در جریان آخرین محصولات و پیشنهادات ویژه مهدیاب در تلگرام باشید [کلیک کنید]

مهد کودک و پیش دبستانی گلستان علی اصغر

نام مدیر : غلامی

مجوز :

سال تاسیس : 1355

مساحت : ٥٨٠ متر

کارکنان : ١٩ نفر(كارشناسي و كارشناسي ارشد)

گروه سنی: شیرخوار تا پیش دبستان

ساعت کار : 06:30 صبح الی 17:00 غروب

پذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوار: دارد

شهریه/هزینه :

سایت :

تلفن مهد کودک: ٨٨٢٧٤٢٩٧ - ٨٨٢٨٧٠٦٩   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس :

استان/شهر: تهران / تهران / منطقه دو

آدرس مهد کودک: گيشا روبروى كوچه يازدهم كوجه سبحانى پلاك ٨٥

آخرین به روزرسانی اطلاعات: سه شنبه، ۱۲ بهمن ۹۵

کانال تلگرام مهدیاب

**کاربران محترم، مهدیاب تلاش می کند تا اطلاعات به روز و دقیقی را به شما ارائه دهد با این حال ممکن است در به روزرسانی برخی از مجموعه ها وقفه ای بیفتد و اطلاعات ارائه شده ناصحیح یا ناقص باشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات مجموعه ها، آن را سریعا به پشتیبانی مهدیاب اطلاع دهید. از همراهی و همکاری همه شما عزیزان سپاسگزاریم**

جهت اطلاع رسانی اطلاعات غلط این صفحه از فرم زیر استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید و عدم صحت اطلاعات را از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید.

نظر (3)

لطفا قبل از مرور نظرات، مطلبی با عنوان "چقد می توانم بر اساس نظراتی که بیان شده مجموعه ای را ارزیابی کنم" را مطالعه فرمایید.

لطفا از کلی گویی بپرهیزید. مثلا مهد خوبی است، موسسه خوبی است و ... سعی کنید نظرهایتان واضح و شفاف باشد یعنی توضیح دهید از کدام عملکرد مجموعه راضی و از کدام عملکرد آن ناراضی بوده ابد تا واقعا کمکی به سایر والدین باشد. همچنین اگر ناراضی هستید فقط علت ناراضی بودن خود را بنویسید و از به کار بردن الفاظ توهین آمیز خودداری کنید تا امکان فعال کردن نظر شما وجود داشته باشد.

  1. پسرم دراین مهدارامش دارد مربیان دلسوزومهربانی داردبه عزیزان خیلی محبت میکنند ومن ازمسئولین مهدکمال تشکررادارم اگر قصدگذاشتن فرزندتان به مهدرادارید حتماازاین مهد بازدید نمایید.

  1. سلام این مهد واقعا عالیه هم محیطی و هم کادر آموزشی و دفتری و مهمتر از همه خدماتی. من خیلی راضی هستم. پیشنهاد میکنم اگر محدوده گیشا هستید حتماً برای بازدید و ثبت نام مراجعه کنید. غذاها واقعا تازه و سالم. محیط تمیز. برنامه های آموزشی شون روشن و واضح و یه روز های شاد و بازی دارن. همه چیز روی برنامه است و به نظرات اولیاء احترام میذاری.

  1. این مهد با مدیریت عالی اش باعث شد بچه من خیلی زود برای اولین بار جذب محیط بشه. آموزششون واقعا عالیه و برای هر بچه خیلی خوب وقت و انرژی میزارن. کادر مهربون و صبور و باتجربه و محیط گرم و خوبی داره و به همه مامانای گل این مهد رو توصیه میکنم.

افزودن نظر

افزودن نظر