مهد کودک و پیش دبستانی توانا

مهد کودک توانا در سال 1382 تاسیس شد و در حال حاضر در منطقه دو تهران واقع شده است و مدیریت آن بر عهده مینا دانایی می باشد. شماره تماس مهد کودک توانا 88680284-88693937 است. اگر به اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد این مهد کودک نیاز دارید می‌توانید مطالب پایین را مطالعه کنید.

مدیر مهد کودک نام مدیر: مینا دانایی

مجوز مهد کودک مجوز: بهزیستی

سال تاسیس مهد کودک سال تاسیس: 1382

مساحت مهد کودک مساحت: دو طبقه مجزا و دارای دو فضای بازی سرپوشیده و روباز

گروه سنی مهد کودک گروه سنی: 3 تا 7 سال

ساعت کاری مهد کودک ساعت کار: 07:00 صبح الی 17:00 غروب   (اگر این ساعت‌ها برایتان مناسب نیست، برای یافتن مهد کودکی دیگر اینجا کلیک کنید)

پذیرش ساعتیپذیرش ساعتی: ندارد (اگر پذیرش ساعتی برایتان مهم است اینجا کلیک کنید)

پذیرش شیرخوارپذیرش شیرخوار: ندارد (پذیرش شیرخوار برایتان مهم است؟ پس اینجا کلیک کنید)

تلفن مهد کودک تلفن : 88680284-88693937   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

استان/شهر مهد کودک استان/شهر: تهران / تهران / منطقه دو

آدرس مهد کودک آدرس مهد کودک : سعادت آباد -خیابان صرافهای جنوبی-نبش خیابان25-پلاک37.

آخرین به روزرسانیآخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

کانال تلگرام مهدیاب


اگر در اطلاعات این صفحه مشکلی را مشاهده کردید، لطفا از فرم زیر به ما اطلاع دهید و یا از بخش تماس با ما این موضوع را با ما در میان بگذارید.


تا کنون 4 نظر ثبت شده است (شما هم نظر خود را ثبت کنید)

  1. دختر من مدت یک سال هت که مهد توانا میره و من بسیار راضی هستم مدیریت بسیار قوی و دلسوز هستند و بر امور روزانه مهد اشراف کامل دارند .همچنین مدت حضور کودکان در مهد به بطالت و خواب و دیدن تلوزیون نمیگذرد بلکه تمام وقت بچه ها با برنامه های اموزشی مناسب با سن بچه ها وتفریحات و بازی های شاد و سالم

  1. من چندین سال پیش خودم می رفتم ولی خیلی حال می کردم خیلی خوش می گذشت موسیقیو زبان و علومو ریاضیو این چیزا هم داشت غذاهاشم خوش مزه بود.

  1. سلام.دختر من هم امسال تو مهد توانا دوره پیش دبستانی رو گذروند .واقعا عالی بود،از همه لحاظ،چه به لحاظ آموزشی و چه از نظر شاد بودن محیط مهد و چه از نظر مربیان و کادر آموزشی از همه نظر عالی بود.

  1. دختر من دوره پیش دبستانی را در سال 94-95 در این مهد کودک گذراند، از همه جهات رضایت بخش بود ، برنامه شاد موسیقی هر هفته ، کلاس های علوم و آزمایشات تجربی ، آموزش دروس عادی ، آموزش زبان ، برنامه های خارج از مهد ، همه این برنامه ها تا آخرین روز و در هر شرایطی به طور کامل برگزار گردید و آن چیزی که باید به دانش آموز منتقل میشد به طور کامل انجام شد، پرسنل دلسوز، علاقه مند و حرفه ای این مهد کودک به نظرم بزرگترین ویژگی آن می باشد.

افزودن نظر (نظر یا سوالی در مورد این مهد کودک دارید ؟ با پر کردن فرم زیر می‌توانید نظر خود را ارسال کنید)

می‌خواهم نظرم را ثبت کنم