لوازم بازی کودکان در منزل

مهدکودک روزهای شیرین

مهد کودک روزهای شیرین در سال 1389 تاسیس شد و در حال حاضر در منطقه ده تهران واقع شده است و مدیریت آن بر عهده نسرین زمانی می باشد. شماره تماس مهد کودک روزهای شیرین 66640686 - 66650270 است. اگر به اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد این مهد کودک نیاز دارید می‌توانید مطالب پایین را مطالعه کنید.

مدیر مهد کودک نام مدیر: نسرین زمانی

مجوز مهد کودک مجوز: بهزیستی

سال تاسیس مهد کودک سال تاسیس: 1389

مساحت مهد کودک مساحت: سه طبقه .طبقه اول دفتر مدیر آشپزخانه حیاط بازی . طبقه دوم دوکلاس وسرویس بهداشتی . طبقه سوم دوکلاس وسرویس بهداشتی

کارکنان مهد کودک کارکنان: 4 مربی، 2 کمک مربی، 1 خدمه و 1 آشپز

گروه سنی مهد کودک گروه سنی: شیرخوار .نوپا .آمادگی.پیش دبستانی

ساعت کاری مهد کودک ساعت کار: 06:30 صبح الی 19:00 شب   (اگر این ساعت‌ها برایتان مناسب نیست، برای یافتن مهد کودکی دیگر اینجا کلیک کنید)

پذیرش ساعتیپذیرش ساعتی: دارد

پذیرش شیرخوارپذیرش شیرخوار: دارد

تلفن مهد کودک تلفن : 66640686 - 66650270   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

استان/شهر مهد کودک استان/شهر: تهران / تهران / منطقه ده

آدرس مهد کودک آدرس مهد کودک : تهران . سی متری جی .نرسید به خیابان زمانی پلاک 94

آخرین به روزرسانیآخرین به روزرسانی اطلاعات: دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵

کانال تلگرام مهدیاب


اگر در اطلاعات این صفحه مشکلی را مشاهده کردید، لطفا از فرم زیر به ما اطلاع دهید و یا از بخش تماس با ما این موضوع را با ما در میان بگذارید.


تا کنون 2 نظر ثبت شده است (شما هم نظر خود را ثبت کنید)

  1. از وقتی که مدیریت مهدکودک عوض شده همه چیز عالی شده از خانم کی منش خیلی راضی هستیم

  1. متاسفانه من از مهد روزهای شیرین اصلا راضی نبودم پسرم شیرخوار بود و حدود یکسال در آن مهد بود ولی متاسفانه پوشک بچه را به موقع عوض نمی کردند چندین بار وقتی من کودکم را تحویل گرفتم متوجه شدم پسرم تا کمر خیس می باشد حتی یکبار در زمستان بقدری کثیف بود که حتی کاپشن پسرم خیس شده بود و وقتی به خانم زمانی اعتراض کردم به دروغ گفت امروز 3 بار او را تعویض کرده ایم در حالیکه آن روز 5 شنبه بود و مهد نیمه وقت کار میکرد حتی جلوی چشم خودم به کودکان دیگر غذا را از یخچال سرد درآوردند به به کودکان دادند وقتی من اعتراض کردم گفت نه این کودک عادت دارد و مادرش خودش گفته برنج را سرد به او بدهید چندین بار همچین مواردی را دیدم و فرزندم را از آن مهد درآوردم

افزودن نظر (نظر یا سوالی در مورد این مهد کودک دارید ؟ با پر کردن فرم زیر می‌توانید نظر خود را ارسال کنید)

می‌خواهم نظرم را ثبت کنم