خانه کودک موج و قطره

خانه کودک موج و قطره در سال 1395 تاسیس شد و در حال حاضر در منطقه دو تهران واقع شده است و مدیریت آن بر عهده زهرا خدام حسینی می باشد. شماره تماس خانه کودک موج و قطره 02166535003 است. اگر به اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد این خانه کودک نیاز دارید می‌توانید مطالب پایین را مطالعه کنید.

مدیر خانه کودک نام مدیر: زهرا خدام حسینی

مجوز خانه کودک مجوز: شهرداری

سال تاسیس خانه کودک سال تاسیس: 1395

مساحت خانه کودک مساحت: 260 مترمربع در دو طبقه و دارای 7 اتاق

کارکنان خانه کودک کارکنان: 14 نفر با مدرک کارشناسی ارشد و دکتری

گروه سنی خانه کودک گروه سنی: 3 تا 6 سال

ساعت کاری خانه کودک ساعت کار: 08:00 صبح الی 17:00 غروب  گروه سنی 3 تا 4 و 4 تا 5 از ساعت 10 تا 16، و 5 تا 6 از 9 تا 16  (اگر این ساعت‌ها برایتان مناسب نیست، برای یافتن مهد کودکی دیگر اینجا کلیک کنید)

پذیرش ساعتیپذیرش ساعتی: ندارد (اگر پذیرش ساعتی برایتان مهم است اینجا کلیک کنید)

پذیرش شیرخوارپذیرش شیرخوار: ندارد (پذیرش شیرخوار برایتان مهم است؟ پس اینجا کلیک کنید)

تلفن خانه کودک تلفن : 02166535003   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

استان/شهر خانه کودک استان/شهر: تهران / تهران / منطقه دو

آدرس خانه کودک آدرس خانه کودک : خیابان ستارخان حبیب الله شمال خ سروش یکم خ همایونشهر جنوبی کوچه چمنزار خ چمن بن بست یکم پلاک 4

آخرین به روزرسانیآخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

موج و قطره پیشرو در امر تعلیم و تربیت

زهرا خدام حسینی

کانال تلگرام مهدیاب


اگر در اطلاعات این صفحه مشکلی را مشاهده کردید، لطفا از فرم زیر به ما اطلاع دهید و یا از بخش تماس با ما این موضوع را با ما در میان بگذارید.


تا کنون 3 نظر ثبت شده است (شما هم نظر خود را ثبت کنید)

  1. سلام، روزتون به خير
    من قبل از اينكه فرزندم را به مهد موج و قطره ببرم تحقيقات لازم را انجام دادم همينطور كه ميدونيد ٣ سال دوم زندگي كودكان ما بسيار اهميت دارد و زمينه ساز رشد سالم در بزرگساليست به اين دليل برايم مهم بود كه دخترم را به كدام مهد بسپارم با مجموعه تماس گرفتم به خوبي پذيرا ما بودند و برايمان روز بازديد تعيين كردند و ما خانوادگي رفتيم مهد ☺️☺️?‍?‍? متخصص كودك مجموعه براي ورودي هاي جديد كارگاه جدايي امن گذاشتند و فرزند من با امنيت كامل و آرامش پروسه جدايي را طي كرد
    من مادر خوشبختي هستم كه با آرامش خاطر فرزندم را براي ٧ ساعت با خاله هاي مهربان و متخصص به اين مجموعه ميسپارم

  1. خيلي مهد متفاوت و به نظر من فوق العاده اي هست من برام آموزش مهارت هاي اجتماعي مثل تعامل با ديگران همدلي بيان احساسات و تقويت اعتماد و ... به نفس پسرم مهم بود كه عالي بود از اين جهات و اينكه اصلاً تربيت ديني مستقيم نداشتن با اينكه اغلب مربي ها ظاهر خارج مهد شون مذهبي هست اينكه به پسرم توجه مي كنن و بهش اهميت ميدن در هر كلاس نهايت شش بچه هست و براي بچه ها برنامه هاي جالب متفاوت دارن با وجود اصرار دوستم براي پذيرش بچه ٢/٥ ساله اش به خاطر آسيب نخوردن و مساله جدايي ايمن قبول نكردن پذيرش كنن پسرم از وقتي رفته هم احساساتشو خيلي خوب بيان مي كنه هم ميتونه ارتباط خوبي با بچه ها و بزرگترها برقرار كنه در كل من خيلي راضي هستم

  1. اصلا مهد خوبي نيست. عقايد خوبي ندارن. دنبال پول هستن تا سرويس دهي مناسب. بچه ها رو بي ادب بار ميارن. ادعاشون زياده اما دارن روي بچه ها فقط امتحان ميكنن درواقع بجچه هاي ما موش ازمايشگاهي اونا هستن.

افزودن نظر (نظر یا سوالی در مورد این مهد کودک دارید ؟ با پر کردن فرم زیر می‌توانید نظر خود را ارسال کنید)

می‌خواهم نظرم را ثبت کنم