لوازم بازی کودکان در منزل

مهدکودک و خانه بازی رضویه

مهد کودک رضویه در سال تاسیس شد و در حال حاضر در منطقه یک تهران واقع شده است و مدیریت آن بر عهده زهرا پورمیرزا می باشد. شماره تماس مهد کودک رضویه 22235693 است. اگر به اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد این مهد کودک نیاز دارید می‌توانید مطالب پایین را مطالعه کنید.

مدیر مهد کودک نام مدیر: زهرا پورمیرزا

مجوز مهد کودک مجوز: آموزش و پرورش

مساحت مهد کودک مساحت: سه طبقه

گروه سنی مهد کودک گروه سنی: 2 تا 6 سال

ساعت کاری مهد کودک ساعت کار: 08:00 صبح الی 17:00 غروب   (اگر این ساعت‌ها برایتان مناسب نیست، برای یافتن مهد کودکی دیگر اینجا کلیک کنید)

پذیرش ساعتیپذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوارپذیرش شیرخوار: ندارد (پذیرش شیرخوار برایتان مهم است؟ پس اینجا کلیک کنید)

سایتسایت: www.mrazavieh.ir

تلفن مهد کودک تلفن : 22235693   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس مهد کودک فکس: 22208450

استان/شهر مهد کودک استان/شهر: تهران / تهران / منطقه یک

آدرس مهد کودک آدرس مهد کودک : بلوار قیطریه نرسیده به اندرزگو نبش کوچه کیارنگ پلاک 2

آخرین به روزرسانیآخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

مهد رضویه مکانی برای آرامش خیال مادران

زهرا پورمیرزا

کانال تلگرام مهدیاب


اگر در اطلاعات این صفحه مشکلی را مشاهده کردید، لطفا از فرم زیر به ما اطلاع دهید و یا از بخش تماس با ما این موضوع را با ما در میان بگذارید.


تا کنون 1 نظر ثبت شده است (شما هم نظر خود را ثبت کنید)

  1. بچه های من دو سال مهد رضویه میرفتن و واقعا راضی بودم. خصوصا اینکه قبل از اینجا چند تا مهد دیگه هم برده بودم که حتی تا دو سه هفته هم رفتن ولی هم خودم راضی نبودم و هم بچه ها با اشتیاق نمی رفتن.
    *اولین ویژگی مثبت مهدرضویه در جذب بچه ها و جدا کردنشون از مادر بود. در حالیکه مهدهای دیگه بیش از دو سه روز اجازه نمیدن مادر همراه کودک بمونه و معمولا به زور و با گریه بچه رو جدا می کنن و با این توجیه که موندن مادر و توجه به ناراحتی و گریه کودکش مانع جذب اون و انطباق با محیط جدید میشه، از مادر میخوان زودتر محل رو ترک کنه، اما توی رضویه این کار خیلی با ملایمت انجام میشه و ممکنه چندین روز طول بکشه. مسوولین مهد حتی تاکید دارن که تا وقتی خود بچه اجازه نداده مادر محل رو ترک نکنه.
    * ویژگی مثبت بعدی (البته از نظر من که علاقه مند به حضور بچه ها در فضایی با اعتقادات مذهبی و در عین حال شاد و جذاب بودم)، مقید بودن و نگرش مذهبی مدیر و تمامی مربی ها بود که در عین حال فضایی شاد و جذاب و نشاط آور برای بچه ها ایجاد می کردند.
    * اردوهای آموزشی - تفریحی مهد بویژه در بهار و تابستان بسیار هدفمند و جذاب و تاثیرگذار بود.
    * حضور روانشناسی که همه بچه ها را زیر نظر داشته و شناخت کاملی از هر یک دارد و در مواقع لزوم آماده همکاری و ارایه راهنمایی و مشاوره به مربیان و والدین در مورد نحوه برخورد با مشکلات رفتاری و اخلاقی آنهاست، مشخصه مثبت دیگری است.

افزودن نظر (نظر یا سوالی در مورد این مهد کودک دارید ؟ با پر کردن فرم زیر می‌توانید نظر خود را ارسال کنید)

می‌خواهم نظرم را ثبت کنم