فروش ویژه تجهیزات خانه بازی

مهدکودک و پیش دبستانی شادیانه

مهد کودک شادیانه در سال 1397 تاسیس شد و در حال حاضر در منطقه هشت تهران واقع شده است و مدیریت آن بر عهده آرزو شفیعی می باشد. شماره تماس مهد کودک شادیانه 77822300 , 77034883 است. اگر به اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد این مهد کودک نیاز دارید می‌توانید مطالب پایین را مطالعه کنید.

مدیر مهد کودک نام مدیر: آرزو شفیعی

سال تاسیس مهد کودک سال تاسیس: 1397

گروه سنی مهد کودک گروه سنی: 2 تا 6 سال

ساعت کاری مهد کودک ساعت کار: 06:30 صبح الی 17:00 غروب   (اگر این ساعت‌ها برایتان مناسب نیست، برای یافتن مهد کودکی دیگر اینجا کلیک کنید)

پذیرش ساعتیپذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوارپذیرش شیرخوار: ندارد (پذیرش شیرخوار برایتان مهم است؟ پس اینجا کلیک کنید)

تلفن مهد کودک تلفن : 77822300 , 77034883   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

استان/شهر مهد کودک استان/شهر: تهران / تهران / منطقه هشت

آدرس مهد کودک آدرس مهد کودک : تهران، نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، پایین تر از پارک فدک، پلاک ۲۴۳

آخرین به روزرسانیآخرین به روزرسانی اطلاعات: سه شنبه، ۱ آبان ۹۷

جستجو مهد کودک خانه بازی

کانال تلگرام مهدیاب


اگر در اطلاعات این صفحه مشکلی را مشاهده کردید، لطفا از فرم زیر به ما اطلاع دهید و یا از بخش تماس با ما این موضوع را با ما در میان بگذارید.


تا کنون 2 نظر ثبت شده است (شما هم نظر خود را ثبت کنید)

  1. من از آبانماه دخترم گذاشتم. مهد خوب و تمیزی است و این اولین مهد دخترم است. بین 4 تا مهد این مهد را خوشش آمد. از ساعت 8 تا 8.30 ورزش و 8.30 تا 9.00 صبحانه دارند. من راضی هستم. انتخاب مهد، بستگی به انتظار هر فرد از مهد دارد. من به شخصه دنبال مهدی بودم که دخترم در آنجا شاد و خوشحال باشد و کمبود مرا برای چند ساعت احساس نکند. و آموزش در الویت دوم قرار داشت.

  1. اولا ساعت کاریش تا ۳.۵ بیشتر نیست مگر موارد حاص دوما صبح تا ۹ هیچ کار خاصی واسه بچه ها نمیکنن فقط منتظرن طفلی ها بقیه بیان تا صبحانه بخورن

افزودن نظر (نظر یا سوالی در مورد این مهد کودک دارید ؟ با پر کردن فرم زیر می‌توانید نظر خود را ارسال کنید)

می‌خواهم نظرم را ثبت کنم