درباره سایت مهدیاب

وب‌سایت مهدیاب با هدف ایجاد یک دایرکتوری کامل و جامع از مهد کودک ها، خانه‌های بازی، مراکز آموزشی تفریحی کودک، در شهریور سال ۱۳۹۰ تحت عنوان مرجع مهد کودک ها و مراکز تفریحی ایران تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز کرد.

دایرکتوری مهدیاب بستری است برای معرفی مراکز آموزشی و تفریحی کودک که به مدیران این مجموعه‌ها اجازه می‌دهد تا به صورت رایگان مجموعه خود را در سایت مهدیاب اضافه کرده و به توضیح و معرفی آن بپردازند و همچنین تصاویری از مجموعه خود اضافه کنند و اخبار داخلی خود را در صفحه اختصاصی‌شان که پس از عضویت به آن‌ها اختصاص داده می‌شود منتشر کنند.

البته خدمات ما به اینجا ختم نشده و بخش بعدی معرفی و پیشنهاد دادن نزدیک‌ترین و مناسب‌ترین مهد کودک و مرکز آموزشی با توجه به امکانات و همچنین موقعیت جفرافیایی روی نقشه گوگل به والدین و کلا کسانی که دنبال این مراکز می‌گردند می‌باشد.

به طور کلی مهدیاب شبکه‌ای از اطلاعات مراکز آموزشی کودک سراسر کشور است که با خدمات خود توانسته به مدیران کمک کند تا راحت با مخاطبین خود که اکثرا والدین هستند در ارتباط باشند.

افراد می‌توانند در لیست مهدکودک ها پیمایش کرده و به آن‌ها امتیاز دهند و تجربیات و نظرات خود را در مورد مراکز موجود که از خدمات آن استفاده کرده‌اند بنویسند تا دیگران با مطالعه و مشاهده آن بتوانند بهترین انتخاب را برای ثبت نام فرزند خود داشته باشند.

در این سیستم این وب‌سایت از تکنولوژی Geo-Tagging استفاده شده تا این مراکز موقعیت جغرافیایی خود را مشخص کرده و والدین با وارد کردن موقعیت مورد نظر، نزدیک‌ترین و مناسب‌ترین مکان را پس از مشاهده تصاویر، امکانات و مطالعه بازخورد دیگران انتخاب نمایند.


معرفی سایر قسمت‌های مهدیاب

سایت مهدیاب علاوه بر مرجع مهد کودک ها شامل راهکارهایی است برای رفع نیاز های مهد کودک ها، مربیان و والدین، در ادامه به معرفی بخش‌های مختلف می‌پردازیم.

 

موقعیت‌های شغلی

استخدام مربی مهد کودک

در این بخش مربی مهد کودک و مدیر داخلی می‌توانند رزومه خود را جهت استخدام وارد کرده و توضیحاتی در مورد خود و توانایی‌هایش بنویسند، اطلاعات تماس کاملا نزد مهدیاب محفوظ بوده و تنها به مدیرانی که کاربریشان تایید شده نمایش داده خواهد شد.

این بخش کاملا تخصصی بوده و مختص مراکز آموزشی تفریحی کودکان شکل گرفته و رزومه‌های ثبت شده نیز مربوط به همین زمینه شغلی می‌باشد پس منبع مناسبی برای یافتن نیروی کار برای مدیران و معرفی و دیده شدن مربیان باشد.

 

آگهی تجهیزات دست دوم مهد کودک

تجهیزات دست دوم مهد کودک

یکی از نیازهای مدیران مهد کودک ها خرید یا فروش لوازم دست دوم مهد کودک می‌باشد، ما در مهدیاب سرویسی را راه اندازی کردیم تا افراد، محصولات دست دوم مراکز آموزشی خود را در آن‌جا معرفی کرده و کاربرانی هم که به دنبال این محصولات هستند با جستجو در اینترنت و یا در سایت مهدیاب به این بخش و محصولاتش دسترسی پیدا کنند.

 


فروشگاه مهدیاب

فروشگاه تجهیزات مهد کودک مهدیاب

فروشگاه مهدیاب در سال ۱۳۹۴ جهت دسترسی راحت به محصولات و تجهیزات مورد نیاز مراکز تفریحی کودکان افتتاح شد. تمرکز این فروشگاه بر روی تجهیزات مهد کودک و خانه‌های بازی می‌باشد که جهت دسترسی راحت‌تر افراد به این محصولات راه اندازی شده است.

در فروشگاه مهدیاب به راحتی می‌توانید محصولات و تجهیزات مورد نیاز را یافته و تصاویر آن به همراه توضیحات و جزئیات اعم از ابعاد، وزن و نحوه استفاده را مشاهده کرده، با یکدیگر مقایسه کنید، آنلاین سفارش دهید و در محل مورد نظر در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.