مهدکودک و پیش دبستانی آرزوهای فرشتگان

مهد کودک آرزوهای فرشتگان در سال تاسیس شد و در حال حاضر در منطقه دو تهران واقع شده است و مدیریت آن بر عهده میکا آزوما (وق لیسانس رشته علوم تربیتی از ژاپن) می باشد. شماره تماس مهد کودک آرزوهای فرشتگان 44256214 الی 44256216 است. اگر به اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد این مهد کودک نیاز دارید می‌توانید مطالب پایین را مطالعه کنید.

مدیر مهد کودک نام مدیر: میکا آزوما (وق لیسانس رشته علوم تربیتی از ژاپن)

مجوز مهد کودک مجوز: بهزیستی

گروه سنی مهد کودک گروه سنی: شیرخوار تا پیش دبستان

ساعت کاری مهد کودک ساعت کار: 07:00 صبح الی 17:00 غروب   (اگر این ساعت‌ها برایتان مناسب نیست، برای یافتن مهد کودکی دیگر اینجا کلیک کنید)

پذیرش ساعتیپذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوارپذیرش شیرخوار: دارد

سایتسایت: http://arezooyefereshtegan.com

تلفن مهد کودک تلفن : 44256214 الی 44256216   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

استان/شهر مهد کودک استان/شهر: تهران / تهران / منطقه دو

آدرس مهد کودک آدرس مهد کودک : ستارخان پشت برق آلستوم خیابان20 متری سازمان آب روبروی شهربازی شاهین

آخرین به روزرسانیآخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

جستجو مهد کودک خانه بازی

موقعیت مکانی روی نقشه

کانال تلگرام مهدیاب


اگر در اطلاعات این صفحه مشکلی را مشاهده کردید، لطفا از فرم زیر به ما اطلاع دهید و یا از بخش تماس با ما این موضوع را با ما در میان بگذارید.


تا کنون 3 نظر ثبت شده است (شما هم نظر خود را ثبت کنید)

  1. منم پسرم رو از شیرخوارگی اینجا میذارم. مشکل نور اصلا نداره. اخیرا هم به جای جدیدنقل مکان کرده اند که به نظرم این هم خوب میاد.

  1. من یکی از اولیایی هستم که از شیرخوارگی بچه ام را در این مهد گذاشتم و واقعا راضی هستم چون مربیان دلسوز و مهربان هستند و برای بچه ها وقت می گذارند و مدیریت هم بسیار پیگیری می کنند و مسئولیت پذیر هستند.

  1. من نتونستم بچمو بذارم تو این مهد. نوع گرفتن بچه جدیدشو وحشتناکه. بچه رو میزنن زیر بغل میبرن بالا. بچه کلی دچار وحشت و اضطراب میشه. مربی ها و مدیرشون هم به دلم ننشستند. خیلی بیتجربه و جوان بودن. کلاس بسیار کوچک و کم نور و پرجمعیت بود.

افزودن نظر (نظر یا سوالی در مورد این مهد کودک دارید ؟ با پر کردن فرم زیر می‌توانید نظر خود را ارسال کنید)

می‌خواهم نظرم را ثبت کنم