قانونی و بی برنامگی شدید فقط و فقط اینکه مدیر خوش زبانی دارد والسلام

افزودن نظر

افزودن نظر