مهد کودک و پیش دبستانی شادان شعبه ظفر

مهد کودک شادان شعبه ظفر در سال 1357 تاسیس شد و در حال حاضر در منطقه یک تهران واقع شده است و مدیریت آن بر عهده بهتاش می باشد. شماره تماس مهد کودک شادان شعبه ظفر 22221473 است. اگر به اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد این مهد کودک نیاز دارید می‌توانید مطالب پایین را مطالعه کنید.

مدیر مهد کودک نام مدیر: بهتاش

مجوز مهد کودک مجوز: بهزیستی

سال تاسیس مهد کودک سال تاسیس: 1357

گروه سنی مهد کودک گروه سنی:

ساعت کاری مهد کودک ساعت کار: 07:00 صبح الی 17:00 غروب   (اگر این ساعت‌ها برایتان مناسب نیست، برای یافتن مهد کودکی دیگر اینجا کلیک کنید)

پذیرش ساعتیپذیرش ساعتی: ندارد (اگر پذیرش ساعتی برایتان مهم است اینجا کلیک کنید)

پذیرش شیرخوارپذیرش شیرخوار: ندارد (پذیرش شیرخوار برایتان مهم است؟ پس اینجا کلیک کنید)

سایتسایت: www.shadanpreschool.com

تلفن مهد کودک تلفن : 22221473   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

استان/شهر مهد کودک استان/شهر: تهران / تهران / منطقه یک

آدرس مهد کودک آدرس مهد کودک : ظفر-شمس تبریزی -نبش خیابان چهاردهم - پلاک 19

آخرین به روزرسانیآخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

پیش دبستانی شادان از مراکز برجسته ای است که با برنامه های پیشرو و تلاشهای علمی و عملی خود اثرات غیرقابل انکاری در تعلیم و تربیت کودکان تحت پوشش برجای گذاشته است. با اعتقاد بر اینکه ساختارهای شخصیت کودک قبل از دوران دبستان شکل می گیرد و این ساختار بدون شک بر رفتار ، نگرش ها ، ارتباط او با خود و دیگران بر کیفیت تحصیل و زندگی بزرگسالی او تاثیر عمده ای خواهد داشت . همواره برای شناخت کودکان و نیازهای آنها برای پرورش انسان هایی خلاق ، سالم ، متعادل و هدفمند در تلاش بوده است

بهتاش

کانال تلگرام مهدیاب


اگر در اطلاعات این صفحه مشکلی را مشاهده کردید، لطفا از فرم زیر به ما اطلاع دهید و یا از بخش تماس با ما این موضوع را با ما در میان بگذارید.


تا کنون 4 نظر ثبت شده است (شما هم نظر خود را ثبت کنید)

  1. دوستان من اين نظر رو ثبت ميكنم به دليل اينكه خودم موقعيكه دنبال مهد ميگشتم خيلي دنبال نظرات مامانا بودم. كلا اينو بهتون بگم هيچ كس جز خودتون نميتونه راجع به مهد يا مدرسه مورد نظر ، نظر بده. چراكه هركس بر اساس روحيات فرزندش و انتظاراتش بايد تصميم بگيره. من موقعيكه ميخواستم پسرمو بذارم مهد شادان حتي يه مامان هم نظر منفي نداد راجع بهش. ضمن اينكه دوستان و آشنايان هم خيلي توصيه ميكردن. اما برداشت شخصي من بر اساس انتظاراتم كاملا نسبت به اين مهد متوسطه. همه چيزش متوسطه البته رو به بالا. اگه دنبال ديسيپلين و قانون هستيد مهد بدي نيست. مدير اين شعبه اصلا رفتارش دوستانه نيست (اگه دنبال مدير خوش مشرب هستيد كه خيلي هم به نظر من مهم نيست)اما پرسنلش نسبتا خوب هستند و دوستانه. كلا مهد مديريت محوريه تا والدين محور.مهد تميزيه. پسرم تو اين ٩ ماه اصلا مريض نشد.

  1. من از مهد شادان بسیار راضی هستم ؛ کادر مجرب و مهربونی داره که کاملا حرفه ای رفتار میکنند و رفتار صحیح و غلط رو به بچه اموزش میدن ؛ غذاشون رو پسر من دوست داره ؛ بچه ها تو مهد شاد و خوشحال هستند در کل رضایت من تامین شده

  1. یه کم از خود راضی هستند. ما رفتیم داخل برای ثبت نام. خانمی که اونجا نشسته بود با وجودی که ما چند دقیقه ای ایستاده بودیم حتی سرشو بلند نکرد بگه بفرمایید امرتون چیه واسه چی اومدین
    ما چند دقیقه ای ایستادیم و بعد چون بی محلی دیدیم برگشتیم و دیگه پشت سرمونم نگاه نکردیم. هر جایی معروف میشه و اسم در می کنه گند بالا میاره.

  1. به نظر مهدي با سيستم بسيار خشك و مستبدي هست هم با اوليا هم با كودكان

افزودن نظر (نظر یا سوالی در مورد این مهد کودک دارید ؟ با پر کردن فرم زیر می‌توانید نظر خود را ارسال کنید)

می‌خواهم نظرم را ثبت کنم