پرسش های متداول

 •  مهدیاب به چه سازمانی وابسته است؟ چطور می توانم به مهدیاب اعتماد کنم؟
  مهدیاب یک پروژه خصوصی است و وابسته به هیچ ارگان دولتی نمی‌باشد، مهدیاب یک بانک اطلاعاتی بزرگ از مهدکودک‌ها می‌باشد. مهدیاب از شما هیچ گونه اطلاعات خصوصی و امنیتی نمی خواهد، اطلاعاتی که از شما خواستاریم سوال‌هایی می‌باشد که والدین قبل از انتخاب هر مهدکودک دنبال جواب‌هایش هستند ضمن اینکه هزینه‌ای هم بابت این سرویسی که به شما ارائه داده می‌شود دریافت نخواهد شد که ضرری متوجه تان باشد. اطلاعات مهد شما یا هر مهد به صورت جسته گریخته توسط والدین در فضای وب ممکن است منتشر شود چون انجمن‌های گفتگو کم نیستند ولی مهدیاب این اطلاعات را به صورت یکپارچه و کاملا منظم و بدون کم و کاست و به همان صورتی که شما مشخص کرده اید، در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.
 •  ما خودمان وب سایت داریم پس چه نیازی به مهدیاب است؟
  خوب این حرف مثل این است که من بگویم یک شماره تماس دارم و هر کسی که نیاز داشته باشد از طریق این شماره با من در ارتباط خواهد بود. خوب شماره شما را چه کسانی دارند؟ آیا غیر از این است که هر کسی که شما را می‌شناسد، شماره تان را نیز دارد؟ خوب یعنی عده محدودی به شما دسترسی دارند. شما سایت دارید ولی چه کسانی آدرس سایتتان را می‌دانند؟ یا چند درصد از جستجوها در مورد مهد کودک‌ها به شما ختم می‌شود؟ مهدیاب یک مرجع شناخته شده می‌باشد که در مورد مسايل مربوط به موتورهای جستجو هم به خوبی روی آن کار شده و ۹۰ درصد جستجوی مربوط به مهدها را به سمت خودش سرازیر می‌کند. ضمن اینکه تبلیغ در یک نشریه معروف و به روز همیشه بهتر و سریع تر از تبلیغات به صورت تراکت و اختصاصی به نتیجه خواهد رسید، مهدیاب به عنوان یک مرجع مناسب و استاندارد و معرفی شده در بزرگ‌ترین مراجع جستجوی ایران و جهان (سایت‌هایی همچون گوگل و یاهو) گزینه‌ی بسیار مناسب و سریعی برای تبلیغات می‌باشد.
 •  سازمان بهزیستی اطلاعات مهدکودک ما را در اختیار افراد قرار خواهد داد.
  ما در عصر تکنولوژی هستیم و امروزه آمارهای جستجو موید این مطلب است که افراد دیگر از روش های قدیمی تحقیق و جستجو استفاده نخواهند کرد. ضمن اینکه بهزیستی بر اساس آدرسی که والدین می دهند نهایت سه مهدکودک نزدیک همان آدرس به آنها معرفی خواهد کرد و چه بسا شما جز آن سه مهدکودک نباشید!
 •  ما در یک مجله تبلغ کردیم چه نیازی به مهدیاب است؟
  مهدیاب هزینه ای دریافت نمی کند. تبلیغ شما در آن مجله دوره‌ای است و دوباره باید تمدید شود و دوباره هزینه کنید. مخاطبان آن مجله چند نفر هستند؟ آیا واقعا کسانی که باید ببینند، می‌بینند؟ و آیا توجه آن‌ها را جلب خود می‌کند ؟ امروزه تقریبا همه خانواده‌ها دارای کامپیوتر شخصی و همچنین خط اینترنت پرسرعت خانگی هستند علاوه بر این در بسیاری از سازمان ها و ادارات دسترسی کارمندان به کامپیوتر و اینترنت آسان می‌باشد، خریدها و جستجوها به سمت اینترنتی حرکت کرده و افراد برای رسیدن به سوالات و حتی نیازهای خود از موتورهای جستجو و همچنین مراجع مربوط در حوزه نیازهای خود همچون مهدیاب استفاده می‌نمایند.
 •  چرا مهدیاب رایگان است ؟ هزینه ها از کجا تامین می شود؟
  ما می خواهیم یک مرجع ایجاد کنیم نه یک سایت تبلیغاتی و به همین علت نیاز است که شرایط یکسانی را برای همه مهدها فراهم کنیم تا از مجهزترین مهدها تا کم امکانات ترین و روستا مهدها نبز در مهدیاب عضو شوند. در صورتی که اگر بخواهیم هزینه ای بایت ثبت مهدها دریافت کنیم دیگر مهدیاب یک مرجع نبوده و به یک سایت تبلیغاتی مهدکودک های تبدیل میشود در حالی که هدف از مهدیاب ایجاد یه مرجع مناسب با امکان امتیازدهی به مهدها توسط کابران یا همان والدین هست. در عین حال اگر مهدکودکی بخواهد بیشتر دیده شود می توانیم اطلاعات آن را در بخش هایی از مهدیاب که بیشتر در دید کاربران هستند قرار دهیم

پاسخ خود را نیافتید؟

در صورتی که پاسخ سوال خود را نیافتید حتما برای ما پیغام ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی سوال شما باشیم.

ارسال پرسش