اگر حرفه ای که می خواهید آن را تبلیغ کنید در ارتباط با کودکان باشد مهدیاب بهترین مکان جهت تبلیغ شماست و با توجه به زمینه فعالیت سایت که معرفی مهدکودک هاست بهترین مکان جهت معرفی مهدکودک ها، مهدهای قرآنی،  پیش دبستانی ها، خانه های کودک، خانه های اسباب بازی و ... می باشد.

بنرهایی که در تصویری زیر مشاهده می فرمایید، فقط در بازه های زمانی 3 ماهه قابل تهیه هستند. بنر کد B1 برای سه ماه مبلغ 539000 تومان و بنر کد B2 برای سه ماه مبلغ 379000 تومان خواهد بود.

 

مکان های تبلیغاتی در صفحات داخلی مهدیاب

در صورتی که سایت نداشته باشید و بخواهید یک صفحه در مهدیاب برای شما ایجاد شود و بنر شما به آن صفحه لینک شود مبلغ بنر بیشتر خواهد بود.

شرایط کلی پذیرش آگهی در مهدیاب:

  1. بنرهایی که به صورت چشمک‌ زن طراحی شده‌اند یا حجم بالایی دارند یعنی بیش از 40 کیلوبایت اندازه دارند، پذیرفته نخواهند شد. فرمت فایل شما باید gif بوده و توالی تصاویر در آن آهسته و با فاصله زمانی حداقل 3 ثانیه باشد.
  2. لطفا قبل از به پایان رسیدن مهلت آگهی، در صورت تمایل با ما تماس بگیرید، البته ما به پایان رسیدن مهلت را به شما یادآوری می‌کنیم، اما بهتر است که از چند روز مانده به پایان زمان آگهی، برای تمدید اقدام کنید.

 

مهدیاب هیچ گونه تضمینی در مورد راستی و صحت اطلاعات مندرج در آگهی‌ها نمی دهد و هیچ گونه رابطه کاری با صاحبان آگهی های مندرج ندارد و هیچ مسئولیتی در قبال آگهی‌های درج شده ندارد و نمی‌پذیرد.

 

دارت بال آموزشی مناسب مهد کودک خانه بازی اتاق کودک
اولین گروه تخصصی کودک در زمینه دکور خارجی و داخلی مهدکودک و اتاق کودک
مهد کودک و پیش دبستانی گلستان علی اصغر (ع)
خانه کودک پیشرو
مهدکودک و پیش دبستانی دو زبانه رستاک
مهدکودک سرزمین کودک اشرفی اصفهانی
مهدکودک باغ ستاره ها