مهد کودک و پیش دبستانی مهر و لبخند

مهد کودک مهر و لبخند در سال ۱۳۹۳ تاسیس شد و در حال حاضر در منطقه سه تهران واقع شده است و مدیریت آن بر عهده حمیده عباس زاده می باشد. شماره تماس مهد کودک مهر و لبخند ۲۲۲۶۶۹۱۲-۲۲۲۶۳۳۷۶ است. اگر به اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد این مهد کودک نیاز دارید می‌توانید مطالب پایین را مطالعه کنید.

گالری تصاویر

  • مهد کودک و پیش دبستانی مهر و لبخند
  • مهد کودک و پیش دبستانی مهر و لبخند
  • مهد کودک و پیش دبستانی مهر و لبخند

مدیر مهد کودک نام مدیر: حمیده عباس زاده

مجوز مهد کودک مجوز: بهزیستی

سال تاسیس مهد کودک سال تاسیس: ۱۳۹۳

مساحت مهد کودک مساحت: ۳ طبقه

کارکنان مهد کودک کارکنان: ۶

گروه سنی مهد کودک گروه سنی: ۶ ماه تا ۶ سال

ساعت کاری مهد کودک ساعت کار: 07:30 صبح الی 19:30 شب   (اگر این ساعت‌ها برایتان مناسب نیست، برای یافتن مهد کودکی دیگر اینجا کلیک کنید)

پذیرش ساعتیپذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوارپذیرش شیرخوار: دارد

شهریه مهد کودک شهریه/هزینه: طبق تعرفه بهزیستی

تلفن مهد کودک تلفن : ۲۲۲۶۶۹۱۲-۲۲۲۶۳۳۷۶   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس مهد کودک فکس: ۲۲۲۶۳۳۷۶

استان/شهر مهد کودک استان/شهر: تهران / تهران / منطقه سه

آدرس مهد کودک آدرس مهد کودک : مسیر۱: خ شریعتی ، بالاتر از مترو قلهک ، خ یزدانیان ، خ سیما جنوبی ، کوچه تقوی ، پ ۱۱ مسیر۲: خ ظفر ، صبر ، مطهری ، مهشید ، کوچه تقوی ، پ ۱۱

آخرین به روزرسانیآخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

ما برای جامعه فردا فرزندانی آزاد اندیش ، اجتماعی ، کارآمد ، با قدرت تفکری خلاق و رفتاری دوستانه و مسئول در قبال خود و دیگران پرورش خواهیم داد.

حمیده عباس زاده

کانال تلگرام مهدیاب


اگر در اطلاعات این صفحه مشکلی را مشاهده کردید، لطفا از فرم زیر به ما اطلاع دهید و یا از بخش تماس با ما این موضوع را با ما در میان بگذارید.


  1. با سلام . الان تغریبا دو ماهه دخترم به این مهد کودک میره . اول ساعتی بود بعد ثبت نامش کردم . کاملا راصی هستم . دختر من 11 ماهشه و با رضایت کامل میره . مدیره مهد سرکار خانم عباس زاده بسیار خانم محترم و مهربانی هستند . مربی دخترم خانم خوب و بسیار دلسوزی است . با تشکر از کادر مربیان و مدیریت مهد .

افزودن نظر (نظر یا سوالی در مورد این مهد کودک دارید ؟ با پر کردن فرم زیر می‌توانید نظر خود را ارسال کنید)

می‌خواهم نظرم را ثبت کنم