فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

لیست نظرات شما در مورد مهدکودک ها

'حامد' درمورد ' سرزمین فرشته ها' گفت:

سلام به نظر من هم كاملا مشخص است كه نظرات افرادي كه سعي دارند مهد را خوب جلوه بدهند تصنعي است. چرا بايد وقتي كسي نظر خودش رو گذاشت اين همه جبهه گيري عليه او صورت بگيرد. آيا اين برنامه ريزي شده نيست؟ البته شايد هم واقعا نظرات مادران باشد. همان مادراني كه هم مربي همين مهد هستند و هم فرزندشان در اين مهد جذب شده اند.كه براي ادامه كار مجبورند نظرات مثبت در اينجا نگارش كنند. لطفا سعي در گمراه كردن ديگران نداشته باشيد.

۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۸


مهد و پیش دبستانی دنیای رنگین

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'محمدرضا' درمورد ' دنیای رنگین' گفت:

سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامي من و مادر كيارش جان بسيار بسيار از مهد دنياي رنگين راضي هستيم و آرزوي سلامتي براي همه عزيزان داريم تشكر ويژه از خانم ذبيح الهي و مربي مهربانشان

۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۰


مهد کودک و پیش دبستانی گلستان علی اصغر

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: آموزش و پرورشمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'پریچهر' درمورد ' گلستان علی اصغر' گفت:

با سلام این مهد جز بهترین مهد های منطقه گیشا می باشد و دخترم حدود دو سال و نیم در این مهد می باشد ، برنامه های سال تحصیلی کاملی دارد و کلا تمام برنامه ریزی هاشون بجا می باشد توی نظرات نظر پدر ... را دیدم که ناراضی بودند ، حق خوددانستم توضیحاتی بدهم :( وارد مسایل حاشیه ای نمیشوم چون هر بچه ای شیطنت های کم و بیشی دارد و اینکه در محیط منزل اول از همه بعد هم مهد یاد بگیرند با هم سنهای خودچطور رفتار کنند تا اسیبی به همکلاسیخود نرساند) ۱- هزینه :هر مقطع اموزشی یکسری کلاسها را در مجموعه اموزشی دارد و کلاسهای ویژه دیگری مثلا یک ورزش خاص یا برگذاری یک جشن خاص هزینه مازاد باید پرداخت گردد ، و در ایران هیچ مهدی و حتی هیچ مدرسه ای را نمیتوان پیدا کرد که تمام اموزشها را با حدالقل هزینه ارایه دهد ۲-شاید بدلیل اینکه فرزندشون مدت دو ماه فقط در این مهد بوده مدیریت را ندیده باشند در صورتیکه خانم غلامی بیشتر اوقات در مهد حضور دارند و اگر هم نباشند و سوال و مشکلی باشد حتما پاسخگو هستند وکلیه پرسنل انتقادپذیر بوده و خیلی کمک شایانی در اجتماعی بودن بچه ها دارند ۳- از نظر استاندارد بودن کلاسها و محیط مهد من خیلی راضی هستم کودکان با توجه به سنین مختلف در بخشهای مجزا هستند ۴- در اخر از تمام پرسنل مهد تشکر میکنم و این مهد را بعنوان یک محیط ارام و مطمین برای کودکان پیشنهاد میکنم

۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۳


مهد و پیش دبستانی دنیای رنگین

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'عاطی' درمورد ' دنیای رنگین' گفت:

من هم زیاد راضی نیستم از مهد. حالا رفتار خانم ذبیح اللهی هیچ . ولی آموزش مهد افتضاحه. انگار فقط چند ساعت بچه ها رو مشغول می کنن بدون هیچگونه بازدهی خاصی. این لیستی که به ما دادن و انواع و اقسام کلاس ها در اون بود هیچ کدوم مفید نبود و بچه من که هیچی یاد نگرفت.

۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷


'زهرا' درمورد ' سرزمین فرشته ها' گفت:

سلام دختر ٤ سال و نيم من ٤ ماه در اين مهد بود. ولي متاسفانه متوجه شدم كاركنان اين مهد بر خلاف وعده ها و تعاريفي كه خودشان از اين مهد دارند دقت لازم را نداشتند و ندارند خانم عبدالهي و خانم عبدان ،مديران اين مهد اصلا پاسخگو نبودند. متاسفانه اصلا صادق نيستند و من اين رو متوجه شدم و سريعا دختر خودم رو از اونجا خارج كردم. پيشنهادمن به مادران اينه كه در راستگويي كاركنان اين مهد دقت كنيد. خيلي تناقض ديده ميشود. احساسم اينه كه پيام هاي خوب كامنت هاي خوبي رو هم كه در اين صفحه نوشته شده است تصنعي است و توسط مديران و مربيان اين مهد تنظيم و ثبت شده است. فقط به چشم هاي خودتون اعتماد كنيد مامان ها. بچه آدم مثل خودرو نيست كه اگر آسيب ديد بشه ازش چشم پوشي كرد يا تعميرش كرد. گاهي سالها و گاهي هيچ وقت اين آسيب توسط فرزند جگر گوشه شما فراموش نمي شود و ما مقصريم چون ما دقت نكرديم. قصد ندارم جزئيات موارد متعدد اين مهد را بازگو كنم.

۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳


مهد کودک و پیش دبستانی گلستان علی اصغر

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: آموزش و پرورشمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'مادر امیر' درمورد ' گلستان علی اصغر' گفت:

با سلام. متاسفم که نظر پدر ... رو در مورد همچین مهد نمونه ای خوندم. بعد از خوندن این نظر که به نظرم غرض ورزی شخصی هست تصمیم گرفتم که حداقل به سهم خودم واقعیت رو بیان کنم. ما یه چند تا مادر هستیم که بارها از ... به دفتر شکایت کردیم اما کادر مسئولیت پذیر و حرفه ای این مهد خیلی بیشتر از حد توانشون با ... کنار اومدن. اینکه به خاطر مشکلات فرزندتون آموزش عالی این مهد رو زیر سوال ببرید اصلا منصفانه نیست. بهتر است شما به جای عوض کردن مهد روی مشکلات فرزندتون بیشتر تمرکز کنید چون اینکار در خانواده باید انجام بشه و نه در مهدکودک. محیط این مهد در کل تهران بینظیره و مدیریت با تجربه این مهد محبوب نه تنها والدین بلکه همه بچه هاست. بچه ها به سرعت جذب این مهدکودک میشوند و جشن ها و برنامه هاشون فوق العاده است. محیط شاد و پر از آموزش و مربی های دلسوزی داره. من به این سایت اومدم تا اینجا از جشن پایان سال که عالی برگزار شد تشکر کنم که متاسفانه این کامنت مغرضانه و ناعادلانه رو خوندم و بسیار ناراحت شدم. کاش اولیا کمی قدردان محبت های کسانی باشند که زحمت بچه هاشون رو می کشند.

۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۱


'فاطمه' درمورد ' کلبه رویایی' گفت:

سلام کسی فرزندش رو این مهد فرستاده؟ راضی بوده؟

۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۴


مهدکودک گردشگری داوین

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'مدیر مهدکودک گردشگری داوین' درمورد ' داوین' گفت:

درود بر شما خانم کریمی عزیز ما هم خوشحالیم که در خدمتتون هستیم،ممنون از ابراز محبتتون.

۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶


مهد و پیش دبستانی دنیای رنگین

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'مامانی 2' درمورد ' دنیای رنگین' گفت:

برعکس خانم میناپوررجب من معتقدم اصلا و به هیچ عنوان مربی های این مهد متخصص نیستند. همانطور که مدیرش روانشناسی نخونده و به اصول اولیه روانشناسی واقف نیست از مربی های غیر متخصص در هر زمینه استفاده می کنند. مثلا برای زبان انگلیسی و فرانسه از دانشجو استفاده می کنند. کلمه نجوم را طوری ادا می کننده که انگار ابوریحان بیرونی اومده شده مربی بچه ها. مربی ها همگی کم سن و سال هستند. فقط مدیر داخلی هر دو مهد تخصص دارد آن هم در زمینه پررویی و جوابگویی آنلاین و سریع به والدین. من به هیچ عنوان راضی نبودم.

۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۶


خانه کودک و پیش دبستان پیشرو

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: شهرداریمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'نوروزی' درمورد ' پیشرو' گفت:

سلام دخترمن امسال اینجامقطع پیش دبستانی روگذروندخیلی راضی هستم ،محیط ،مدیر مربی ها وهمه پرسنل بسیارعالی هستن وازهمگی بابت زحماتشون تشکرمیکنم مخصوصااز سرکارخانم باقری مربی مهربان دخترم تشکروقدردانی میکنم مامان چیلان

۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۶