لوازم بازی کودکان در منزل

مهد کودک چهار ستاره هوشمند گل آفتابگردان

مهد کودک چهار ستاره گل آفتابگردان در سال 1386 تاسیس شد و در حال حاضر در خرم آباد واقع شده است و مدیریت آن بر عهده عارفه فیضیان مسئول کانون مهدهای کودک استان لرستان می باشد. شماره تماس مهد کودک گل آفتابگردان 06633240127 - 09163970376 است. اگر به اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد این مهد کودک نیاز دارید می‌توانید مطالب پایین را مطالعه کنید.

مدیر مهد کودک نام مدیر: عارفه فیضیان مسئول کانون مهدهای کودک استان لرستان

مجوز مهد کودک مجوز: بهزیستی (چهار ستاره مهد کودک چهار ستارهمهد کودک دو ستارهمهد کودک دو ستارهمهد کودک دو ستاره)

سال تاسیس مهد کودک سال تاسیس: 1386

مساحت مهد کودک مساحت: خانه ویلایی 600 متر مربع شامل6 اتاق وکلبه بازی

کارکنان مهد کودک کارکنان: 13 با مربی مدرک لیسانس و بالاتر

گروه سنی مهد کودک گروه سنی: 0 تا 6 سال

ساعت کاری مهد کودک ساعت کار: 06:30 صبح الی 16:30 غروب   (اگر این ساعت‌ها برایتان مناسب نیست، برای یافتن مهد کودکی دیگر اینجا کلیک کنید)

پذیرش ساعتیپذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوارپذیرش شیرخوار: ندارد (پذیرش شیرخوار برایتان مهم است؟ پس اینجا کلیک کنید)

سایتسایت: www.emahd.ir/lor/goleaftagardan

تلفن مهد کودک تلفن : 06633240127 - 09163970376   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

فکس مهد کودک فکس: 06633240127

استان/شهر مهد کودک استان/شهر: لرستان / خرم آباد

آدرس مهد کودک آدرس مهد کودک : خیا بان انقلاب آراسته ۷ سمت چپ دومین ساختمان

آخرین به روزرسانیآخرین به روزرسانی اطلاعات: چهارشنبه، ۲۰ بهمن ۰۰

دنیای ما دریاست هر کودکی ماهیست دریای بی ماهی یک ذره زیبا نیست

عارفه فیضیان مسئول کانون مهدهای کودک استان لرستان

کانال تلگرام مهدیاب


اگر در اطلاعات این صفحه مشکلی را مشاهده کردید، لطفا از فرم زیر به ما اطلاع دهید و یا از بخش تماس با ما این موضوع را با ما در میان بگذارید.


تا کنون 2 نظر ثبت شده است (شما هم نظر خود را ثبت کنید)

  1. باسلام ضمن تشکر از مدیریت محترم و پرسنل مهد کودک گل آفتابگردان . در کمال تعجب نسبت به اظهارات آقای آرش ،باید بگم که فرزند من 3سال هستش که از آموزش و رفاهیات این مرکز استفاده می کند و بنده بسیار از این مجموعه راضی هستم و اطلاع کامل دارم که کلیه پرسنل مهد کودک گل آفتابگردان تحصیلات روانشناسی وآموزش پیش از دبستان دارند .وطبق تحقیقات گسترده که من قبل از ثبت نام فرزندم از مراجع مختلف مثل بهزیستی وآموزش وپرورش ودوستان وآشنایان وهمکارانم داشتم این مهدکودک به جرات بهترین مهد کودک در استان لرستان به لحاظ فضا و امکانات رفاهی و آموزش استاندارد وبروز و مدیریت و پرسنل اداری و کادر آموزشی توانمندهستش و گمان میکنم تعداد بالای اولیائ متقاضی ثبت نام فرزندانشون در این مرکز موید صحبت های من باشد.

  1. باسلام،متاسفانه دستگاههای متولی و صادر کننده مجوز فعالیت مهدکودک ها خصوصا سازمان بهزیستی نظارت دقیق و کارشناسی بر نحوه عملکرد اینگونه مراکز ندارند نه از نظر فضای استاندارد و مکان اینگونه مراکز نه از نظر ظرفیت ثبت نام که در حال حاضر بدلیل ثبت نام بیش از ظرفیت در این مهدکودک یک نوع بی نظمی و عدم کنترل بچه ها از هر نظر توسط کادر مدیریتی و آموزشی کاملا محرز میباشد و مهمترین ضعف نبود کادر آموزشی و کمک آموزشی متخصص و متبحر که بنده به کرات این مشکلاتی که عرض شد خصوصا ضعف مدیریت و نظارت لازم و عدم تخصص و سوادکادر مربیان و عدم انجام وظیفه در وظایف محوله مربیان و کمک مربیان را مشاهده کرد ه ام و تذکر داده ام ولی متاسفانه در مواردی باز این مشکلات تکرار شده

افزودن نظر (نظر یا سوالی در مورد این مهد کودک دارید ؟ با پر کردن فرم زیر می‌توانید نظر خود را ارسال کنید)

می‌خواهم نظرم را ثبت کنم