فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

لیست نظرات شما در مورد مهدکودک ها

'آسمان' درمورد ' سرزمین فرشته ها' گفت:

چقدر نظرات بد! خدارو شكر زود فهميدم. من تازه رفته بودم اونجا براي پسرم صحبت كرده بودم تا از اول ماه بره اونجا. تازه كلي برام كلاس گذاشتن كه جا نداريم و بايد چند ماه صبر كنيد و اسم پسرم رو تو ليست رزرو نوشتند. يه كم مشكوك شده بودم مخصوصا يك خانمي اونجا بود كه مثلا مدير داخليشون بود بنام خانم خليلي. بشدت عصبي و نِروِس بود. هرچي ازش مي پرسيدم جواب هاي مبهم مي داد. مي گفت بايد با مديريت هماهنگ بكنه. حتي پرسيدم برنامه غذايي شون چيه جواب داد نمي تونه بگه. پيش خودم گفتم اگر مدير داخليه چرا از هيچي با خبر نيست.ولي به روي خودم نياوردم. اصلا مگر مهد هم مدير داخلي داره؟ مگر شركته؟ اين مهدي كه الان پسرم توشه يك كم به خونه جديدمون دوره و الا خيلي به مادرها پاسخگو و با روي گشاده صحبت مي كنند. تازه شهريه هم حدود ٣٠٠ تومان كمتره كه اونم خودش رقم كمي نيست. فكر مي كردم اينجا براي پسر عزيزم بهتره و پيشرفته تره. خدا رو شكر زود آگاه شدم. از مديران سايت هم متشكرم.

۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۲


'بیرحندیان' درمورد ' بچه های بهشت' گفت:

سلام. پسر من از سال ۹۴ تا امسال ۹۷ ( پیش دبستانی ) در مهد کودک بچه های بهشت ، ثبت نام بود. چند سال اول قابل قبول بود اما از امسال که مهد جا به جا شد و فضای مهد کودک بزرگ‌تر شد ، متاسفانه همه چیز از دست مدیریت خارج شد. هزینه مهد گرون شد یک دفعه اما خدمات در حد مهد کودک درجه ۳ هم نبود. هزینه از ۱ میلیون و چهارصد شد یک میلیون و هفت صد و پنجاه اما بی نظمی و بی تعهدی مدیریت سر به فلک کشید. اخیرا هم به خاطر آتش سوزی و عدم رعایت ایمنی یک هفته تعطیل بود و زمانی هم مه باز شد شدیدا کلاس ها بوی رنگ میداد. بارها اولیا تصمیم گرفتن به بهزیستی شکایت کنن اما به خاطر کارکنان که تو این شرایط سخت اقتصادی به مشکل برنخورن منصرف شدن. متاسفانه با سابقه طولانی و خوبی که داشتن امسال همه چیز و زیر سوال بردن. من به هیچ وجه این مدرسه رو به اولیای شمال تهران پیشنهاد نمیدم دیگه.

۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۷


'سپیده عباسی' درمورد ' مونته سوري فروغ ايران' گفت:

سلام لطفا با شماره داده شده تماس بگیرید .تشکر

۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۲


'سپیده عباسی' درمورد ' مونته سوري فروغ ايران' گفت:

سلام لطفا با شماره مهد تماس بگیرید یا با شماره ای که در صفحه است مسیج دهید با شماره تماس و ذکر نامتان باران.تشکر.

۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۱


'مهرسام' درمورد ' جاویدان' گفت:

با سلام خدمت سرکار خانم رحیمی مند مدیر مهد کودک جاویدان در سرزمین خاطره ها آنان که خوبند همیشه سبزند و آنان که محبت ها و دوستی ها را بر قلبشان برافراشتند همیشه به یاد می مانند بابت همه خاطرات خوبمان ممنون صمیمانه از شما بابت مدیریت شایسته ممنونم، ازخداوند برای شما پیشرفت روز افزون را خواستارم .

۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۲


مهد و پیش دبستانی دنیای رنگین

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'میثم' درمورد ' دنیای رنگین' گفت:

سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامي من و مادر کیان جان بسيار بسيار از مهد دنياي رنگين ناراضي هستيم و بسیار متاسفیم برای این مدیر ....

۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۶


'مریم' درمورد ' گلهای بهاری' گفت:

مهد گلهای بهاری با مدیریتی بسیار قوی و ناظر بر همه چیز هر روزه با تمام وجود و انرژی مشغول کارند. از نظر بهداشت و آموزش خیلی عالی و برخورد با بچه ها خیلی دلسوزانه است دختر من یک سال اونجا بود و خیلی دوست داشت واقعا بهشون خسته نباشید میگم.

۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۴


'نادیا' درمورد ' کوشین' گفت:

برای بچه های پرجنب و جوش اصلا مناسب نیست چون دعواش میکنن اما پسر همکار من که مثل آدم بزرگاست ساکت وآرومه راضی بود خیلی پذیرش دارن اصلا نگاه به ظرفیت مهد نمیکنن انتقادپذیرم نیستن به نظرم والدین بیشتر دقت کنن

۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۶


'غزال' درمورد ' شادی ' گفت:

آدرس سایت مجموعه رو لطف می فرمایید. تشکر

۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۴


'غزال' درمورد ' شادی ' گفت:

منظور از الکترونیکی ارائه چه خدماتیست تشکر

۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۶