لوازم بازی کودکان در منزل

مهدکودک و پیش دبستانی نونهالان

مهد کودک نونهالان در سال 1368 تاسیس شد و در حال حاضر در اصفهان واقع شده است و مدیریت آن بر عهده شوکت زرگران می باشد. شماره تماس مهد کودک نونهالان 03136273717-09131696982 است. اگر به اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد این مهد کودک نیاز دارید می‌توانید مطالب پایین را مطالعه کنید.

مدیر مهد کودک نام مدیر: شوکت زرگران

مجوز مهد کودک مجوز: بهزیستی

سال تاسیس مهد کودک سال تاسیس: 1368

مساحت مهد کودک مساحت: 2طبقه،6 کلاس و اتاق بازی

کارکنان مهد کودک کارکنان: 14 نفر

گروه سنی مهد کودک گروه سنی: ۲ تا ۶ سال

ساعت کاری مهد کودک ساعت کار: 07:00 صبح الی 15:00 بعدازظهر   (اگر این ساعت‌ها برایتان مناسب نیست، برای یافتن مهد کودکی دیگر اینجا کلیک کنید)

پذیرش ساعتیپذیرش ساعتی: ندارد (اگر پذیرش ساعتی برایتان مهم است اینجا کلیک کنید)

پذیرش شیرخوارپذیرش شیرخوار: ندارد (پذیرش شیرخوار برایتان مهم است؟ پس اینجا کلیک کنید)

شهریه مهد کودک شهریه/هزینه: تعرفه بهزیستی

سایتسایت: www.nonahalan-mahd.ir

تلفن مهد کودک تلفن : 03136273717-09131696982   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

استان/شهر مهد کودک استان/شهر: اصفهان / اصفهان

آدرس مهد کودک آدرس مهد کودک : اصفهان،خیابان نظر میانی،جنب پاساژ پارلمان

آخرین به روزرسانیآخرین به روزرسانی اطلاعات: چهارشنبه، ۲۰ بهمن ۰۰

مهد و پيش دبستاني نونهالان با سابقه درخشان سي ساله در امر آموزش كودكان با استفاده از متد هاي نوين آموزشي در دنيا، با اولويت قرار دادن مباني علمي آموزش در اين سنين و با استفاده از همكاران علمي با درجات بالا سعي در ايجاد محيطي شاد و دلپذير و هماهنگ با اصول حاكم بر آموزش در دوران كودكي فراهم كند.
اصل مهم و حياتي كه در دوره پيش از دبستان مد نظر ماست اولويت سلامت روان كودكان و تقويت مهارتهاي هوش هيجاني در كودكان است. بحث تقويت هوش هيجاني كودكان بحثي جديد و نو پا در كشور است كه در دوره دكتري خانم دكتر سلطاني ، مسئول آموزش كودكان در مهد نونهالان براي اولين بار در كشور اجرا مي شود.

هوش هيجاني شامل مهارتهايي از جمله: خود آگاهي، خود ابرازي، عزت نفس، خود شكوفايي، استقلال، همدلي، مسوليت پذيري، روابط بين فردي ، واقع گرايي، انعطاف پذيري، حل مساله، تحمل فشار رواني ، كنترل تكانه، خوش بيني و شادماني است.

طبق تحقيقاتي كه صورت گرفته آنچه كه موفقيت فرد را در زندگي آينده تضمين مي كند، هوش شناختي، يا IQ نيست بلكه موفقيت در آينده با هوش هيجاني يا EQ تا هشتاد درصد قابل دستيابي خواهد بود.

با آرزوي موفقيت فرزندان ما در زندگي

شوکت زرگران

کانال تلگرام مهدیاب


اگر در اطلاعات این صفحه مشکلی را مشاهده کردید، لطفا از فرم زیر به ما اطلاع دهید و یا از بخش تماس با ما این موضوع را با ما در میان بگذارید.


اولین نفری باشید که نظر و یا تجربه خود را در مورد این مهد کودک با دیگران اشتراک می‌گذارد

افزودن نظر (نظر یا سوالی در مورد این مهد کودک دارید ؟ با پر کردن فرم زیر می‌توانید نظر خود را ارسال کنید)

می‌خواهم نظرم را ثبت کنم