پیش دبستانی ترنم باران

پیش دبستانی ترنم باران در سال 1395 تاسیس شد و در حال حاضر در اليگودرز واقع شده است و مدیریت آن بر عهده خدیجه کریمی می باشد. شماره تماس پیش دبستانی ترنم باران 43339585 است. اگر به اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد این پیش دبستانی نیاز دارید می‌توانید مطالب پایین را مطالعه کنید.

مدیر پیش دبستانی نام مدیر: خدیجه کریمی

سال تاسیس پیش دبستانی سال تاسیس: 1395

گروه سنی پیش دبستانی گروه سنی: 6ساله

ساعت کاری پیش دبستانی ساعت کار: 08:00 صبح الی 12:00 ظهر   (اگر این ساعت‌ها برایتان مناسب نیست، برای یافتن مهد کودکی دیگر اینجا کلیک کنید)

پذیرش ساعتیپذیرش ساعتی: ندارد (اگر پذیرش ساعتی برایتان مهم است اینجا کلیک کنید)

پذیرش شیرخوارپذیرش شیرخوار: ندارد (پذیرش شیرخوار برایتان مهم است؟ پس اینجا کلیک کنید)

شهریه پیش دبستانی شهریه/هزینه: 5000000 ریال برای 8 ماه

تلفن پیش دبستانی تلفن : 43339585   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

استان/شهر پیش دبستانی استان/شهر: لرستان / اليگودرز

آدرس پیش دبستانی آدرس پیش دبستانی : الیگودرز-خیابان رسالت - کوچه اردشیر سرلک -نبش کوچه حسین حیدری

آخرین به روزرسانیآخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۱۴ فروردین ۹۶

کانال تلگرام مهدیاب


اگر در اطلاعات این صفحه مشکلی را مشاهده کردید، لطفا از فرم زیر به ما اطلاع دهید و یا از بخش تماس با ما این موضوع را با ما در میان بگذارید.


تا کنون 2 نظر ثبت شده است (شما هم نظر خود را ثبت کنید)

  1. سلام وقتتون بخیر. سال نوتون مبارک. ببخشید من مدرک کارشناسی روانشناسی دارم. خواستم بدونم برای استخدامی مربی مهد پذیرش دارین؟

  1. واضح است که فضای این محیط آموزشی از اهمیت بالایی برخوردار است یک مهدکودک، باید فضای مناسبی برای بازی، حرکت و فعالیت های گوناگون داشته باشد.مربیان مهدکودک ها مهم ترین نقش و مسئولیت را در قبال تامین امنیت کودکان و نیز پرورش شناختی، عاطفی و اجتماعی آنان دارند. متاسفانه هیچ دستورالعملی برای استخدام مربیان و کادر آموزشی مجرب و مناسب در قانون وجود ندارد و به خدمت گرفتن کادر آموزشی، سلیقه ای و مبتنی بر معیارها و امکانات مالی و آموزشی هر مهدکودکی است.

افزودن نظر (نظر یا سوالی در مورد این مهد کودک دارید ؟ با پر کردن فرم زیر می‌توانید نظر خود را ارسال کنید)

می‌خواهم نظرم را ثبت کنم