فروش ویژه تجهیزات خانه بازی

مهدکودک و پیش دبستانی دوزبانه ماهبد

مهد کودک چهار ستاره ماهبد در سال 1380 تاسیس شد و در حال حاضر در منطقه شش تهران واقع شده است و مدیریت آن بر عهده حمیلا بخشی می باشد. شماره تماس مهد کودک ماهبد 02188918616-02188920137 است. اگر به اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد این مهد کودک نیاز دارید می‌توانید مطالب پایین را مطالعه کنید.

مدیر مهد کودک نام مدیر: حمیلا بخشی

مجوز مهد کودک مجوز: سازمان بهزیستی کشور (چهار ستاره مهد کودک چهار ستارهمهد کودک دو ستارهمهد کودک دو ستارهمهد کودک دو ستاره)

سال تاسیس مهد کودک سال تاسیس: 1380

مساحت مهد کودک مساحت: 450 متر دارای 3 طبقه

کارکنان مهد کودک کارکنان: کلیه مربیان و کمک مربیان دارای مدارک مرتبط و دوره های مربیگری و بهداشت می باشند

گروه سنی مهد کودک گروه سنی: شیرخوار تا پیش دبستان

ساعت کاری مهد کودک ساعت کار: 06:30 صبح الی 19:00 شب   (اگر این ساعت‌ها برایتان مناسب نیست، برای یافتن مهد کودکی دیگر اینجا کلیک کنید)

پذیرش ساعتیپذیرش ساعتی: ندارد (اگر پذیرش ساعتی برایتان مهم است اینجا کلیک کنید)

پذیرش شیرخوارپذیرش شیرخوار: دارد

تلفن مهد کودک تلفن : 02188918616-02188920137   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس مهد کودک فکس: 021-88920137

استان/شهر مهد کودک استان/شهر: تهران / تهران / منطقه شش

آدرس مهد کودک آدرس مهد کودک : خیابان کریمخان زند، خیابان استاد نجات اللهی شمالی، کوچه ژاله پلاک 4

آخرین به روزرسانیآخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۱۱ دی ۹۶

سیاست کاری آموزش غیر مستقیم
شعار ما پرورش کودک شاد

حمیلا بخشی
جستجو مهد کودک خانه بازی

موقعیت مکانی روی نقشه

کانال تلگرام مهدیاب


اگر در اطلاعات این صفحه مشکلی را مشاهده کردید، لطفا از فرم زیر به ما اطلاع دهید و یا از بخش تماس با ما این موضوع را با ما در میان بگذارید.


تا کنون 3 نظر ثبت شده است (شما هم نظر خود را ثبت کنید)

 1. من تعب می کنم که این ستاره ها به چه صورت داده می شه، ۴ ستاره برای چه چیزی؟ از هیچ نظر مهد خوبی نیست، :
  امنیت نداره، چون نظارت خیلی ضعیفه، ممکنه اتفاق هایی برای کودک بیفته که بعدا متوجه بشید.
  اصلا توضیحی در مورد فعالیت روزانه بچه داده نمی شه، و اگر هم سوال بپرسید با بی تفاوتی کامل جواب می دن، انگار که مزاحم اوقاتشان شدید.
  شلوغه، در نتیجه بچه زود مریض می شه،
  مدیریت نظارت به کار، اخلاق و رفتار های مربی ها نداره.، چه با بچه ها و چه با اولیا.
  با بچه ها با لحن توهین آمیز صحبت می شه، و حتی فحش هم از دهن مربی شنیده شده.
  در کل به هیچ وجه کودک عزیزتان را اونجا نذارید. مهد کودک وظیف داره به مربی آموزش بده، در مورد رفتار با کودک، نگهداری و مراقبت از جسم لطیف و آسیب پذیر کودک. اینجا بیشتر آموزش بر اساس خوابوندن کودک به مدت چند ساعت و رسیدگی به کار های شخصیه. من فقط می تونم بگم متاسفم.

 1. مهد ماهبد ظاهر نسبتا خوبی داره ولی متاسفانه مدیریت مهد اصلا در مهد حضور ندارند و مشغول تبلیغات و کارگاههای مثلا روانشناسیشون هستند . مدیر داخلی هم کلا نظارتی روی مهد و کلاسها و مربیان ندارند. نه به تغذیه و خورد و خوراک بچه ها اهمیت میدند و نه با مسائل روانشناسی و برخورد با کودک کوچکترین آشنایی دارند و کودکان رو راحت تهدید میکنند و اصلا توجه ندارند که این مسئله چه آسیبی میتونه به بچه بزنه .من مدتی که برای شیردهی کودکم اونجا بودم خیلی مسائل رو برای بچه های بزرگتر میدیدم که قلبمو به درد آورد.مدارک پرسنل بر خلاف چیزی که در سایت نوشته اصلا مرتبط نیست و در حد نهایت فوق دیپلم هستند . مربیان هیچ کدام ارتباط احساسی با بچه ها برقرار نمیکنند اصلا نمیبینید که بچه ای با عشق سمت مربی بره یا بخاطر مربی جذب بشه و در خصوص جذب کودک هیچ زحمتی به خودشون نمیدند. اصلا با بچه ها بازی شادی و موسیقی کار نمیشه و پسر من نوپا هست و متاسفانه مربی نوپا خیلی خانم بی محبت و خشنی هست و اصلا حوصله بچه نداره و بعضا بچه ها در حال گریه کردن هستند و ایشون با موبایل دارند صحبت میکنند . اگر سرزده برید به مهد میبینید مربیا با هم در مورد مسائل مختلف به صحبت نشستند و در حال انجام کارهای متفرقه شخصی خودشونند. یا حتی به کارهای پیرایشی مشغولند . خلاصه که من کوچولومو از اونجا بردم و خدا به داد مادرها برسه و کمی وجدان نصیب مدیریت مهدها بکنه.

 1. دو دلیل داشت که ماهبد رو برای دخترم انتخاب کردم اول فضای ظاهریش و دوم دو زبانه بودن
  از روز اول گفتن استاد. نیتیو درس میده که فقط یه عمو شجاعی بود که به گفته ی قدیمی ها از زمان تاسیس این مجموعه با همین روش تدریس می کردن
  که اصلا اون چیزی نبود که باید باشه

افزودن نظر (نظر یا سوالی در مورد این مهد کودک دارید ؟ با پر کردن فرم زیر می‌توانید نظر خود را ارسال کنید)

می‌خواهم نظرم را ثبت کنم