مهدکودک و آمادگی و پیش دبستانی سه ستاره و دو زبانه گلستانه

مهد کودک گلستانه در سال تاسیس شد و در حال حاضر در منطقه سه تهران واقع شده است شماره تماس مهد کودک گلستانه 88555129 است. اگر به اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد این مهد کودک نیاز دارید می‌توانید مطالب پایین را مطالعه کنید.

گروه سنی مهد کودک گروه سنی: 2 تا 6 سال

ساعت کاری مهد کودک ساعت کار: 07:30 صبح الی 15:30 بعدازظهر   (اگر این ساعت‌ها برایتان مناسب نیست، برای یافتن مهد کودکی دیگر اینجا کلیک کنید)

پذیرش ساعتیپذیرش ساعتی: ندارد (اگر پذیرش ساعتی برایتان مهم است اینجا کلیک کنید)

پذیرش شیرخوارپذیرش شیرخوار: ندارد (پذیرش شیرخوار برایتان مهم است؟ پس اینجا کلیک کنید)

سایتسایت: http://www.mahdegolestaneh.com

تلفن مهد کودک تلفن : 88555129   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس مهد کودک فکس: 88711439

استان/شهر مهد کودک استان/شهر: تهران / تهران / منطقه سه

آدرس مهد کودک آدرس مهد کودک : یوسف آباد - خیابان 23 پلاک 29

آخرین به روزرسانیآخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵که والدین شاغل دارند.

این دوره جزئی از ساختار رسمی آموزش و پرورش و

پراهمیت ترین دوران در تکوین

مدیریت مجموعه

کانال تلگرام مهدیاب


اگر در اطلاعات این صفحه مشکلی را مشاهده کردید، لطفا از فرم زیر به ما اطلاع دهید و یا از بخش تماس با ما این موضوع را با ما در میان بگذارید.


تا کنون 3 نظر ثبت شده است (شما هم نظر خود را ثبت کنید)

  1. من خودم الان کلاس هفتم هستم و مهد کودک گلستانه رفتم به نظرم خیلی خوبه البته بعضی اوقات می رفتم سر میزدم احساس می کردم مهد کودک داره افت می کنه در واقع از ۹۲ به بعد که من در اومدم افت کرد

  1. من برای مدتی در خارج از کشور زندگی می کردم و برای پیدا کردن مهد کودک خیلی وسواس به خرج دادم .. بنا به نظر یکی از دوستانم بچم رو در مهد گلستانه ثبت نام کردم و از این بابت خیلی خوشحالم چون حس می کنم بر خلاف سایر مهد کودک ها که به ظاهر توجه می کنند کیفیت کار این مهد کودک بالاست.

  1. دختر من از دو سالگی این مهد میره. اوایل خیلی خوب بود . مدیریتش واقعا عالی بود. اما امسال می خوام مهد دخترم رو که 5 سالشه عوض کنم. کیفیت آموزش ها آمده پایین . مدیرش دیگه اون دقت نظر اوایل رو نداره.شاید به خاطر اینکه سنش بالاست . بچه ها بعد از ظهرها همش پای تلویزیونند. کلاس های زبان نقاشی شطرنج موسیقی رقص داره ولی توی برنامه مهد نیست و باید جدا ثبت نام بشوند. بنابراین بچه 5 ساله همون پلی کپی هایی رو انجام می دهد که تو 2 ، 3 سالگی انجام می داد.

افزودن نظر (نظر یا سوالی در مورد این مهد کودک دارید ؟ با پر کردن فرم زیر می‌توانید نظر خود را ارسال کنید)

می‌خواهم نظرم را ثبت کنم