خانه هنر کودک

مهد کودک خانه هنر کودک در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد و در حال حاضر در منطقه دو تهران واقع شده است و مدیریت آن بر عهده لیلا رجبعلیان می باشد. شماره تماس مهد کودک خانه هنر کودک با توجه به تغییر مدیریت و محل مجموعه و عدم اطلاع رسانی در حال حاضر شماره ای در دست نیست است. اگر به اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد این مهد کودک نیاز دارید می‌توانید مطالب پایین را مطالعه کنید.

مدیر مهد کودک نام مدیر: لیلا رجبعلیان

مجوز مهد کودک مجوز: بهزیستی

سال تاسیس مهد کودک سال تاسیس: ۱۳۸۸

مساحت مهد کودک مساحت: ۱۵۰

کارکنان مهد کودک کارکنان: ۱۰

گروه سنی مهد کودک گروه سنی: ۲.۵ تا ۷

ساعت کاری مهد کودک ساعت کار: 08:30 صبح الی 16:00 غروب   (اگر این ساعت‌ها برایتان مناسب نیست، برای یافتن مهد کودکی دیگر اینجا کلیک کنید)

پذیرش ساعتیپذیرش ساعتی: ندارد (اگر پذیرش ساعتی برایتان مهم است اینجا کلیک کنید)

پذیرش شیرخوارپذیرش شیرخوار: ندارد (پذیرش شیرخوار برایتان مهم است؟ پس اینجا کلیک کنید)

تلفن مهد کودک تلفن : با توجه به تغییر مدیریت و محل مجموعه و عدم اطلاع رسانی در حال حاضر شماره ای در دست نیست   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

استان/شهر مهد کودک استان/شهر: تهران / تهران / منطقه دو

آدرس مهد کودک آدرس مهد کودک : شهرک غرب

آخرین به روزرسانیآخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

روش آموزش مونته سوری یک رویکرد آموزشی کودک محور است که بر پایه مشاهدات علمی از تولد تا بزرگسالی توسط دکتر ماریا مونته سوری (دریافت کننده جایزه صلح نوبل) گسترش یافته است. این روش بیشتر از 100 سال در فرهنگهای مختلف در تمام دنیا با موفقیت مورد آزمایش قرار گرفته است.
معلم مونته سوری، کودک و فضای آموزشی مثلث یادگیری را تشکیل می دهند. هر کدام از این عناصر بطور جدائی ناپذیری با یکدیگر پیوند خورده اند و یک بخش اساسی از کل می باشند.
از جمله محاسن روش مونته سوری؛ چگونه در اجتماع زندگی کردن، یادگیری بطور مستقل، بطور سازنده خلاق بودن، داشتن تمرکز و استقلال و بطور دقیق فکر کردن می باشد که با شاگردان باقی می مانند تا جایی که راه خود را در دنیا بسازند و مجموعه این مهارتها، همه از مجموعه مهارتهای مفید و لازم برای موفق بودن هستند.
مدیر و مربی اصلی این کانون، لیلا رجبعلیان، دارای مدرک کارشناسی ارشد تعلیم و تربیت می باشد و مدرک رسمی مربیگری مونته سوری خود را از کانادا دریافت نموده است
کانون کودکان خلاق با هدف ایجاد یک مرکز آموزشی کاملا" منطبق با مفاهیم مو نته سوری تاسیس شده است و افتخار دارد که بعنوان کاملترین و مجرب ترین مرکز آموزش مونته سوری پاسخگوی سؤالات خانواده های محترم باشد.

لیلا رجبعلیان

کانال تلگرام مهدیاب


اگر در اطلاعات این صفحه مشکلی را مشاهده کردید، لطفا از فرم زیر به ما اطلاع دهید و یا از بخش تماس با ما این موضوع را با ما در میان بگذارید.


اولین نفری باشید که نظر و یا تجربه خود را در مورد این مهد کودک با دیگران اشتراک می‌گذارد

افزودن نظر (نظر یا سوالی در مورد این مهد کودک دارید ؟ با پر کردن فرم زیر می‌توانید نظر خود را ارسال کنید)

می‌خواهم نظرم را ثبت کنم