مهدکودک و پیش دبستانی بهسا

مهد کودک پنج ستاره بهسا در سال ۱۳۸۹ تاسیس شد و در حال حاضر در منطقه شانزده تهران واقع شده است و مدیریت آن بر عهده مریم آذرپیکان می باشد. شماره تماس مهد کودک بهسا 55355431 - 55059204 است. اگر به اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد این مهد کودک نیاز دارید می‌توانید مطالب پایین را مطالعه کنید.

مدیر مهد کودک نام مدیر: مریم آذرپیکان

مجوز مهد کودک مجوز: بهزیستی (پنج ستاره مهد کودک پنج ستارهمهد کودک دو ستارهمهد کودک دو ستارهمهد کودک دو ستارهمهد کودک دو ستاره)

سال تاسیس مهد کودک سال تاسیس: ۱۳۸۹

مساحت مهد کودک مساحت: 1000 متر

گروه سنی مهد کودک گروه سنی: ۶ ماه تا ۶ سال

ساعت کاری مهد کودک ساعت کار: 06:30 صبح الی 18:00 غروب   (اگر این ساعت‌ها برایتان مناسب نیست، برای یافتن مهد کودکی دیگر اینجا کلیک کنید)

پذیرش ساعتیپذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوارپذیرش شیرخوار: دارد

سایتسایت: instagram.com/mahdebehsa

تلفن مهد کودک تلفن : 55355431 - 55059204   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

استان/شهر مهد کودک استان/شهر: تهران / تهران / منطقه شانزده

آدرس مهد کودک آدرس مهد کودک : نازی آباد،خیابان مدائن(بابایی) ،تقاطع خیابان رجایی،پلاک ۳۷۶، مهد کودک بهسا

آخرین به روزرسانیآخرین به روزرسانی اطلاعات: چهارشنبه، ۲۰ بهمن ۰۰

مهد کودک کودک بهسا به عنوان تنها مهدکودک 5 ستاره منطقه افتخار این را دارد که بیش از 10 سال به عنوان خوش نام ترین مهد کودک منطقه در خدمت کودکان عزیز و والدین محترم باشد.

مریم آذرپیکان

کانال تلگرام مهدیاب


اگر در اطلاعات این صفحه مشکلی را مشاهده کردید، لطفا از فرم زیر به ما اطلاع دهید و یا از بخش تماس با ما این موضوع را با ما در میان بگذارید.


تا کنون 1 نظر ثبت شده است (شما هم نظر خود را ثبت کنید)

  1. مهد بسیار عالی هست. واقعا مسئولیت پذیری و مهربانی همه مربیان و مدیریت خیلی خوب و فوق العاده است. خداروشکر میکنم که دخترمو از روز اول تو این مهد ثبت نام کردم.

افزودن نظر (نظر یا سوالی در مورد این مهد کودک دارید ؟ با پر کردن فرم زیر می‌توانید نظر خود را ارسال کنید)

می‌خواهم نظرم را ثبت کنم