شیرخوار گاه ومهد وپیش دبستانی مهر هستی

مهد کودک مهر هستی در سال 1383 تاسیس شد و در حال حاضر در منطقه یازده تهران واقع شده است و مدیریت آن بر عهده مژگان لطفی می باشد. شماره تماس مهد کودک مهر هستی 66409232 است. اگر به اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد این مهد کودک نیاز دارید می‌توانید مطالب پایین را مطالعه کنید.

مدیر مهد کودک نام مدیر: مژگان لطفی

سال تاسیس مهد کودک سال تاسیس: 1383

مساحت مهد کودک مساحت: ۷اتاق

کارکنان مهد کودک کارکنان: ۱۲مربی

گروه سنی مهد کودک گروه سنی: ۶ماه تا ۷ سال

ساعت کاری مهد کودک ساعت کار: 07:00 صبح الی 17:00 غروب  ساعتی وروزانه  (اگر این ساعت‌ها برایتان مناسب نیست، برای یافتن مهد کودکی دیگر اینجا کلیک کنید)

پذیرش ساعتیپذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوارپذیرش شیرخوار: دارد

شهریه مهد کودک شهریه/هزینه: تعرفه بهزیستی

تلفن مهد کودک تلفن : 66409232   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

استان/شهر مهد کودک استان/شهر: تهران / تهران / منطقه یازده

آدرس مهد کودک آدرس مهد کودک : خ کارگر بین آذربایجان و جمهوری کوچه حقیقت بیان پلاک ۲۹

آخرین به روزرسانیآخرین به روزرسانی اطلاعات: یکشبه، ۷ آذر ۹۵

کانال تلگرام مهدیاب


اگر در اطلاعات این صفحه مشکلی را مشاهده کردید، لطفا از فرم زیر به ما اطلاع دهید و یا از بخش تماس با ما این موضوع را با ما در میان بگذارید.


تا کنون 2 نظر ثبت شده است (شما هم نظر خود را ثبت کنید)

  1. سلام من پدر هلیا هستم .هلیا نزدیک به 6ماه است که به مهد مهرهستی میره .من ازخانومم جداشدم ولی مربیان مهد کودک آنچنان دلسوزانه به دخترمن محبت می کنن که ازآشفتگیهای قبل هلیا خبری نیست .من واقعا راضی هستم امیدوارم که همیشه موفق باشید.

  1. من مادر طاها هستم .به دلیل حساسیت زیاد به هرمهدی نمی توانستم اعتماد کنم خیلی زمان برد تا اینکه مهد مهرهستی را دیدم وخیلی خیلی خوشم آمد .الان یکسا ل است که پسرم درمهد مهر هستی نگهداری می شود ومن خیلی راضی هستم بنظرمن بهترین مهد منطقه مهد مهر هستی است .ممنون از مدیریت کاردان وپرسنل دلسوز

افزودن نظر (نظر یا سوالی در مورد این مهد کودک دارید ؟ با پر کردن فرم زیر می‌توانید نظر خود را ارسال کنید)

می‌خواهم نظرم را ثبت کنم